Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Jackowski ostrzega, wie jak się rozwinie sytuacja. Sam boi się, co będzie dalej
Karina Sulich
Karina Sulich 10.05.2020 21:05

Krzysztof Jackowski ostrzega, wie jak się rozwinie sytuacja. Sam boi się, co będzie dalej

krzysztof jackowski
fot. WLODEK STUDZINSKI/East News

– Mówiłem, że rok 2020 obedrze nas ze złudzeń i będzie to pierwszy rok czegoś, co nie będzie dobre dla nas wszystkich – powiedział jasnowidz.

Wizje Krzysztofa Jackowskiego

  1. Latami bezskutecznie starała się o dziecko. Zdecydowała się na adopcję, chwilę później otrzymała wiadomość, która zwaliła ją z nóg
  2. Ministerstwo Zdrowia od jutra wprowadza wielkie zmiany. Obowiązkowe testy na koronawirusa, ale tylko dla osób na kwarantannie
  3. Anna Mucha na początku kariery. Mamy zdjęcia sprzed 30 lat, podobna?
Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków. Sytuacja jest bardzo poważna! Sytuacja gospodarcza. Ale jest jeszcze coś gorszego od sytuacji gospodarczej – powiedział słynny jasnowidz. Mężczyzna przyznał, że sam odczuwa ogromny lęk, który jest jak najbardziej uzasadniony. Czy jego słowa sprawdzą się i tym razem?
Krzysztof Jackowski przed wybuchem pandemii koronawirusa przepowiedział, że ludzie będą bali się oddychać, a na początku roku zapowiedział suszę, która dotknie Warszawę. Teraz słynny jasnowidz mówi o dalszym rozwoju sytuacji i ostrzega Polaków. Czy znowu ma rację?
Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków
Krzysztof Jackowski nie kryje, że sam boi się, co będzie dalej. Jasnowidz zaczął swoją wypowiedź od tajemniczych słów.
Każdy z nas chyba zauważa już, że dzieje się coś nie tak i że nie do końca chodzi o pandemię, a realizowane jest coś znacznie innego – powiedział na wstępie. Co dokładnie sugeruje Krzysztof Jackowski?
Mamy początek protestu przedsiębiorców w Warszawie. Myślę, że obecna sytuacja coraz bardziej będzie nas niepokoiła. Zaczęło się to, przed czym już ostrzegałem – zdradził jasnowidz w swoim filmiku, zaznaczając, że chodzi mu o sytuację gospodarczą.
– Ale jest jeszcze coś gorszego od sytuacji gospodarczej. Mianowicie to, że jesteśmy kompletnie zdezorientowani, co tak naprawdę się dzieje. I to jest straszne i tutaj jest we mnie duży lęk – dodał mężczyzna.

Większość z nas na razie jeszcze wierzy, że to, co się zaczęło, to pandemia. Ale chyba już coraz mniej tak myśli… I chyba słusznie – dodał.

Krzysztof Jackowski przypomniał, że już wcześniej ostrzegał ludzkość. Jasnowidz zdradził, że to, co się zaczęło, wcale nie jest pandemią.

Czy jasnowidz okaże się nieomylny?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski podzielił się swoimi kolejnymi wizjami i przemyśleniami. Jasnowidz jest przerażony.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Płonie las na Mazowszu. Ogromny pożar. Ogień pojawił się w dwóch miejscach
  2. Szumowski zdradził, na jakim etapie pandemii jest Polska. Jego słowa zadziwiają
  3. Quiz wiedzy o ”Czterech pancernych i psie”. Tylko prawdziwi fani mają 7/7
  4. Wakacje za granicą. Które kraje być może uda się odwiedzić latem?
  5. Czyim synem jest Conan? Dagmara Kaźmierska unika tematu byłego partnera
  6. Premier właśnie podpisał nowe rozporządzenie, dotyczące ograniczeń w przemieszczaniu. Niestety, w najbliższym czasie nie zaplanujecie podróży za granicę

źródło: se.pl

Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów