Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nawet Jackowski nie miał tak niepokojącej wizji. Jasnowidz Wojciech Glanc przewiduje katastrofę
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 06.06.2021 16:34

Nawet Jackowski nie miał tak niepokojącej wizji. Jasnowidz Wojciech Glanc przewiduje katastrofę

Jasnowidz (1)
screen youtube.com/Jasnowidz – Hipnotyzer – Wojciech Glanc

Jedna z ostatnich przepowiedni polskiego jasnowidza wprawiła wielu internautów w osłupienie. Mężczyzna spodziewa się katastrofy. Jak zapowiada, zdarzy się ona w 2039 roku. Co dokładnie ma, zdaniem medium, przytrafić się wtedy ludzkości?

Wojciech Glanc to zaraz obok Krzysztofa Jackowskiego najbardziej rozpoznawalny jasnowidz polskiego pochodzenia. Mężczyzna twierdzi, że zdarza mu się przewidzieć przyszłość. Ostatnio wspominał o rzekomej katastrofie, jaka ma nastąpić w 2039 roku. Jasnowidz przekonuje, że nieszczęście to zmusi ludzi do działań, jakie dobrze znamy z książek i filmów science-fiction.

Przewidywania jasnowidza na 2039 rok

Jak sądzi Wojciech Glanc, polski jasnowidz, w 2039 roku świat opanuje zaraza. W rozumieniu medium ma być ona inna niż wszystkie, z jakimi dotychczas zmagała się ludzkość. Mężczyzna wspominał o tym, że zagrożenie poskutkuje przeniesieniem się ludzi pod ziemię.

To będzie trwało dziesięć lat. Dziesięć lat takiego ukrywania się. 2039 rok ma być absolutnie przełomowy dla całej cywilizacji. To będzie rok dziwnej zarazy. Mam tu dylemat, bo postrzegamy zarazę tak, jak dzisiaj jest – wirus: kichamy, prychamy. To będzie coś zupełnie innego. To będzie rodzaj wirusa, który będzie połączeniem natury z nanotechnologią. Będzie to twór człowieka. Ten wirus ujawni się przede wszystkim w środku Europy – mówi jasnowidz.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Co więcej, w rozprzestrzenianie tajemniczej zarazy ma być zaangażowana organizacja, która ponoć funkcjonuje już w obecnych czasach. Zdaniem jasnowidza zagrożenie wpłynie na odczuwane przez człowieka emocje.

Zanim w sercu któregokolwiek z naszych czytelników pojawi się zalążek strachu czy niepewności, przypominamy, że jasnowidzenie nie zostało w jakikolwiek sposób potwierdzone naukowo. Tego typu przepowiednie warto traktować z dużym (czasem wręcz olbrzymim) przymrużeniem oka. Co warto dodać, przez stulecia różne osoby uważane za jasnowidzów przepowiadały już między innymi koniec świata (na przykład w 2000 lub 2012 roku) – ten, jak na razie, jednak nie nastąpił.

Zobacz artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: Webniusy.com

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego