Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Chajzer przekroczy kolejną granicę? Kontrowersyjna propozycja na stole
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 11.06.2024 16:28

Chajzer przekroczy kolejną granicę? Kontrowersyjna propozycja na stole

Filip Chajzer
fot. KAPiF

W ostatnim czasie doszło do spięcia pomiędzy Filipem Chajzerem a youtuberem o pseudonimie Książulo. Kiedy wydawałoby się, że sytuacja się uspokoiła, pojawiły się takie rewelacje! Co ciekawe, w grze są horrendalne pieniądze. “W jeden dzień spłaciłbym mój kredyt na mieszkanie w Hiszpanii” - nie ukrywa Filip Chajzer. O co chodzi? 

W ostatnim czasie doszło do spięcia na linii Chajzer-Książulo

W mediach ostatnio głośno było o tym, że popularny youtuber, Książulo postanowił spróbować kebaba serwowanego u Filipa Chajzera. Mimo że wyrób sam w sobie mu smakował, youtuber skrytykował Chajzera i pracowników jego budki z kebabem za faworyzowanie influencerów i podawanie im większych porcji niż pozostałym klientom. 

Później Chajzer w spontanicznym wywiadzie dla Radia Opole określił recenzję swojego produktu, jak i jej autora, jako “do d*py”. Youtuber stwierdził potem jedynie, że ta wypowiedź Filipa była żenująca. Ten zreflektował się i ostatecznie przeprosił. Przy okazji zaproponował nietypowe rozwiązanie tego konfliktu.

Okazuje się, że Filip Chajzer jest żądny mocnych wrażeń - prezenter chciałby zawalczyć we freak fightach. Media informują, że usilnie szuka partnera do walki. Lukratywną propozycję miał dostać właśnie Książulo. Youtuber zabrał głos w tym temacie. Podobnie jak Filip Chajzer. 

Katarzyna Zdanowicz rozwodzi się z dyrektorem Polsatu. "Zakończyliśmy małżeństwo" Wszyscy widzowie zobaczyli córki Lewandowskich. Klara i Laura wyszły na boisko

Książulo ujawnia szczegóły oferty walki, jaką otrzymał

W poniedziałek 10 czerwca Książulo pochwalił się za pośrednictwem Instagrama, że otrzymał lukratywną propozycję, dotyczącą możliwość zawalczenia we freak fight. 

Właśnie dostałem ofertę od jednej z federacji freakfightowej. Walka w main evencie. Pierwsza stawka 1,5mln. Przeciwnik: osoba z mediów. Jakiś czas temu mówiłem, że nie chce brać w tym udziału i na razie nic się nie zmieniło - napisał Książulo na Instagramie.

Wiele osób spekulowało, że wspomniana walka miałaby odbyć się pomiędzy Książulem a Filipem Chajzerem. Teraz wychodzi na to, że to bardzo prawdopodobne. 

Filip Chazjer zabrał głos w sprawie walki

Filip Chajzer całą sprawę skomentował w rozmowie z Przeglądem Sportowym. Jak się okazuje, prezenter jest żądny mocnych wrażeń i owszem, bierze pod uwagę udział we freak fightach. 

Dostałem taką propozycję i aktualnie prowadzone są rozmowy. Walka Chajzer vs Książulo to byłby hit roku. Freak fighty to dla mnie coś zupełnie nowego i chciałbym spróbować w nich swoich sił, podobnie jak było to w przypadku mojego występu w "Tańcu z Gwiazdami". Nic nie wiedziałem o tańcu, a było bawiłem się fenomenalnie. Teraz będzie mniej grzecznie - powiedział Filip Chajzer we wspomnianym wywiadzie. 

Następnie prezenter odniósł się do rewelacji, według których miałby walczyć z Książulem. 

Bardzo bym się cieszył, gdyby Książulo przyjął tę propozycję, bo dla obu nas byłoby to rozpoczęcie "od zera" we freak fightach, ale tak naprawdę dla mnie to nie byłaby walka z przeciwnikiem, a trochę walka o nowe życie. Musicie wiedzieć, że stawki są... spore. W jeden dzień spłaciłbym mój kredyt na mieszkanie w Hiszpanii, w którym będę teraz mieszkać i to jest świetna motywacja. Mam nawet hasło walki miłośników kebaba po obu stronach barykady - nie obrzucaj mięsem w internecie, wybierz sport! - dodał Chajzer dla Przeglądu Sportowego.

Chcielibyście obejrzeć taką walkę?