Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przerażająca wizja przyszłości siostry Łucji, wspomniała o Polsce. Trzeba przygotować się na najgorsze
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 01.02.2024 19:12

Przerażająca wizja przyszłości siostry Łucji, wspomniała o Polsce. Trzeba przygotować się na najgorsze

siostra Łucja, Polska, pogorzelisko
Przerażająca przepowiednia siostry Łucji. Fot. Wikimedia Commons, Canva; zdjęcie poglądowe

Przepowiadanie przyszłości towarzyszy ludzkości od zarania dziejów. Szamani, wróżbici, a nawet zwykli ludzie potrafili doznać wizji, z których potrafili wywnioskować, co wydarzy się w najbliższym czasie. Większość znanych nam proroctw niesie za sobą niepokojące przesłanie. W swojej wizji siostra Łucja, słynna mistyczka, ujrzała przerażającą przyszłość. Część widzeń, które zostały uznane przez Kościół katolicki, dotyczy również i Polski. Czy w najbliższym czasie mamy się czego bać?

Kim była siostra Łucja z Fatimy?

Siostra Łucja dos Santos była portugalską zakonnicą, która w dzieciństwie doświadczyła szokujących wizji. To, co ją spotkało, jest powszechnie znane na całym świecie jako fenomen objawienia Matki Boskiej w Fatimie. Okazuje się, że Łucja, a także dwoje innych dzieci, miało okazję na własne oczy zobaczyć Maryję, która postanowiła przesłać ludzkości ostrzeżenie.

Przypadek objawienia w Fatimie z 1917 roku był przez długi czas badany przez Kościół katolicki. Ostatecznie instytucja uznała to wydarzenie za prawdziwe. Jest ono przez katolików bardzo często wspominane do dziś, a wraz z nim przerażające przepowiednie, które Maryja zesłała siostrze Łucji. Co takiego miała okazję zobaczyć mistyczka?

Jasnowidz Wojciech Glanc szokuje kolejną wizją. To się wydarzy w tym roku. „Tam, gdzie najmniej się tego spodziewamy” Dramatyczna przepowiednia na 2024 rok jasnowidza Parkera. „Niestety zaczyna się to dziać”

Wstrząsająca przepowiednia siostry Łucji

Ponieważ Kościół uznał objawienia fatimskie za prawdziwe, siostra Łucja przez wiele lat dzieliła się relacją z tamtego wydarzenia, a także wizjami, które zesłała jej Maryja. O czym dokładnie wspominała mistyczka? Jednym z najbardziej przerażających scenariuszy, które jej zdaniem mogą się wydarzyć, jest wybuch III wojny światowej, podczas której może zostać  użyta broń jądrowa.

Jeśli wierzyć słowom siostry Łucji, w historii świata ma nastać moment, który na zawsze zmieni oblicze ziemi. Zdaniem mistyczki to wydarzenie spowoduje, że wszystkie narody zostaną zmobilizowane do podjęcia wspólnych działań. Mają być one przeprowadzone pod presją wojny, zniszczeń, a nawet klęsk żywiołowych.

ZOBACZ TEŻ: ”Polskość może być zachwiana”. Krzysztof Jackowski ostrzega. Mówi o jednym mieście. Nadchodzą złe czasy?

Jaką przyszłość Polski zobaczyła siostra Łucja?

Siostra Łucja zmarła w 2005 roku. Zanim jednak to się stało, zdążyła podzielić się ze światem szokującą wizją, w której jest mowa o Polsce. Zakonnica twierdziła, że nasz kraj zostanie oszczędzony przed globalną katastrofą i jej skutkami. Według przepowiedni zesłanej od Maryi przyszłość Europy ma zależeć właśnie od Polski. 

Zakonnica miała przewidzieć, iż w Polsce rozpocznie się proces odrodzenia świata. Ma zostać stworzony tu ustrój, który to umożliwi. Wiele osób może jednak zastanawiać się, dlaczego akurat naszemu krajowi zostanie powierzona ta szlachetna misja. Zdaniem siostry Łucji Polska zostanie oszczędzona, ponieważ "zaznała wystarczająco dużo krzywd, niesprawiedliwości, zbrodni i bezprawia".

Projekt bez nazwy (4).png
Przerażająca wizja siostry Łucji z Fatimy. Fot. Wikimedia Commons
Projekt bez nazwy (5).png
Przerażająca wizja siostry Łucji z Fatimy. Fot. Wikimedia Commons