Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jasnowidzka przepowiedziała, co czeka Polki i Polaków w 2021 roku. Jej słowa nie pozostawiają złudzeń
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 08.01.2021 23:20

Jasnowidzka przepowiedziała, co czeka Polki i Polaków w 2021 roku. Jej słowa nie pozostawiają złudzeń

jasnowidzka
fot. instagram.com/aida_kosojan_przybysz_official

Jasnowidzka Aida Kosojan-Przybysz zdradziła, co czeka Polki i Polaków w najbliższej przyszłości. W najnowszym wydaniu programu Marcina Cejrowskiego Plejada Live podzieliła się z widzami swoimi przemyśleniami na temat kilku następnych miesięcy. Przyszłość ma zawsze cztery drogi i jest ruchoma. Jeżeli chcesz znaleźć problem, to zawsze go znajdziesz — wyznała redaktorowi naczelnemu Plejady.

Jasnowidzka Aida jest znana w swoim fachu, a z jej usług korzystają nawet gwiazdy. Kobieta chętnie dzieli się swoimi przepowiedniami. Jest też częstym gościem w programie Plejada Live. Wróżka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy roku 2021.

Jasnowidzka Aida Kosojan-Przybysz podzieliła się wizją na 2021 rok

Jasnowidzka ponownie spotkała się z Marcinem Cejrowskim, redaktorem naczelnym portalu Plejada. Kobieta zdradziła mu, co czeka nas w najbliższej przyszłości.

Z jej słów wynika, że 2021 roku będzie rokiem „miecza i teraźniejszości”. Dziennikarz nie mógł zawieźć swoich żądnych wiedzy o przyszłości widzów i dopytywał kobietę o szczegóły.

Rok 2021 ma ogromną siłę, siłę miecza, to będzie rok miecza i teraźniejszości. Miecz kojarzy nam się z walką i rzeczywiście to jest rok, w którym niektórzy ludzie po złamaniach emocjonalnych i fizycznych będą stawiali swoje pierwsze kroki, podnosili się po ciężkich przeżyciach — zdradziła.

Jest to dosyć optymistyczna wizja. Prawdopodobnie te słowa mogą odnosić się do pandemii koronawirusa. Wiele Polek i Polaków z tego powodu straciło bardzo dużo: prace, zdrowie, a niekiedy i życia. Jednak to nie było koniec jej przepowiedni.

Inni będą stawiali pierwsze kroki w „nowe ja”. Każdy, żeby pójść do przodu, będzie musiał zawalczyć: o siebie samego, o swoją przestrzeń, marzenia, zdrowie, fotel… Dzisiaj przede wszystkim musimy zawalczyć o swoje zdrowie i spokój zewnętrzny — podkreślała.

Przepowiednia na 2021

Jasnowidzka zaznaczała również, że miniony 2020 rok kończył się na „zero”, które jest „końcem czegoś i jednocześnie startem”. W programie zwróciła się także bezpośrednio do wszystkich odbiorców:

Prosiłabym, by każdy uruchomił swoją wyobraźnię w kierunku dobrym. Przyszłość ma zawsze cztery drogi i jest ruchoma. Jeżeli chcesz znaleźć problem, to zawsze go znajdziesz. […] Stawianie każdego kroku to jakiś wysiłek, ale jak myślisz i wiesz, że idziesz w dobrą stronę, to dostajesz „powera”, takiego wewnętrznego trenera, który zaczyna cię szlifować — mówiła.

Dodała, że w 2021 roku stoimy na granicy i musimy wybrać pomiędzy tym, czy chcemy „ciągnąć za sobą bagaż” czy jednak „odciąć ten stary bagaż”. Przy czym „bagaż” rozumiała jako jakieś przeżycia, trudności czy żale.

Jesteśmy w czasie, że jeszcze stary rok nie minął, te drzwi za naszymi plecami jeszcze są, jesteśmy na progu nowego roku. Jest strasznie dużo niepewności, każdy ma swoją: a to w związku, w pracy… Ważne jest teraz, by patrzeć pod nogi, w teraźniejszość. Żeby iść do przodu, trzeba zobaczyć, czy nasz fundament jest mocny — doradzała.

Cały film z jej przepowiednią możecie znaleźć na portalu Plejada. Jasnowidzka posiada również swój profil na Instagramie, o nazwie @aida_kosojan_przybysz_official, na którym od czasu do czasu wrzuca zdjęcia oraz filmiki.

Na jednym z nich opowiada o tym, dlaczego nie była obecna w mediach społecznościowych przez dłuższy czas. Okazało się, że zarówno ona, jak i jej mąż zachorowali na koronawirusa. Jednocześnie dziękowała swoim fanom, że są razem z nią i dodają jej siły, kiedy tego potrzebuje. Powiedziała również, że nigdy nie można tracić nadziei.

Zobacz zdjęcie:

jasnowidzka
fot. instagram.com/aida_kosojan_przybysz_official

Jasnowidzka podzieliła się przepowiednią na 2021 rok.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Plejada, Instagram

Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów