Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jackowski dotknął czapki Jacka Jaworka. Doznał wizji, która nie pozostawia złudzeń. Przestępca znowu zaatakuje?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 05.01.2024 11:19

Jackowski dotknął czapki Jacka Jaworka. Doznał wizji, która nie pozostawia złudzeń. Przestępca znowu zaatakuje?

Krzysztof Jackowski, Jacek Jaworek
Krzysztof Jackowski wie, co stało się z Jackiem Jaworkiem. Fot. youtube.com/@jasnowidzkrzysztofjackowsk5312, materiały policyjne

Krzysztof Jackowski niejednokrotnie miał wizję, która przyczyniła się do zmiany biegu śledztwa policji. Okazuje się, że popularny profeta z Człuchowa zaangażował się w poszukiwania Jacka Jaworka, który jest poszukiwany listem gończym już od ponad 2 lat. Jackowski wie, gdzie on się znajduje. Czy w najbliższym czasie czeka nas przełom w sprawie niebezpiecznego przestępcy?

Jacek Jaworek jest poszukiwany w związku z brutalnym morderstwem

W lipcu 2021 roku w Borowcach pod Częstochową doszło do wielkiej tragedii. Jacek Jaworek, który jest w związku z tą dramatyczną sprawą poszukiwany po dziś, zastrzelił własnego brata, jego żonę oraz ich 17-letniego syna. Planował zabić również drugiego ze swoich bratanków, jednak chłopiec w porę zdążył ukryć się przed wujkiem. 13-latek cudem uszedł z życiem, jednak cała jego najbliższa rodzina została w brutalny sposób zamordowana przez bliskiego krewnego.

Jacek Jaworek został uznany za niebezpiecznego mordercę, w związku z czym dla okolicznej policji stało się priorytetem, by go schwytać. Zostały przeprowadzone na szeroką skalę poszukiwania, w których brały udział dziesiątki funkcjonariuszy, posługujący się najnowszym sprzętem oraz pomocą psów tropiących. Przeczesano ogromne połacie terenu w pobliżu Borowców, jednak Jacek Jaworek jakby rozpłynął się w powietrzu, nie pozostawiając po sobie żadnych śladów. Mężczyzna do dziś poszukiwany jest przez policję, ale również Interpol.

“To będzie najgorszy rok”. Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. A to i tak nie najsmutniejsza wiadomość Krzysztof Jackowski już wie. Przekazał, co może wydarzyć się w Polsce. Jego słowa zaszokują niejedną osobę

Co się stało z Jackiem Jaworkiem?

Kilka miesięcy temu cała Polska wstrzymała oddech, gdy w miejscowości Żuraw, położonej niedaleko Borowców, znaleziono tajemnicze zwłoki mężczyzny. Gruchnęła wieść, że ciało może należeć do poszukiwanego Jacka Jaworka, który w niedalekiej odległości dopuścił się popełnienia potrójnego morderstwa w 2021 roku. Sekcja zwłok rozwiała wszelkie wątpliwości.

Szybko okazało się, że ciało, które znaleziono w lesie w miejscowości Żuraw, nie należy do Jacka Jaworka. W związku z tym mnóstwo osób zaczęło ponownie wdrażać się w szczegóły policyjnego śledztwa i zastanawiać się, co takiego stało się z mężczyzną. Mieszkańcy Borowców żyją w strachu, iż ten zdecyduje się powrócić do miasteczka. Jakie zdanie ma na ten temat najsłynniejszy polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski? Profeta osobiście zaangażował się w poszukiwania Jackowskiego. Przyniosły one zadziwiający skutek.

ZOBACZ TEŻ: Tylko u nas: Policjant zdradza, co mogło stać się z Jackiem Jaworkiem. Jego słowa dają do myślenia

Krzysztof Jackowski zdradził, gdzie znajduje się Jacek Jaworek

Krzysztof Jackowski jest najpopularniejszym polskim jasnowidzem, którego przepowiednie już nie raz przyczyniły się do rozwiązania policyjnych śledztw, które utknęły w martwym punkcie. Można wskazać, że swoistą specjalizacją mężczyzny jest poszukiwanie osób zaginionych. Na tej płaszczyźnie odniósł wiele sukcesów. W związku z tym dziennikarze “Super Expressu” postanowili zapytać jasnowidza, czy jest on w stanie powiedzieć, co jego zdaniem stało się z Jackiem Jaworkiem. Okazuje się, że profeta z Człuchowa był od samego początku zaangażowany w poszukiwania mordercy:

Przyjechali do mnie prywatni detektywi, kilka miesięcy po zabójstwach, których dokonał Jacek Jaworek i dali mi jego czapkę. Była to pani detektyw i pan detektyw, bodajże z Wrocławia. Kiedy przy nich wykonywałem wizję, to najpierw skojarzyły mi się bloki w stanie surowym, jakby budowa i to im powiedziałem, ale potem mówię, że moim zdaniem on nie żyje – wyznał Jackowski.

Jasnowidz dodał, że według jego wizji Jacek Jaworek wszedł do stawu w lesie i już z niego nie wypłynął. Gdzie dokładnie znajduje się miejsce, o którym mówi?

Skojarzyła mi się też miejscowość Poraj. Kiedy na Google Maps sprawdzaliśmy, to ta miejscowość jest 20 km od miejsca zbrodni. Podaliśmy to nawet policji, a oni zrobili w tym kierunku poszukiwania, które nic nie wniosły, ale ja nadal mówię, że kierunek od miejsca zdroni na Poraj, jest dobry. Tam powinno być ciało Jaworka. Uważam, że on nie żyje – wskazuje Krzysztof Jackowski.

Projekt bez nazwy - 2024-01-05T111546.766.png
Krzysztof Jackowski wie, co stało się z Jackiem Jaworkiem. Fot. youtube.com/@jasnowidzkrzysztofjackowsk5312
Projekt bez nazwy - 2024-01-05T111623.666.png
Krzysztof Jackowski wie, co stało się z Jackiem Jaworkiem. Fot. youtube.com/@jasnowidzkrzysztofjackowsk5312

źródło: se.pl