Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wróżka Cesaria przepowiedziała, co wydarzy się w Polsce już za kilka tygodni. Nikt nawet nie przypuszczał
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 22.10.2020 21:59

Wróżka Cesaria przepowiedziała, co wydarzy się w Polsce już za kilka tygodni. Nikt nawet nie przypuszczał

kobieta
Fot. screen z youtube.com/PETA Asia

Przepowiednia wróżki Cesarii mówi nam, co wydarzy się w najbliższym czasie. Niektórzy z ekscytacją spoglądają w przyszłość, a jeszcze inny wolą jej nie znać wcale. Dla tych pierwszych, portal se.pl przygotował niemałą niespodziankę. Znana polska tarocistka zdradza, co wydarzy się w Polsce już za kilka tygodni. Mało kto przypuszczał, że taki scenariusz właśnie nas czeka, a jednak. Z pewnością wielu się zawiedzie, ale karty mówią same za siebie. Czy przepowiednia okaże się trafna? Będziemy mogli się dowiedzieć dopiero za jakiś czas.

Wróżka Cesaria przemówiła, karty pokazały jej całą prawdę, która ma wypełnić się za kilka tygodni. Wielu niedowiarków zaczęło się zastanawiać, czy jej przepowiednia w ogóle ma sens i się sprawdzi? O tym będą mogli się przekonać na własnej skórze już za kilka tygodni.

Wróżka Cesaria przepowiednia

Nie każdy z nas chce znać prawdę o swojej przyszłości. Niektórzy uważają, że lepiej do końca nie wiedzieć, co nas czeka, żeby uniknąć dodatkowych zmartwień. Jednak istnieją na świecie również ludzie, którzy oczekują kolejnych nowinek ze swojego przyszłego życia. Jedną z takich osób jest niewątpliwie wróżka Cesaria.

W obecnych niepewnych czasach coraz więcej osób z niepokojem patrzy w przyszłość. Na nasze codziennie troski i zmartwienia nakładają się obawy związane z epidemią koronawirusa w Polsce. Święta Wielkanocne musieliśmy spędzić z dala od ukochanych rodzin i przyjaciół, dlatego każdy zadaje sobie teraz to samo pytanie — czy święta Bożego Narodzenia spędzimy w społecznej izolacji?

Pomimo szalejące pandemii wiele osób nadal ma nadzieje, że tegoroczne grudniowe święta spędzimy z rodziną przy stole, obok którego stoi choinka, a za oknem sypie śnieg. Tarocistka postanowiła zaspokoić ciekawość co poniektórych i podzieliła się pogodą na nadciągające zimowe miesiące. Przepowiednia nie pozostawia żadnych złudzeń.

Słynna polska tarocistka ostudziła nieco zapały tych, którzy w tym roku wyczekują białych świąt. Wróżka Cesaria powiedziała, że święta Bożego Narodzenia w 2020 roku również nie zaskoczą polskich rodzin śniegiem. Niektórzy mogą już tylko pomarzyć o ulepieniu bałwana czy zjeżdżaniu na sankach. Oto jej przepowiednia:

Zima w tym roku będzie krótka. Niestety w większości regionów naszego kraju, Polacy spędzą święta Bożego Narodzenia bez śniegu. Ten pojawić się może jedynie w południowych krańcach kraju. Będziemy mogli cieszyć się tylko jedną, krótką falą lekkich mrozów, która pojawi się mniej więcej w połowie stycznia. Temperatury niewiele przekroczą -10°C. Zima będzie od nas odchodzić już na początku lutego — powiedziała dla portalu se.pl.

 1. Kolejny kraj podjął nagłą decyzję w sprawie Polski. Wszystko stanie się już w weekend
 2. Lekarka z polskiego szpitala nie mogła już dłużej. Zdradziła, co się wyrabia obecnie w szpitalach
 3. Pierwsze zdjęcie Radosława Majdana ze szpitala. Wiadomo, jak przechodzi koronawirusa

Kim jest wróżka Cesaria?

Wróżka Cesaria jest znaną polską tarocistką i wróżką. W swojej codziennej pracy posługuje się kilkoma metodami dywinacyjnymi, m.in. tarotem, numerologią, runami, kartami Lenormand czy kartami anielskimi.

Kobieta odkąd pamięta fascynuje się ludzką naturą, zapisaną w liczbach oraz ludzkim losem zapisanym w kartach. Pasją do wróżenia zaraziła się od swojej nieżyjącej już babci, od tamtej pory Cesaria stale rozwija swoje umiejętności. Kiedy uznała, że nabyła odpowiednie doświadczenie, zaczęła pomagać innym ludziom.

W jej szerokiej ofercie usług znajdziemy m.in. konsultacje osobiste (trwające 30 minut lub całą godzinę), telefoniczne (za pomocą Skype’a) czy mejlowe. Można również poprosić o portret numerologiczny lub partnerski. Z pewnością wiele osób kusi się na jej propozycje, które można znaleźć na stronie wrozkacesaria.pl.

Jak informuje nas radiozet.pl wróżka trafnie przepowiedziała m.in. wynik wyborów prezydenckich 2020. Według kobiety Andrzej Duda miał zwyciężyć, ale bardzo niewielką przewagą głosów. Jak powszechnie wiadomo, dokładnie tak się właśnie stało — Andrzej Duda został wybrany na kolejną kadencję.

Kim jest Krzysztof Jackowski?

Krzysztof Jackowski jest polskim jasnowidzem. Pomimo trafnej przepowiedni wróżki Cesarii dotyczącej wyborów, to właśnie wróżbita z Człuchowa pozostaje najpopularniejszą osobą z tej „branży”. Mężczyzna bardzo aktywnie prowadzi swój kanał w serwisie YouTube, na którym na żywo opowiada o tym, co nas czeka. Jego profil śledzi tam już ponad 200 tys. internautów.

Mężczyzna stał się niezwykle popularny i rozpoznawalny po tym, jak pomagał polskiej policji rozwiązać sprawy zaginionych osób. Rzecznik prasowy policji nie potwierdza jednak tych informacji. W 2018 roku została nawet wydana książka na ten temat: Jasnowidz na policyjnym etacie, której autorami są oczywiście wspomniany Krzysztof Jackowski oraz Krzysztof Janoszek.

Myślicie, że przepowiednia Cesarii na temat pogody się spełni? Wierzycie w proroctwa, jasnowidztwa i tego typu rzeczy?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miliony Polaków odetchną z ulgą. Jest informacja na temat kolejnych obostrzeń
  2. Jolanta Kwaśniewska jest załamana, „Do samego końca miałam nadzieję”. A jeszcze niedawno bawiła się na wakacjach
  3. DGP: Eksperci wyliczyli, ile Polaków naprawdę choruje na koronawirusa. Porażające liczby
  4. Odwołają Boże Narodzenie 2020? Biuro Świętego Mikołaja wydało oświadczenie
  5. Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział prawdziwą rewolucję. Chodzi o zmianę dot. maseczkę ochronnych
  6. Wielki i nagły protest, Polki i Polacy nie wytrzymali i zebrali się pod domem Kaczyńskiego, słychać krzyki. Co się dzieje?
  7. Oniemiejesz z zachwytu na sam widok schabowych z jej przepisu. Oszołomi cię, co robi z kapustą

Źródła: se.pl, radiozet.pl, wrozkacesaria.pl, wikipedia.org

Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów