Lifestyle.Lelum.pl > Przepowiednia

Przepowiednia

Jackowski ma złe informacje
21.02.2024 09:45 Krzysztof Jackowski przewidział "moment bez wyjścia", aż sam się niepokoi

Najbardziej znany polski jasnowidz Krzysztof Jackowski ma nową, niepokojącą wizję dot. przyszłości naszego kraju. Jackowski znany ze swoich trafnych przepowiedni, podzielił się w ostatnim czasie nowymi informacjami, które mogą wpłynąć na życie Polaków. 

Św. Łucja miała wizje końca świata
20.02.2024 21:11 Przepowiednia św. Łucji o Polsce. Słodko-gorzka wizja

Wizje Siostry Łucji dos Santos od lat wywołują niepokój u wielu osób. Jedna z trójki dzieci, którym objawiła się Matka Boska, przez wiele lat doznawała katastroficznych wizji końca świata. Jaką rolę odgrywa w nich Polska? Siostra wystosowała do Polaków ważny apel. 

siostra Łucja, Polska, pogorzelisko
01.02.2024 19:12 Przerażająca wizja przyszłości siostry Łucji, wspomniała o Polsce. Trzeba przygotować się na najgorsze

Przepowiadanie przyszłości towarzyszy ludzkości od zarania dziejów. Szamani, wróżbici, a nawet zwykli ludzie potrafili doznać wizji, z których potrafili wywnioskować, co wydarzy się w najbliższym czasie. Większość znanych nam proroctw niesie za sobą niepokojące przesłanie. W swojej wizji siostra Łucja, słynna mistyczka, ujrzała przerażającą przyszłość. Część widzeń, które zostały uznane przez Kościół katolicki, dotyczy również i Polski. Czy w najbliższym czasie mamy się czego bać?

Dramatyczna przepowiednia na 2024 rok jasnowidza Parkera, fot. Canva/Aleksandr Kichigin, Instagram/craighamiltonparker
11.01.2024 11:03 Dramatyczna przepowiednia na 2024 rok jasnowidza Parkera. „Niestety zaczyna się to dziać”

2024 rok dopiero się rozpoczął, ale niektórzy twierdzą, że już wiedzą, jak w ciągu najbliższych 12 miesięcy potoczą się losy świata. Swoje przepowiednie ogłosiło już kilku znanych polskich jasnowidzów, jak Krzysztof Jackowski i Wojciech Glanc, a specjaliści zinterpretowali słowa Nostradamusa czy Baby Wangi.

Krzysztof Jackowski, Jacek Jaworek
05.01.2024 11:19 Jackowski dotknął czapki Jacka Jaworka. Doznał wizji, która nie pozostawia złudzeń. Przestępca znowu zaatakuje?

Krzysztof Jackowski niejednokrotnie miał wizję, która przyczyniła się do zmiany biegu śledztwa policji. Okazuje się, że popularny profeta z Człuchowa zaangażował się w poszukiwania Jacka Jaworka, który jest poszukiwany listem gończym już od ponad 2 lat. Jackowski wie, gdzie on się znajduje. Czy w najbliższym czasie czeka nas przełom w sprawie niebezpiecznego przestępcy?

Przerażająca przepowiednia jasnowidza na 2024 rok
22.12.2023 13:21 Przerażająca przepowiednia jasnowidza na 2024 rok. Wymownie o Polsce: „Zobaczyłem rodzaj tornada”

Rok 2023 powoli chyli się ku końcowi i ustępuje miejsca nowemu 2024. Nic więc dziwnego, że wszyscy zastanawiamy się, co spotka nas w tym nowym okresie. Wielu z nas ma już dość kryzysów i tragedii, jakie towarzyszyły nam w minionym roku. Teraz jasnowidz Wojciech Glanc zdradził, czego możemy spodziewać się już od stycznia. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał.

Katarzyna Szymon, Maryja
21.09.2023 13:59 Druzgocące proroctwo Katarzyny Szymon. TYLKO jeden region Polski ocaleje? Smutne słowa

O polskiej mistyczce “Katarzynce” słyszał niemal każdy. Kobieta miała otrzymać stygmaty, a pod oknami domu, w którym mieszkała, gromadziły się setki pielgrzymów. Co więcej, Katarzyna Szymon, miała doświadczyć przerażających wizji. Przepowiedziała wielki kataklizm, podczas którego Maryja ma uchronić tylko jeden region Polski. Czy faktycznie jest się czego bać?

Przepowiednia
30.12.2022 22:41 „Zatykajcie i zaciemniajcie okna. Nie wyglądajcie na zewnątrz”. Przepowiednia wywołała wielkie poruszenie, dotyczyła też Polski

Mroczna przepowiednia, która dotyczyła także Polski została usłyszana już wiele lat temu. Katarzyna Szymon przez całe życie miała doświadczać sakralnych wizji, przepowiadać przyszłość, kontaktować się ze zmarłymi. Zobaczyła czas cierpienia. Żyła w XX wieku. Na jej ciele miały pojawiać się rany stygmatyczne i choć Kościół zaprzeczył, jakoby jej wizje i doświadczenia były prawdziwe, to, co zobaczyła w przyszłości naszego kraju może budzić niepokój. Jej zdaniem Polacy będą mogli zrobić jedną rzecz, by ocaleć.

Krzysztof Jackowski
20.10.2021 00:15 Krzysztof Jackowski powiedział, co nas czeka w listopadzie. Miał niepokojącą wizję

Jasnowidz Krzysztof Jackowski w swoich wróżbach poświęca ostatnio dużo miejsca polskiej polityce. Tym razem skupił się na przepowiedni na listopad oraz na osobie premiera Mateusza Morawieckiego. Co czeka nas w nadchodzących miesiącach? Wróżbita na swoim kanale na Youtube opublikował film, w którym analizuje przyszłość Mateusza Morawieckiego. Jego przewidywania są bardzo zaskakujące – i bardzo pesymistyczne dla premiera Polski.

przepowiednia
19.06.2021 00:11 Przepowiednia Veronici Lueken. Wiele lat temu powiedziała o tym, co stanie się w Polsce

Veronica Lueken była katolicką mistyczką, żyjącą w latach 1923-1995. Mieszkanka Nowego Jorku twierdziła, że doznawała objawień Najświętszej Marii Panny oraz innych świętych. Miała też wiele przepowiedni, jedna z nich dotyczyła Polski. Veronica Lueken zyskała sławę dzięki swym nadzwyczajnym zdolnościom. Kobieta dzieliła się z innymi swoimi przepowiedniami na temat przyszłości.

Jasnowidz (1)
06.06.2021 16:34 Nawet Jackowski nie miał tak niepokojącej wizji. Jasnowidz Wojciech Glanc przewiduje katastrofę

Jedna z ostatnich przepowiedni polskiego jasnowidza wprawiła wielu internautów w osłupienie. Mężczyzna spodziewa się katastrofy. Jak zapowiada, zdarzy się ona w 2039 roku. Co dokładnie ma, zdaniem medium, przytrafić się wtedy ludzkości? Wojciech Glanc to zaraz obok Krzysztofa Jackowskiego najbardziej rozpoznawalny jasnowidz polskiego pochodzenia. Mężczyzna twierdzi, że zdarza mu się przewidzieć przyszłość. Ostatnio wspominał o rzekomej katastrofie, jaka ma nastąpić w 2039 roku. Jasnowidz przekonuje, że nieszczęście to zmusi ludzi do działań, jakie dobrze znamy z książek i filmów science-fiction.

jasnowidzka
08.01.2021 23:20 Jasnowidzka przepowiedziała, co czeka Polki i Polaków w 2021 roku. Jej słowa nie pozostawiają złudzeń

Jasnowidzka Aida Kosojan-Przybysz zdradziła, co czeka Polki i Polaków w najbliższej przyszłości. W najnowszym wydaniu programu Marcina Cejrowskiego Plejada Live podzieliła się z widzami swoimi przemyśleniami na temat kilku następnych miesięcy. Przyszłość ma zawsze cztery drogi i jest ruchoma. Jeżeli chcesz znaleźć problem, to zawsze go znajdziesz — wyznała redaktorowi naczelnemu Plejady. Jasnowidzka Aida jest znana w swoim fachu, a z jej usług korzystają nawet gwiazdy. Kobieta chętnie dzieli się swoimi przepowiedniami. Jest też częstym gościem w programie Plejada Live. Wróżka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy roku 2021.

Krzysztof Jackowski
25.12.2020 18:07 Krzysztof Jackowski miał nagłą wizję. Ujawnił, co wydarzy się już w sylwestra, włos się jeży na głowie

Wiele Polek i Polaków z pewnością chciałoby wiedzieć, co takiego ich czeka w niedalekiej przyszłości. A ta ostatnimi czasy stała się naprawdę niepewna, głównie za sprawą pandemii koronawirusa. Znany jasnowidz Krzysztof Jackowski zdradził, jak może wyglądać sylwester. Okazuje się, że 2021 roku również nie będzie należał do spokojnych. Krzysztof Jackowski podzielił się z internautami swoją najnowszą wizją na sylwestra oraz Nowy Rok. Mówił m.in. o niepokoju w noc z 31 grudnia na 1 stycznia i innych zmianach, które jego zdaniu wiszą w powietrzu.

kobieta
22.10.2020 21:59 Wróżka Cesaria przepowiedziała, co wydarzy się w Polsce już za kilka tygodni. Nikt nawet nie przypuszczał

Przepowiednia wróżki Cesarii mówi nam, co wydarzy się w najbliższym czasie. Niektórzy z ekscytacją spoglądają w przyszłość, a jeszcze inny wolą jej nie znać wcale. Dla tych pierwszych, portal se.pl przygotował niemałą niespodziankę. Znana polska tarocistka zdradza, co wydarzy się w Polsce już za kilka tygodni. Mało kto przypuszczał, że taki scenariusz właśnie nas czeka, a jednak. Z pewnością wielu się zawiedzie, ale karty mówią same za siebie. Czy przepowiednia okaże się trafna? Będziemy mogli się dowiedzieć dopiero za jakiś czas.Wróżka Cesaria przemówiła, karty pokazały jej całą prawdę, która ma wypełnić się za kilka tygodni. Wielu niedowiarków zaczęło się zastanawiać, czy jej przepowiednia w ogóle ma sens i się sprawdzi? O tym będą mogli się przekonać na własnej skórze już za kilka tygodni.

przepowiednia
15.09.2020 15:38 Kapłan ujawnił przepowiednię na 2021 rok. Strach ogarnia na samą myśl „Zrobi się bardzo cicho”

Przepowiednia na przyszły rok nie napawa optymizmem. Jeden z kapłanów twierdzi, że odkrył przyszłość, która na nas czeka. Czy może być coś jeszcze gorszego od światowej pandemii?Przepowiednia na 2021 rok, którą ujawnił jeden z kapłanów, mrozi krew w żyłach, jest przerażająca. Niektórzy będą mieli wielkie oczy ze zdumienia, kiedy się o tym dowiedzą. Zrobi się cicho i zapanuje pokój — te słowa są bardzo zwodnicze. Czyżby to cisza przed burzą, która ma nadejść?

Krzysztof Jackowski
26.08.2020 15:17 Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję. Nie ma dla Polski dobrych wieści

Krzysztof Jackowski znowu nie ma dla nas dobrych wieści. Według słów mężczyzny Polsce grozi ogromne niebezpieczeństwo. Sytuacje w kraju nie będą sprzyjające, może dojść do najgorszego. Dotyczy do naszych relacji z innym krajem. Czy jego scenariusz ma szanse się ziścić? Jego słowa są bardzo niepokojące. Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją ze swoimi fanami. Jasnowidz z Człuchowa jest stale czujny i tym razem chce nas ostrzec przed najgorszym. Jego wróżba mrozi krew w żyłach, to dotyczy każdego z nas. Czy można mu jednak wierzyć?

Krzysztof Jackowski
08.08.2020 22:55 Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków. Ma się zacząć zaraz, już nie chodzi o wirusa

Krzysztof Jackowski nie raz przedstawiał wizję, która w pewnym sensie sprawdzała się w przyszłości. Jego przepowiednie z czerwca i lipca według wielu internautów faktycznie znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości i jej strasznych wydarzeniach. Niestety, najbliższy czas również nie napawa optymizmem.Krzysztof Jackowski wystosował ostrzeżenie wobec Polaków. To, co przewiduje, jest bardzo niepokojące. Tym razem jego poważne słowa o naszej przyszłości nie dotyczą epidemii koronawirusa. – Ten czas doceniajcie, czas spokoju, bo to czas, który się kończy – powiedział w swoim najnowszym nagraniu.

siostra łucja
30.07.2020 16:58 Przepowiednia siostry Łucji. Powiedziała o Polsce jedną rzecz, wystarczyło, by wszyscy wstrzymali oddech

Proroctwo zakonnicy dotyczy bezpośrednio Polski i jest naprawdę wstrząsające. Choć siostra Łucja dos Santos mieszkała w Portugalii, doskonale wiedziała o istnieniu naszego kraju, co więcej, uznawała go za bastion maryjności. Nic więc dziwnego, że w swojej wizji ujrzała wyraźnie, co stanie się z Polską – a to, co zobaczyła może naprawdę przestraszyć!Przepowiednia siostry Łucji z Portugalii, która przed laty miała na własne oczy zobaczyć objawienie Matki Boskiej w Fatimie budzi ciarki na plecach. Jej proroctwa miały zazwyczaj odnajdować odzwierciedlenie w rzeczywistości, nic więc dziwnego, że i to zdaje się być dla wielu prawdopodobne. Przepowiednia siostry Łucji dotyczy Polski. Wystarczyła jedna wzmianka, by nieźle wszystkich przerazić.

polka
02.06.2020 09:27 Przepowiednia Majów o 2012 roku spełnia się dopiero teraz? Badacze nie mają wątpliwości

Przepowiednia Majów, która mówiła o końcu świata w 2012 roku, została przez nas źle odczytana? Według badaczy cytowanych przez se.pl apokalipsa zaczęła się właśnie teraz. Europejska Agencja Kosmiczna oficjalnie informuje o tajemniczych zakłóceniach pola magnetycznego. Jak podaje se.pl, według badaczy to zwiastun nadchodzącego przebiegunowania Ziemi. Przepowiednia Majów dotycząca końca świata miała spełnić się w 2012 roku. Jak się jednak teraz okazuje, została ona źle odczytana, a naukowcy zapowiadają nadejście globalnego kataklizmu. Apokalipsa ma zacząć się właśnie teraz. Przepowiednia Majów w 2020 roku Choć z początku uważano, że przepowiednia Majów dotycząca globalnego kataklizmu spowodowanego przebiegunowaniem Ziemi, mówi o 2012 roku, okazuje się, że koniec świata może zaczynać się osiem lat później – czyli właśnie teraz. Dziś straszna przepowiednia stała się ostrzeżeniem naukowców. Jak donosi se.pl, Europejska Agencja Kosmiczna wydała oficjalną informację o zakłóceniach pola magnetycznego między Afryką a Ameryką Południową. Jak donoszą badacze, powstała tam magnetyczna dziura nazwana Anomalią Południowego Atlantyku. Naukowcy nie mają wątpliwości, co może zwiastować to zagadkowe zjawisko. Od 1 lipca zmiana w programie „500 plus”. Dotyczy tysięcy rodziców z całej Polski Ważny komunikat MSZ. Nagła zmiana w ostatniej chwili, wielu Polaków odetchnie z ulgą Syn Anny Przybylskiej bardzo przypomina mamę. Ma już 14 lat i coraz chętniej pokazuje się w sieci Koniec świata w 2020 roku? Zdaniem naukowców Anomalią Południowego Atlantyku może zwiastować nadchodzące przebiegunowanie Ziemi, o czym mówiła słynna przepowiednia Majów. Takie zjawisko ostatni raz miało miejsce 780 tysięcy lat temu. Dodatkowo powstała tajemnicza dziura już teraz zakłóca pracę satelitów. – Naszym wyzwaniem jest teraz zrozumieć procesy, które za tym stoją – powiedziała w rozmowie z Daily Mail Jurgen Matzka z Niemieckiego Instytutu Badawczego Nauk o Ziemi. Czy to możliwe, że koniec świata nastąpi w 2020 roku? ZOBACZ ZDJĘCIA: The ‘South Atlantic Anomaly’ is an area of ???? where our magnetic field, the shield that protects us (and our #EO satellites) from being bombarded by charged particles, is weaker. Why is it this way? @esa‚s #SwarmMission is helping us solve the mystery: https://t.co/ooq7dd8Y4a pic.twitter.com/i0sDSejLJq — ESA EarthObservation (@ESA_EO) May 20, 2020 Naukowcy informację o zakłóceniach pola magnetycznego między Afryką a Ameryką Południową, co może spowodować przebiegunowanie Ziemi, o czym mówiła słynna przepowiednia Majów. fot. Mystic Art Design, pixabay.com Koniec świata, który miał być w 2012 roku, stał się tematem wielu filmów. ZOBACZ TEŻ: Policyjna akcja w Komorowie. Mężczyzna zabarykadował się w domu. Akcja antyterrorystów pod Warszawą Linie lotnicze idą na wojnę cenową. Także tanie. Bardzo popularny przewoźnik zapowiada obniżki cen o połowę 2-letnie dziecko zabiło matkę. Ojciec nie zdążył zareagować, porażające Panna Młoda została pobita na swoim weselu. Ciało 23-latki wyłowiono z jeziora Nie żyje Anna Luboń. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę Rząd ogłasza nową epidemię. Wirus powrócił do DRK, nie żyją już 4 osoby źródło: se.pl

krzysztof jackowski
30.05.2020 23:39 Krzysztof Jackowski ma porażającą przepowiednię dla Polski. Najbliższe miesiące mogą wszystko zmienić

Krzysztof Jackowski uraczył nas swoją kolejną wizją. Ostatnio niestety nie ma dobrych wieści. Non stop pojawiają się coraz mroczniejsze przepowiednie losów naszego kraju i całego świata. Odczuwam dziwną rzecz, ona mnie niepokoi […]. Ten rząd nie dotrwa do końca swojej kadencji – cytuje jasnowidza portal se.pl. Nie ma jasnej interpretacji, ale podobno wszystko ma się zacząć już niebawem.Krzysztof Jackowski bombarduje nas ostatnio mrocznymi przepowiedniami. I tym razem nie wróży nic dobrego, zwłaszcza że sami widzimy, co się dzieje w polskiej polityce. Jasnowidz przewiduje nadejście trudnych czasów.

przepowiednia
18.05.2020 18:45 Czwarta tajemnica fatimska. Przepowiednia, która odbiera mowę

Przepowiednia, którą podczas objawienia w Fatimie, z ust Maryi usłyszała trójka dzieci, do dziś pozostała zagadką. O czym zdaniem badaczy mówi czwarta tajemnica fatimska? Teologowie nie wykluczają, że nie została ona ujawniona, by nie wzbudzać strachu wśród ludzi, ponieważ zwiastuje naprawdę apokaliptyczne wizje. Patrząc na treść poprzednio upublicznionych przepowiedni, ciężko mieć co do tego wątpliwości! Choć ostatnią tajemnicę fatimską poznaliśmy w 2000 roku, wiele osób twierdzi, że została ona częściowo zatajona. Co od Matki Boskiej usłyszała Łucja i pozostała dwójka młodych pastuszków? Zarówno książka Antonia Socci, jak i słowa Benedykta XVI, nie pozostawiają wątpliwości, że maryjna przepowiednia nie została jeszcze wypełniona. Zdaniem teologów treść czwartej tajemnicy fatimskiej mrozi krew w żyłach. Przepowiednia w tajemnicach fatimskich Objawienia, do których dochodziło od 13 maja do 13 października 1917 roku w Fatimie, ukazały trójce pastuszków straszne wizje. Przepowiednia Matki Boskiej zwiastowała wybuch drugiej wojny światowej, prześladowania Kościoła oraz zamach na papieża. Choć Kościół twierdzi, że ujawniono wszystkie tajemnice fatimskie, wiele osób jest innego zdania. Włoski dziennikarz Antonio Socci w swojej książce Czwarta Tajemnica Fatimska doszedł do wniosku, że Watykan nie ujawnił całej treści trzeciej tajemnicy fatimskiej, ze względu na jej niepokojącą treść. Wiele osób szuka potwierdzenia jego teorii w słowach Benedykta XVI. – Łudziłby się ten, kto sądziłby, że prorocka misja Fatimy została zakończona – powiedział papież w 2010 roku w Fatimie. Jaką prawdę, zdaniem badaczy, skrywa przepowiednia Matki Boskiej? Masz stary telewizor? Wychodzi urządzenie, które zrobi z nim „cuda”, znamy cenę Dwa nowe ogniska koronawirusa w Polsce. Porażające liczby Gwiazda „M jak Miłość” jest załamana. Wszystko przez koronawirusa Czwarta tajemnica fatimska Trzecia wizja, która miała być przeznaczona wyłącznie dla papieży, zdaniem badaczy zawiera dwie części, a jedna z nich ma być skrupulatnie chowana przez sam Watykan. Jak twierdzą teologowie i badacze pisma, ostatnia przepowiednia może być związana z przyszłością i konsekwencjami, jakie będzie musiał ponieść cały świat, a zawarte w niej apokaliptyczne wizje mogłyby wzbudzić zbyt duży lęk w ludziach i wstrząsnąć wiernymi. Czy kiedykolwiek dowiemy się prawdy? ZOBACZ ZDJĘCIA: Fot. Mateus Campos Felipe, Unsplash Przepowiednia zawarta w ostatniej tajemnicy fatimskiej wciąż pozostaje tajemnicą. Fot. Websi, Pixabay Zdaniem badaczy, jest ona chroniona przez Watykan. Fot. Artem Labunsky, Unsplash Wielu uważa, że zawiera ona drastyczne, apokaliptyczne wizje. ZOBACZ TEŻ: Samochód uderzył w drzewo. Dwie osoby nie żyją Dramatyczne doniesienia na temat rodziny królewskiej. Książę jest zakażony 100 lat temu urodził się Jan Paweł II. Dziś już go z nami nie ma, ale nadal żyje w naszych sercach Krzyki 35-letniej kobiety słychać było całą noc. Nikt jej nie pomógł, doszło do tragedii Kot zniknął z domu i pokonał 2 tysiące kilometrów. Po 5 latach stało się niezwykłe Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne dane chwilę przed zniesieniem obostrzeń. Kolejne zgony źródło: papilot.pl

krzysztof jackowski
10.05.2020 21:05 Krzysztof Jackowski ostrzega, wie jak się rozwinie sytuacja. Sam boi się, co będzie dalej

– Mówiłem, że rok 2020 obedrze nas ze złudzeń i będzie to pierwszy rok czegoś, co nie będzie dobre dla nas wszystkich – powiedział jasnowidz.Wizje Krzysztofa Jackowskiego Latami bezskutecznie starała się o dziecko. Zdecydowała się na adopcję, chwilę później otrzymała wiadomość, która zwaliła ją z nóg Ministerstwo Zdrowia od jutra wprowadza wielkie zmiany. Obowiązkowe testy na koronawirusa, ale tylko dla osób na kwarantannie Anna Mucha na początku kariery. Mamy zdjęcia sprzed 30 lat, podobna? Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków. Sytuacja jest bardzo poważna! Sytuacja gospodarcza. Ale jest jeszcze coś gorszego od sytuacji gospodarczej – powiedział słynny jasnowidz. Mężczyzna przyznał, że sam odczuwa ogromny lęk, który jest jak najbardziej uzasadniony. Czy jego słowa sprawdzą się i tym razem? Krzysztof Jackowski przed wybuchem pandemii koronawirusa przepowiedział, że ludzie będą bali się oddychać, a na początku roku zapowiedział suszę, która dotknie Warszawę. Teraz słynny jasnowidz mówi o dalszym rozwoju sytuacji i ostrzega Polaków. Czy znowu ma rację? Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków Krzysztof Jackowski nie kryje, że sam boi się, co będzie dalej. Jasnowidz zaczął swoją wypowiedź od tajemniczych słów. – Każdy z nas chyba zauważa już, że dzieje się coś nie tak i że nie do końca chodzi o pandemię, a realizowane jest coś znacznie innego – powiedział na wstępie. Co dokładnie sugeruje Krzysztof Jackowski? – Mamy początek protestu przedsiębiorców w Warszawie. Myślę, że obecna sytuacja coraz bardziej będzie nas niepokoiła. Zaczęło się to, przed czym już ostrzegałem – zdradził jasnowidz w swoim filmiku, zaznaczając, że chodzi mu o sytuację gospodarczą. – Ale jest jeszcze coś gorszego od sytuacji gospodarczej. Mianowicie to, że jesteśmy kompletnie zdezorientowani, co tak naprawdę się dzieje. I to jest straszne i tutaj jest we mnie duży lęk – dodał mężczyzna. – Większość z nas na razie jeszcze wierzy, że to, co się zaczęło, to pandemia. Ale chyba już coraz mniej tak myśli… I chyba słusznie – dodał. Krzysztof Jackowski przypomniał, że już wcześniej ostrzegał ludzkość. Jasnowidz zdradził, że to, co się zaczęło, wcale nie jest pandemią.