Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przerażająca przepowiednia jasnowidza na 2024 rok. Wymownie o Polsce: „Zobaczyłem rodzaj tornada”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.12.2023 13:21

Przerażająca przepowiednia jasnowidza na 2024 rok. Wymownie o Polsce: „Zobaczyłem rodzaj tornada”

Przerażająca przepowiednia jasnowidza na 2024 rok
Przerażająca przepowiednia jasnowidza na 2024 rok, fot. YouTube/@Jasnowidz-Hypnotyzer-Wojciech Glanc; Canva

Rok 2023 powoli chyli się ku końcowi i ustępuje miejsca nowemu 2024. Nic więc dziwnego, że wszyscy zastanawiamy się, co spotka nas w tym nowym okresie. Wielu z nas ma już dość kryzysów i tragedii, jakie towarzyszyły nam w minionym roku. Teraz jasnowidz Wojciech Glanc zdradził, czego możemy spodziewać się już od stycznia. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał.

Co nowego czeka nas w 2024 roku?

Rok 2024 zbliża się coraz większymi krokami. Wielu z nas pragnie raz na zawsze zakończyć jakiś okres w swoim życiu oraz wejść w nowy etap z całkowicie odmienioną siłą i energią. Nic więc dziwnego, że przepowiednie, które coraz częściej pojawiają się w mediach, cieszą się tak ogromną popularnością i zainteresowaniem internautów.

Pomimo faktu, że wiele przewidywań na 2024 rok pojawiło się już w sieci, teraz głos w tej sprawie zabrał inny ceniony jasnowidz, który już nie raz zaskakiwał nas swoimi przepowiedniami. Wojciech Glanc oznajmił, czego możemy spodziewać się w nowym roku.

Przepowiednia Nostradamusa stała się faktem. „Opracowali terapię przeciwdziałającą starzeniu” Krzysztof Jackowski już wie, co się wydarzy. Koszmarna wizja nawiedziła jego umysł, TO podobno nas czeka

Jasnowidz szczerze o tym, co wydarzy się w 2024 roku

Wojciech Glanc już niejednokrotnie rozmawiał z naszym portalem i zaskakiwał nas kolejnymi przepowiedniami przyszłych wydarzeń. Tym razem ceniony jasnowidz zdradził, czego możemy spodziewać się w 2024 roku w naszym kraju. Niestety, wieści te nie są zbyt optymistyczne.

Wizjoner zobaczył pewien rodzaj tornada, który już teraz napawa go niepokojem. Co więcej, specjalista ujawnił, w których częściach Polski może dojść do przerażającego zjawiska atmosferycznego.

Miałem taką dziwną wizję, bo zobaczyłem rodzaj tornada - zarówno na Bałtyku, czyli od strony północy, jak i od Wschodu i Zachodu. Myślę, że jakieś potężne tornada mogą dotknąć również naszych okolic, czyli tam, gdzie najmniej się tego spodziewamy. Obawiam się właśnie, że doświadczenie tornada albo jakiejś potężnej burzy może spotkać okolice centralnej Polski. 

ZOBACZ TEŻ: Wojciech Glanc ujawnił w rozmowie z naszym portalem, co czeka naszą planetą w niedalekiej przyszłości. Jego słowa szokują.

Jasnowidz Wojciech Glanc ujawnił, co wydarzy się na początku 2024 roku

To jednak nie wszystko. Wizjoner zdradził też, że tornado nie jest jedynym przerażającym zjawiskiem atmosferycznym, jakie ukazało się w jego wizji. Wojciech Glanc przyznał, że obawia się również tej zimy, która może przynieść nam kolejne niespotykane wydarzenie, które wstrząśnie całym naszym krajem. Jasnowidz twierdzi, że czegoś takiego jeszcze nie było.

Boję się też zimy, która może zaskoczyć nas naprawdę dziwnym zjawiskiem. Czuję, jak gazety krzyczą, że nawiedziło nas zjawisko, które jeszcze nigdy nie wystąpiło i o którym nigdy jeszcze nie słyszeliśmy.

Co to takiego? Tego z pewnością dowiemy się niebawem.

Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów