Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Jackowski przewidział "moment bez wyjścia", aż sam się niepokoi
Alicja Kowalska
Alicja Kowalska 21.02.2024 09:45

Krzysztof Jackowski przewidział "moment bez wyjścia", aż sam się niepokoi

Jackowski ma złe informacje
Jackowski ma złe informacje; fot. PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS/AGENCJA SE/East News

Najbardziej znany polski jasnowidz Krzysztof Jackowski ma nową, niepokojącą wizję dot. przyszłości naszego kraju. Jackowski znany ze swoich trafnych przepowiedni, podzielił się w ostatnim czasie nowymi informacjami, które mogą wpłynąć na życie Polaków. 

Krzysztof Jackowski o przyszłości

Wizje Krzysztofa Jackowskiego bardzo często okazują się trafne. Internauci z wielką ekscytacją czekają na każdy nowy film na YouTubie jasnowidza, który regularnie dzieli się z widzami swoimi przepowiedniami. 

Zyskał duży rozgłos wśród Polaków dzięki swoi trafnym prognozom i zapowiedziom dotyczącym wydarzeń kulturalnych, pogody czy konfliktów w regionie. 

Jego przepowiednie bardzo często wzbudzają duży niepokój u wielu osób, które ze strachem patrzą w przyszłość. 

Co czeka ludzi w ciągu kolejnych 7 dni? Jackowski na oczach wszystkich osiągnął inny stan, nagle widzowie zamarli Co niedługo spotka Polaków? Sam Jackowski jest przerażony, widzowie zamarli, gdy powiedział jedno zdanie

Krzysztof Jackowski, jego przepowiednie nie napawają optymizmem

Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego nie napawają optymizmem. Jackowski przypomina o swoich wcześniejszych wizjach, gdzie ostrzegał przed ciężkimi czasami, które nasilą się w marcu, kwietni i maju, 

Jasnowidz podkreśla, że jego zamiarem nigdy nie jest szerzenie strachu i paniki, ale ostrzeganie, a przez to umożliwienie odpowiedniego przygotowania się na nadchodzący trudny okres. 

Krzysztof Jackowski zawsze sugeruje, że każdy kto może, powinien podjąć kroki w celu przygotowania się na trudne czasy i niespodziewane okoliczności. 

Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków

W swojej najnowszej wizji Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków oraz mieszkańców całego świata, że nadchodzą bardzo ciężkie dla nas czasy. 

Prorokuje, że świat znajdzie się w obliczu wydarzeń, które nazywa bezprecedensowymi, a ludzie będą bali się nawet tak podstawowej czynności jak oddychanie. Swoje niepokojące wizje opisuje jako „moment bez wyjścia”, kiedy ludzie popadną w desperację. 

Jasnowidz apeluje jednak, by nie ulegać panice. Wydarzenia – bliżej nieokreślone – mogą się wydarzyć, ale internauci zauważają, że mogą one już trwać. 

Czarna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Wyjawił, co stanie się z partią rządzącą i co powie nam Duda
krzysztof jackowski
fot.youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski 5 maja zdradził widzom swoją najnowszą wizję. Tym razem jasnowidz, który przez lata specjalizował się w odnajdywaniu zaginionych osób, nie kryje zaniepokojenia. Zdaniem mężczyzny w polskim rządzie zajdą poważne zmiany. Krzysztofa Jackowskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Słynny polski jasnowidz miał kolejną wizję. Rząd PiSu może nie chcieć dalej rządzić – zdradził zaniepokojony mężczyzna, który lata temu zapowiedział, że 2020 roku przyniesie światu zachwianie. Co zdaniem Krzysztofa Jackowskiego w najbliższym czasie czeka Polskę?
Czytaj dalej
Córka Krzysztofa Jackowskiego ujawniła całą prawdę na jego temat. Wypłynęły rodzinne sekrety
Krzysztof Jacowski
fot. Screenshot JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official, YouTube
Krzysztof Jackowski jest bez wątpienia najbardziej znanym jasnowidzem w kraju. Wielokrotnie zabierał głos w sprawach, którymi aktualnie żyła Polska – poszukiwanie zaginionych, wyjaśnianie tragicznych wypadków. Jakiś czas temu na jaw wypłynęły wyznania córki jasnowidza, których z pewnością nikt się nie spodziewał. Krzysztof Jackowski chętnie udziela się w mediach, gdy tylko jego umiejętności mogłyby się przydać. Mimo to, niewiele wiemy o jego życiu prywatnym i rodzinie. Córka jasnowidza ujawnia całą prawdę – znamy rodzinne sekrety.
Czytaj dalej