Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Skandaliczny widok przy grobie Elżbiety Sommer. Przykre, co się tam dzieje
Martyna Pałka
Martyna Pałka 16.03.2024 13:43

Skandaliczny widok przy grobie Elżbiety Sommer. Przykre, co się tam dzieje

Elżbieta Sommer
fot. Canva; kadr z TVP

Śmierć Elżbiety Sommer była ogromnym ciosem dla wszystkich jej fanów. Wielka gwiazda Telewizji Polskiej zmarła 7 grudnia 2023 roku. Chociaż od jej odejścia minęło zaledwie kilka miesięcy, na jej grobie doszło do czegoś strasznego. Niewiarygodne, jak on teraz wygląda.

Nie żyje Elżbieta Sommer, znana jako Pani Chmurka

Elżbieta Sommer przez lata była jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Prezenterka zajmowała się prezentowaniem prognozy pogody przez ponad 47 lat, po czym odeszła na zasłużoną emeryturę w wieku 68 lat. Dla fanów i sympatyków publicznego nadawcy gwiazda była znana również pod pseudonimem Pani Chmurka.

Dziennikarka słynęła z ogromnej klasy i profesjonalizmu, który do dzisiaj stawiany jest jako wzór dla kolejnych pokoleń. Pochwał na temat wszechstronnej wiedzy i niebywałej charyzmy Elżbiety Sommer nie żałował nawet Jarosław Kret, który miał szansę uczyć się od niej tego fachu.

odstaw meteorologii uczył mnie meteorolog, który pracował od początku i z Chmurką, i z Wicherkiem. Uczył mnie czytać mapy synoptyczne, podstaw fizyki. Sommer wiedziała to wszystko, ona miała o tym pojęcie i naprawdę wiedziała, o czym mówi. To była stara dobra szkoła. Bardzo miło ją wspominam, to była profesjonalistka, wykształcona meteorologicznie - powiedział prezenter pogody w rozmowie z “Faktem”.

Elżbieta Sommer
Nie żyje Elżbieta Sommer, znana jako Pani Chmurka, fot. kadr TVP
Ile lat ma Dagmara Kaźmierska? W końcu wyszło na jaw Anna Mucha o Tomaszu Karolaku. Podsumowała go mocnymi słowami

Niespodziewana śmierć Elżbiety Sommer

Gwiazda Telewizji Polskiej zmarła niespodziewanie 7 grudnia 2023 roku. Elżbieta Sommer miała wówczas 87 lat. Jej śmierć była ogromnym ciosem dla wszystkich wiernych fanów i pracowników TVP. O odejściu charyzmatycznej pogodynki poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych jej ukochany zięć.

Dziś rano zmarła moja teściowa, telewizyjna Chmurka Elżbieta Sommer - napisał mężczyzna w sieci.

Teraz od śmierci wybitnej prezenterki minęły już trzy miesiące. Pogrzeb Pani Chmurki odbył się 19 grudnia, czyli 12 dni po jej odejściu.

Elżbieta Sommer
Niespodziewana śmierć Elżbiety Sommer, fot. kadr TVP

ZOBACZ TEŻ: TVP stanowczo o zwolnieniu Edyty Lewandowskiej. Mocne słowa.

Niewiarygodne, co dzieje się na grobie Elżbiety Sommer

Niezapomniana prezenterka spoczęła na Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie. Jeszcze kilka tygodni temu jej grób wyglądał całkowicie normalnie, a na miejscu można było zobaczyć ślady obecności bliskich zmarłej. Niestety, teraz doszło tam do przykrego incydentu.

Na grobie Elżbiety Sommer niespodziewanie pojawiła się ogromna sterta śmieci! O wszystkim poinformowali fotoreporterzy dziennika “Fakt”. Fani Pani Chmurki są oburzeni zachowaniem ludzi i brakiem szacunku do osób zmarłych. Jest to o tyle przykre, że sam grób był bardzo zadbany i regularnie pielęgnowany przez rodzinę i przyjaciół gwiazdy TVP. Miejmy nadzieję, że śmieci szybko stamtąd znikną.