Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dramatyczna przepowiednia na 2024 rok jasnowidza Parkera. „Niestety zaczyna się to dziać”
Sara Karmańska
Sara Karmańska 11.01.2024 11:03

Dramatyczna przepowiednia na 2024 rok jasnowidza Parkera. „Niestety zaczyna się to dziać”

Dramatyczna przepowiednia na 2024 rok jasnowidza Parkera, fot. Canva/Aleksandr Kichigin, Instagram/craighamiltonparker
Dramatyczna przepowiednia na 2024 rok jasnowidza Parkera, fot. Canva/Aleksandr Kichigin, Instagram/craighamiltonparker

2024 rok dopiero się rozpoczął, ale niektórzy twierdzą, że już wiedzą, jak w ciągu najbliższych 12 miesięcy potoczą się losy świata. Swoje przepowiednie ogłosiło już kilku znanych polskich jasnowidzów, jak Krzysztof Jackowski i Wojciech Glanc, a specjaliści zinterpretowali słowa Nostradamusa czy Baby Wangi.

Jasnowidze przewidują wydarzenia na 2024 rok

Na świecie nie brakuje osób, które twierdzą, że są w stanie przewidzieć przyszłość. Ich „metody” różnią się od siebie – niektórzy twierdzą, że odbierają wizje przyszłości, inni korzystają z kart tarota czy szklanej kuli. Do takich przepowiedni należy oczywiście podchodzić z wielkim przymrużeniem oka. Bardzo często słowa jasnowidzów są ogólne i przez to można je interpretować w różny sposób, dopasowując do różnych wersji przyszłości.

Swoją wizją 2024 roku podzielił się także samozwańczy jasnowidz Craig Hamilton-Parker. Co jego zdaniem czeka nas w 2024 roku?

Przepowiednia Nostradamusa stała się faktem. „Opracowali terapię przeciwdziałającą starzeniu” Przerażająca przepowiednia Nostradamusa na 2024 rok. Czy czeka nas „najgorszy rok w dziejach”?

Co nas czeka według przepowiedni na 2024 rok?

Craig Hamilton-Parker przez niektórych nazywany jest nowym Nostradamusem. Jego zdaniem w 2024 roku szczególnie groźne mogą się okazać cyberataki

Będziemy mieli do czynienia z oprogramowaniem szpiegującym, nastąpi jego wielka premiera. Wydarzy się coś, co doprowadzi do upadku niektórych systemów bankowych.

Jasnowidz przepowiedział także wielkie powodzie, które mają nawiedzić Europę. Także innymi kontynentami mają wstrząsnąć poważne kataklizmy naturalne, jak trzęsienia ziemi i tsunami.

ZOBACZ TEŻ: Baba Wanga o przyszłości w 2024 roku. Lepiej usiądźcie, jej słów nikt się nie spodziewał. Wieści o władzy szokują

Craig Hamilton-Parker wygłosił przepowiednię na 2024 rok

Jasnowidz ma także przepowiednię dotyczącą zwrotu w stronę prawicowej polityki, o czym miał mówić już wcześniej. Jego zdaniem, coraz więcej prawicowych partii będzie zdobywać władzę. Craig Hamilton-Parker ma także szczególną przepowiednię dla Rosji – jego zdaniem ten kraj zawrze umowę z Chinami na skutek skurczenia własnej gospodarki. Ponadto, jego zdaniem Putinowi nie zostało już wiele czasu na tym świecie. Jak twierdzi jasnowidz, władzę po nim przejmie „równie zła” osoba i w jego wizji jest to kobieta.

Powiedziałem jakiś czas temu, że na przestrzeni następnych lat rosyjska gospodarka będzie się kurczyć i zawrze umowę zbrojeniową z Chinami. Niestety zaczyna się to dziać.

Źródło: Daily Mail