Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Orłoś nie ma wątpliwości, dlaczego z Kaźmierskiej zrobiono gwiazdę
Martyna Pałka
Martyna Pałka 30.04.2024 16:28

Orłoś nie ma wątpliwości, dlaczego z Kaźmierskiej zrobiono gwiazdę

Maciej Orłoś, Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF

Skandal wokół Dagmary Kaźmierskiej odbił się szerokim echem w polskich mediach. Teraz głos w sprawie przeszłości królowej życia zabrał znany dziennikarz Maciej Orłoś. Gwiazdor podsumował ją za pomocą kilku mocnych słów.

Nowe wieści o kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej

Gwiazda reality show nigdy nie ukrywała, że popełniła przed laty wiele grzechów. O swojej kryminalnej przeszłości opowiadała podczas wielu wywiadów w mediach, a także w swojej autorskiej książce, gdzie opisała, jak dokładnie wygląda życie zza krat.

Niedawno jednak światło dzienne ujrzały nowe wieści na temat zachowania Dagmary Kaźmierskiej. Dziennikarze portalu Goniec.pl dotarli do informacji na temat przestępczej działalności królowej życia. Z ich materiału wynika, że gwiazda miała między innymi zlecić zgwałcenie swojej 24-letniej pracownicy o imieniu Marysia. Nic więc dziwnego, że niedługo później blondynka zaczęła tracić swoje wszystkie dotychczasowe współprace w mediach.

Taniec z Gwiazdami
Nowe wieści o kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska
Nowe wieści o kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, fot. KAPIF
Kiedy koniec "M jak miłość"? Finał sezonu nadciąga wielkimi krokami 1 w nocy, a Roxie Węgiel śpiewa do tłuczka. Ale ma towarzystwo

Dagmara Kaźmierska zaczęła całkowicie znikać z mediów

Niedługo po ujawnieniu nowych wieści o kryminalnej przeszłości gwiazdy, kolejne stacje telewizyjne zaczęły odcinać się od niej grubą kreską. Jako pierwszy postawił na to Polsat, który zdjął z anteny program, w którym królowa życia próbowała odnaleźć swoją nową miłość. Teraz wiadomo też, że gwiazda nie pojawi się w finałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami', którego była uczestniczką.

Niedługo później śladami konkurencji poszła stacja TVN, która podjęła decyzję o usunięciu wszystkich materiałów z Dagmarą Kaźmierską. Z platformy internetowej Player.pl zniknęły wszystkie odcinki jej kultowego show “Królowe życia”, w których pojawiła się blondynka. 

Teraz głos w tej sprawie zabrał Maciej Orłoś, który wypunktował nie tylko samą gwiazdę, ale też jej poprzednich pracodawców. Dlaczego królowa życia zyskała tak wielką sławę?

Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska zaczęła całkowicie znikać z mediów, fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska zaczęła całkowicie znikać z mediów, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Hakiel nie miał o tym pojęcia? Przeszłość Kaźmierskiej nawet dla niego była tajemnicą.

Maciej Orłoś komentuje skandal z Dagmarą Kaźmierską

Pomimo faktu, że królowa życia może liczyć na wsparcie wielu fanów i kolegów z branży, zdecydowana większość internautów i znanych postaci z polskiego show-biznesu nie wierzy w jej niewinność i jest oburzona najnowszymi informacjami na temat jej kryminalnej przeszłości. Głos w sprawie skandalu z udziałem gwiazdy zabrał między innymi dziennikarz Maciej Orłoś.

Prezenter nie ukrywa, że ogromna rozpoznawalność Dagmary Kaźmierskiej jest zasługom mediów, które za wszelką cenę chciały promować to, co skandaliczne i szokujące.

Długo zastanawiałem się, czy mówić o tej sprawie w WTS, bo nie chciałem robić promocji tej osobie. Jednak postanowiłem poruszyć temat, bo od ponad 30 lat pracuję w mediach i widzę, że dzieje się coś niedobrego, a mianowicie to, że coraz częściej promuje się patologię, bo liczy się „kasa, Misiu, kasa”, za wszelką cenę, byle było głośno i skandalicznie

W dalszej części swojego nagrania Maciej Orłoś stwierdza, że media doskonale wiedziały o przeszłości gwiazdy, ale wykorzystały ją, aby zarobić więcej pieniędzy i zyskać sporo rozgłosu.

Tak więc media zaczęły promowanie patologii i to nie jest tak, że nikt nie wiedział — wszyscy wiedzieli. Ale okazuje się, że największe stacje telewizyjne były jak dzieci we mgle. Dopiero niedawno po artykule goniec.pl nastąpiło przebudzenie mediów. TTV odcina się od Dagmary Kaźmierskiej i usuwa »Królowe życia« z Playera, Polsat podjął decyzję o zmianie swojej ramówki. Czy teraz media zadadzą sobie pytanie, kogo lansują? Czy powiedzą stop? Pewnie tak, ale do odwołania - kończy swój wywód dziennikarz.