Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cichopek dorabia, jak przeciętna Polka. Tak mniejsze kwoty wpływają na jej konto
Julia Bogucka
Julia Bogucka 12.06.2024 13:17

Cichopek dorabia, jak przeciętna Polka. Tak mniejsze kwoty wpływają na jej konto

Katarzyna Cichopek
fot. KAPiF

Minęło już niemal pół roku od momentu, w którym Katarzyna Cichopek zakończyła swoją współpracę z “Pytaniem na Śniadanie”. Teraz okazuje się, że prezenterka dorabia do budżetu tak, jak większość Polek. Ten proces można obserwować w sieci.

Katarzyna Cichopek rozstała się z Telewizją Polską

W grudniu ubiegłego roku Sejm przegłosował uchwałę dotyczącą bezstronności i rzetelności mediów publicznych. To po tym wydarzeniu oblicze Telewizji Polskiej całkowicie się zmieniło. Władzę przejęły nowe osoby, które zdecydowały o zwolnieniu wielu zatrudnionych do tamtej pory osób. To między innymi dziennikarze, publicyści, a nawet artyści. Z pracą rozstali się również wszyscy prowadzący programu “Pytanie na Śniadanie”.

Do grona tych osób należała między innymi Katarzyna Cichopek, która zasiadała na kanapie ze swoim ekranowym oraz prywatnym partnerem — Maciejem Kurzajewskim. Pod koniec stycznia bieżącego roku w mediach społecznościowych pary pojawiło się zdjęcie, na którym dzierżyli Telekamery Teletygodnia. W opisie pożegnali się z ekipą pracującą przy realizacji programu oraz widzami.

Dziękujemy Wydawcom za zaufanie i wsparcie, które umożliwiły nam realizację tego programu. Wasza determinacja i zaangażowanie były kluczowe dla jego sukcesu.

Dziękujemy Gościom, którzy zechcieli podzielić się swoimi historiami, wiedzą i doświadczeniem. Wasza obecność w studiu sprawiła, że każde wydanie programu było wyjątkowe i interesujące.

Dziękujemy Ekipie, która pracowała za kulisami, dbając o każdy szczegół produkcji. Wasza ciężka praca, kreatywność i profesjonalizm sprawiły, że program był zawsze dobrze zorganizowany i atrakcyjny dla widzów.

Najważniejsze podziękowania kieruję również do naszych Widzów. Dziękujemy Wam za codzienną obecność przed telewizorami. To dzięki Wam program „Pytanie na Śniadanie” ma sens i jest najchętniej oglądanym programem śniadaniowym w Polsce - napisali Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na Instagramie.

Największa wpadka w historii polskiej telewizji?! Kammel po latach zdradził kulisy Milionerzy: To pytanie trafiło do sądu! Uczestnik nie chciał odpuścić producentom

Katarzyna Cichopek wróci do prowadzenia śniadaniówki?

Od pewnego czasu w mediach mówi się o tym, że Polsat planuje wystartować ze swoim własnym programem śniadaniowym. Według plotek jego prowadzącymi ma zostać niedawno zwolniona z TVP para, czyli Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Nowy format ma być konkurencją dla “Dzień Dobry TVN” oraz “Pytania na Śniadanie”.

Wśród prezenterów, którzy mają prowadzić Rozmowy z Polsatem, znajdują się same sławne nazwiska. Brane pod uwagę są następujące duety: Agnieszka Hyży z Maciejem Rockiem, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz - zdradził nieoficjalnie informator portalu “Jastrząb Post”.

Jeśli te spekulacje się potwierdzą, okazałoby się to jednym z największych i najbardziej spektakularnych transferów w polskiej telewizji. Nie jest bowiem tajemnicą, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są jedną z najpopularniejszych par krajowego show-biznesu.

KAPIF_oryginal_K1188800F.jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Cichopek w Sopocie w okularach za 2 tysiące

Tak Katarzyna Cichopek dorabia sobie do budżetu

Tymczasem aktorka i prezenterka dorabia do domowego budżetu w inny sposób. Choć nikt nie spodziewa się po Katarzynie Cichopek żadnych problemów finansowych, ponieważ od lat gra w serialu “M jak miłość” a jej popularność zapewnia szereg współprac reklamowych, to jednak zdecydowała się na zarabianie w taki sam sposób, jak wiele innych Polek. Chodzi o wyprzedawanie używanych ubrań.

Kochani przyszedł kolejny moment na wietrzenie szafy. Tak, robię to regularnie, ponieważ bardzo lubię dawać moim rzeczom drugie życie i przede wszystkim bardzo się cieszę, kiedy wy się cieszycie, kiedy ja otwieram przed wami moją szafę. Tym razem też tak będzie. Zapraszam was bardzo serdecznie, bo piękne rzeczy, które tu widzicie, mogą być wasze - mówiła na swoim Instagramie.

Rzeczywiście na załączonym nagraniu Katarzyna Cichopek otworzyła swoją szafę pełną ubrań, które wnikliwe oko z pewnością skojarzy z czerwonymi dywanami i innymi oficjalnymi okazjami. Ubrania i dodatki od aktorki można kupić w cenach od 50 do nawet 500 złotych.

cichopek vinted.png
Fot. katarzynacichopek/Instagram