Lifestyle.Lelum.pl > Prognoza Pogody

Prognoza Pogody

Elżbieta Sommer
16.03.2024 13:43 Skandaliczny widok przy grobie Elżbiety Sommer. Przykre, co się tam dzieje

Śmierć Elżbiety Sommer była ogromnym ciosem dla wszystkich jej fanów. Wielka gwiazda Telewizji Polskiej zmarła 7 grudnia 2023 roku. Chociaż od jej odejścia minęło zaledwie kilka miesięcy, na jej grobie doszło do czegoś strasznego. Niewiarygodne, jak on teraz wygląda.

prognoza pogody polsat
31.12.2023 11:21 Czegoś takiego jeszcze nie było. Na Polsacie zapomnieli wyłączyć mikrofonu i kamery? To działo się za kulisami

Praca w stacji telewizyjnej, która emituje programy na żywo, wiąże się z ryzykiem różnych wpadek. Przy niektórych z nich pracownicy stacji mają możliwość zareagować. Wystarczy jednak chwila nieuwagi i niesłychana pomyłka, o której będą mówić wszyscy, gotowa. Tak właśnie stało się tym razem, gdy na antenie Polsat News prezentowano pogodę. W momencie, w którym program dobiegał końca, widzowie niespodziewanie usłyszeli fragment prywatnej rozmowy dziennikarza. Padły niecenzuralne słowa!

Prognoza pogody
02.02.2023 18:20 Atak zimy w Polsce. Niepokojąca prognoza pogody

Prognoza pogody na nadchodzące dni jest niepokojąca, wydano komunikaty m.in. na pomorzu i południu Polski. Załamanie będzie nagłe, niektóre województwa muszą szczególnie mieć się na baczności. W tych miejscach zima uderzy najmocniej. Cieszący się z przedwczesnych symptomów wiosny nie powinni cieszyć się na zapas. Prognozy są zgodne — zamiast ciepła, czeka nas potężny atak zimy. Wydano alerty IMGW.

Prognoza pogody
16.12.2022 12:05 Prognoza pogody: atak zimy w Polsce, obfite opady śniegu i silny mróz

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał pilne ostrzeżenia. Prognoza pogody na najbliższy czas nie wygląda zachęcająco. W niemal całej Polsce szykuje się potężny atak zimy. IMGW wydało w mediach społecznościowych specjalne ostrzeżenia przed gołoledzią oraz intensywnymi opadami śniegu. Pokrywa może wzrosnąć nawet o 15 centymetrów. W części kraju pojawi się też silny mróz.

pogoda
20.12.2021 09:13 Prognoza pogody na poniedziałek

W poniedziałek w ciągu dnia możemy spodziewać się zaskakująco dużego spadku temperatur powietrza w całej Polsce. Według prognozy pogody IMGW, przez pierwsze dni tygodnia towarzyszyć nam będą opady deszczu ze śniegiem. W całym kraju termometry pokażą niesamowicie niską temperaturę. W niektórych regionach Polski odnotowane zostanie nawet minus 11 stopni Celsjusza. Przedstawiamy, jak wygląda prognoza pogody na poniedziałek.

prognoza pogody
19.11.2021 12:08 Prognoza pogody: ostrzeżenia 1 i 2 stopnia dla części Polski

W ostatnich dniach aura nie dawała po sobie poznać, że mamy już połowę listopada. Należy się jednak przygotować na to, że przestanie nas rozpieszczać i to już dziś. Najnowsza prognoza pogody nie należy bowiem do najprzyjemniejszych. Alerty obowiązywać będą od godziny 12 w piątek do 6 rano w sobotę. Warto zaznaczyć, że w związku ze zmianami atmosferycznymi zostały wydane ostrzeżenia IMGW, zarówno pierwszego, jak i drugiego stopnia.

Kiedy spadnie śnieg
09.11.2021 23:33 Kiedy spadnie śnieg? Poznaliśmy prognozy

Z każdym dniem robi się coraz chłodniej. Synoptycy prognozują coraz większe obniżenie temperatur. Prognoza pogody dla Polski zapowiada się więcej typowo jesiennie. Kiedy spadnie śnieg? Specjaliści podali już termin! Meteorolodzy są zgodni: wpływ zimnego powietrza, docierającego nad Polskę, może już niedługo wywołać bardzo niskie temperatury, nieprzekraczające 0 stopni Celsjusza – a co za tym idzie, opady śniegu.

Warszawa
03.11.2021 18:08 Do Polski nadchodzi front, jutro będzie bardzo nieprzyjemnie

Po dość ciepłym i pogodnym weekendzie pogoda w Polsce ma ulec znacznemu pogorszeniu. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed ulewami, burzami i silnymi wichurami. IMGW wydał komunikat, z którego wynika, że kolejne dni zapowiadają typowo jesienną, zimną, deszczową i wietrzną pogodę. Wszystko przez front, idący od zachodu. Co nam przyniesie?

prognoza pogodu
18.10.2021 18:39 Ważna informacja przed Wszystkich Świętych. Jest prognoza pogody na 1 listopada

Prof. Mariusz Figurski z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej gościł w programie „Newsroom” Wirtualnej Polski. Zdradził, jaka jest prognoza pogody na Wszystkich Świętych. Wszystko wskazuje na to, że Polacy nie będą musieli się martwić. Chociaż do Święta Zmarłych pozostało jeszcze kilkanaście dni, to już teraz zaczęto zastanawiać się, jaka pogoda nas czeka.

Zmiany na cmentarzach
17.10.2021 00:06 Pogoda na Wszystkich Świętych. Czy 1 listopada zaświeci słońce?

Zbliża się Wszystkich Świętych. Wielu Polaków wyruszy wtedy na groby swoich bliskich. Dlatego tak ważną kwestią jest, jaka pogoda będzie 1 listopada. Czy będziemy mogli liczyć na słońce? Prognoza pogody na 1 listopada 2021 roku dla wielu osób może być zaskakująca. Nietypowe dla listopada będą zwłaszcza temperatury.

Pogoda
05.10.2021 11:27 IMGW wydało nagły komunikat. Wiadomo, gdzie już dziś będzie najniebezpieczniej. Trzeba uważać

Pogoda na 5 października 2021 roku zapowiada się burzowo i wietrznie. Państwowy instytut badawczy IMGW ostrzega przed silnym wiatrem i opadami deszczu. Prognoza pogody w Polsce na najbliższe dni przedstawia skrajne warunki: w niektórych regionach zapowiadane są typowo letnie, wysokie temperatury – w innych duże ochłodzenie, burze i wiatr sięgający 100 km/h.

prognoza pogody
23.09.2021 16:29 Poważne ostrzeżenie IMGW przed wichurami dla prawie całej Polski

IMGW podało bardzo niepokojącą prognozę pogody. Jeszcze dziś do Polski dotrą zapowiadane od kilku dni bardzo silne wichury. W centralnej części kraju oraz na północy i wschodzie można spodziewać się obfitych opadów deszczu. Polacy powinni zachować szczególną ostrożność. Dziś po południu w większości kraju można spodziewać się zdecydowanego pogorszenia pogody.

prognoza pogody
21.09.2021 10:39 Prognoza pogody na zimę. Kiedy zrobi się naprawdę zimno?

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej opublikował najświeższą eksperymentalną prognozę długoterminową temperatury i opadu na okres listopad 2021 r. – styczeń 2022 r. Kiedy zrobi się zimno? Instytut przy tworzeniu prognozy na zimę porównał średnią miesięczną temperaturę powietrza i sumę opadów do normy z ostatnich trzydziestu lat. IMGW opublikowało eksperymentalną długoterminową prognozę na listopad, grudzień i styczeń. Z analizy instytutu wynika, że temperatura w listopadzie i grudniu będzie mieścić się w zakresie normy wieloletniej z lat 1991-2020. W styczniu zaś średnia temperatura powietrza utrzyma się powyżej normy. Jeśli chodzi o opady atmosferyczne, tylko w grudniu będą one utrzymywać się na poziomie normy wieloletniej z 1991-2020. W listopadzie i styczniu będą one przekraczać normę.

burza
25.06.2021 15:50 Alert RCB. Wielu Polaków otrzymuje SMS-a ostrzegającego przed burzami

Od dłuższego czasu Polskę zalewa fala upałów, co następnie przekłada się na wyładowania atmosferyczne w postaci burzy i deszczów. Właśnie wysyłane są do Polaków SMS-y z Rządowego Centrum Bezpieczeństwa, w treści których pojawiają się ostrzeżenia przed nadciągającymi burzami i silnymi powiewami wiatrów. Mogą wystąpić problemy z dostawami prądu. Prognoza pogody nie jest najciekawsza. RCB zapowiada możliwość pojawienia się opadów gradu i silnych burz. Apelują o zachowanie bezpieczeństwa.

Prognoza pogody
19.06.2021 14:25 IMGW wydał komunikat. Ostrzeżenia pogodowe obejmują cały kraj

Dziś, tj. w sobotę, 19 czerwca w w kilku miejscach w Polsce termometry wskażą nawet do 35 stopni Celsjusza. Instytut Meteorologii i Gospodarki wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia dla poszczególnych części naszego kraju. Najgoręcej zapowiada się w województwie lubuskim. Prognoza pogody jest nie najciekawsza. Nadeszły najwyższe jak dotąd odnotowane upały w Polsce. IMGW podało, co oznaczają poszczególne ostrzeżenia pogodowe.

pogoda
05.06.2021 15:10 IMGW ostrzega. Chodzi o gwałtowne zmiany w pogodzie, zapowiadają burze i grad

Prognoza pogody na sobotę. Choć synoptycy zapowiadali na długi czerwcowy weekend słoneczną pogodę, dziś (tj. 5 czerwca) lepiej przygotować się na ochłodzenie. Miejscowo mogą wystąpić również gwałtowne burze, opady deszczu i gradu. Zanim wybierzemy się na wycieczkę, dobrze zapoznać się z aktualnymi prognozami pogody. IMGW, czyli Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, ostrzega dziś przed nagłymi opadami. Synoptycy spodziewają się także burz. Przewidywania te dotyczą niemal wszystkich regionów kraju.

pogoda
16.09.2020 11:54 Ostatni upalny dzień. Wiemy, gdzie będzie najcieplej, wspaniała prognoza dla Polski

Prognoza pogody na środę 16 września prezentuje się bardzo dobrze. Choć mieszkańcy niektórych rejonów kraju na kilka chwil będę musieli rozłożyć parasolki, zapowiada się bardzo słoneczny i upalny dzień. Czy to ostatnie podrygi tegorocznego lata? Wiemy, gdzie będzie najcieplej.Prognoza pogody dla całej Polski na dzień dzisiejszy zapowiada się bardzo obiecująco. Niewykluczone, że może być to ostatni tak ciepły dzień w tym roku. Warto skorzystać z promieni słońca. Gdzie możemy spodziewać się najwyższych temperatur? Wszystko wiadomo. Naładujmy baterie przed nadchodzącą wielkimi krokami jesienią.

justyna kowalczyk
22.06.2020 09:12 IMGW ostrzega w poniedziałek. Wydano alerty trzeciego, najwyższego stopnia

Niepokojące burze, silny wiatr, ulewy deszczu, a nawet gradu – taka kapryśna pogoda towarzyszy nam już od kilku dni. Niestety nie zmieni się to również w poniedziałek. Właśnie z tego względu IMGW objął południową część kraju swoimi ostrzeżeniami.Alerty pogodowe zalewają nasze smartfony. Nic dziwnego – 22 czerwca, poniedziałek, nie przyniesie nic dobrego. Według Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej szczególną ostrożność powinni zachować mieszkańcy południa – Śląska i Małopolski. A to ze względu na alerty pierwszego, drugiego, a nawet trzeciego stopnia.

nie żyje
01.06.2020 22:58 Prognoza pogody na wtorek. Pojawi się nie tylko deszcz, lepiej się przygotować

Prognoza pogody na najbliższe dni naprawdę nas zaskoczy. Czy czerwiec będzie gorący? Warto sprawdzić najświeższe informacje przed wyjściem z domu, by uniknąć przykrych niespodzianek. Co nas czeka?Prognoza pogody – jakie będą najbliższe dni? Dzień dziecka, początek wakacji, upały – to wszystko kojarzy nam się z czerwcem. W tym roku pogoda zaskoczy nie tylko drogowców. Co warto wiedzieć?