Lifestyle.Lelum.pl > Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz
16.05.2024 09:49 Smaszcz znowu zwraca się do Kurzajewskiego. Ma konkretny plan na jego ślub z Cichopek

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek tworzą jeden z najpopularniejszych związków w show-biznesie. Wcześniej dziennikarz przez 23 lata był mężem Pauliny Smaszcz, z którą małżeństwo zakończył w 2020 roku. Od tamtego czasu wiąże swoje plany na przyszłość z aktorką, która miała przyjąć jego oświadczyny już jakiś czas temu. Smaszcz właśnie postanowiła zabrać głos na ten temat. Miała dla swojego byłego męża zaskakującą propozycję.

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski
15.05.2024 21:13 Smaszcz rzuca poważne oskarżenia wobec Kurzajewskiego

Niedawno media obiegła informacja o tym, czego oczekuje Maciej Kurzajewski od byłej żony w ramach zadośćuczynienia za naruszenie dóbr osobistych. Teraz Paulina Smaszcz ponownie zabiera głos w sprawie nowego związku dziennikarza. Tym razem chodzi o jej oczekiwania względem eks małżonka.

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski
11.05.2024 16:09 Kurzajewski nie odpuści byłej żonie? Niebywałe, czego miał żądać w sądzie

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz rozwiedli się cztery lata temu. Odkąd dziennikarz ujawnił swój związek z Katarzyną Cichopek, dziennikarka wielokrotnie zabrała głos w tej sprawie. Skutkiem tego był pozew sądowy o naruszenie dóbr osobistych skierowany przez mężczyznę. Tego Kurzajewski oczekuje od byłej żony.

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz, fot. KAPiF
22.03.2024 09:10 Smaszcz wpadnie w szał. Kurzajewski całkowicie odciął się od przeszłości

Maciej Kurzajewski dziś tworzy szczęśliwy związek z Katarzyną Cichopek, ale wcześniej przez 23 lata był mężem Pauliny Smaszcz. Ich małżeństwo definitywnie zakończyło się w 2020 roku. Teraz dziennikarz zdecydował się pozbyć ważnej pamiątki po byłej żonie. Czy to oznacza, że przygotowuje się na kolejne kroki w związku z Katarzyną Cichopek? 

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski
29.02.2024 21:24 Zakochana Smaszcz tuż po ślubie z Kurzajewskim. Zdjęcie ma 28 lat

Choć Maciej Kurzajewski wiedzie szczęśliwe życie u boku Kasi Cichopek, to nie jest ona jego pierwszą miłością. Oboje są po nieudanych małżeństwach, a jakby tego było mało, posiadają bardzo trudne relacje ze swoimi eks. Paulina Smaszcz była pierwszą żoną Kurzajewskiego. Czym go ujęła? Lata temu, gdy się w sobie zakochali, wyglądała zupełnie inaczej. Do sieci właśnie trafiło zdjęcie!

Niewiarygodne, jak Kurzajewski dopiekł Smaszcz, fot. KAPiF
14.02.2024 12:13 Kurzajewski dopiekł Smaszcz. Paulina wyjdzie z siebie, gdy to przeczyta?

Maciej Kurzajewski jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w Polsce. Choć w ostatnim czasie podbijał salony jako prowadzący programu „Pytanie na śniadanie” wraz ze swoją partnerką w życiu zawodowym i prywatnym, Katarzyną Cichopek, wcześniej media rozpisywały się o jego rozwodzie z inną znaną osobistością, Pauliną Smaszcz.  

Paulina Smaszcz podzieliła się szczerym wyznaniem, fot. Instagram/paulina.smaszcz, TikTok/paulinasmaszcz
19.11.2023 15:19 Paulina Smaszcz straciła swoją miłość w wypadku. Tragiczne, co przeżyła. Wyjawiła porażające szczegóły

Paulina Smaszcz zaskoczyła swoich fanów osobistym wyznaniem. Socjolożka jest znana ze swojego wieloletniego związku z Maciejem Kurzajewskim, z którym doczekała się dwóch synów. Po ich rozwodzie i jego związaniu się z Katarzyną Cichopek, była żona dziennikarza sportowego wielokrotnie komentowała nową relację byłego męża.

Marcin Hakiel dostał wiadomość od Pauliny Smaszcz, fot. Paweł Wodzyński/East News, Instagram/marcinhakiel
25.10.2023 17:02 Stało się. Marcin Hakiel dostał wiadomość od Pauliny Smaszcz. W 7 słowach podsumowała jego nowy związek

W marcu 2022 roku mediami wstrząsnęła informacja o rozstaniu popularnej pary, czyli Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. W ostatnich wywiadach tancerz nie szczędzi szczegółów na temat jego rozstania z prowadząca program „Pytanie na śniadanie”. 

Paulina Smaszcz
26.09.2023 08:14 Paulina Smaszcz straciła dwóch synów. Lekarze nie chcieli pomóc od razu

Opinii publicznej może wydawać się, że Paulina Smaszcz ma tylko dwóch synów, którzy dziś są jej wielką dumą. Jak się okazuje, to nie do końca prawda, bo dziennikarka tak naprawdę czuje się mamą aż pięciu chłopców, o czym wspomniała w najnowszym wpisie. Niestety, trzem z nim nie było dane choćby dotknąć ziemi.

Paulina Smaszcz
13.09.2023 14:21 Paulina Smaszcz przekazała druzgocące wieści. "Obyś zdechła". Już nie może czuć się bezpiecznie w domu?

Paulina Smaszcz przechodzi ciężki czas. Do tej pory mało kto miał świadomość, z czym musi się zmagać. Dziennikarka właśnie wyznała, że otrzymuje pogróżki o mrożącej treści. Anonimowi posyłają wstrząsające słowa w kierunku jej, jej dzieci i psów. Treść tych listów nie mieści się w głowie.

Paulina Smaszcz kłóci się z internautami
31.08.2023 17:40 Ledwo dostała nową pracę, a już KŁÓCI się z użytkownikami. Paulinie Smaszcz naprawdę puściły nerwy

Paulina Smaszcz po raz kolejny zaatakowała za pomocą kilku mocnych słów! Tym razem jednak nie skierowała ich w stronę Macieja Kurzajewskiego i jego nowej ukochanej Katarzyny Cichopek. Gwiazda odpowiada na krytykę swojej nowej pracy.

Nowe zatrudnienie Pauliny Smaszcz
30.08.2023 14:11 Zatrudnili Paulinę Smaszcz i przerwali milczenie! To, co wyciekło podsyca jeszcze bardziej

Właśnie przekazano zaskakujące wieści! Paulina Smaszcz już niedługo będzie miała okazję sprawdzić się na całkiem nowym stanowisku pracy. Niesamowite, gdzie zatrudniono teraz dziennikarkę.

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski
21.08.2023 14:08 Paulina Smaszcz zobaczyła zdjęcie Kurzajewskiego z synami. Reakcja była natychmiastowa, nie wytrzymała

Maciej Kurzajewski postanowił odwiedzić synów i wnuczkę we Włoszech. Na swoich mediach społecznościowych uwiecznił te ciepłe, rodzinne chwile wiele mówiącym kadrem. Jednak zamiast komplementów w komentarzach posypały się zabawne docinki fanów w stronę Pauliny Smaszcz. Internauci byli przekonani, że była żona nie przepuści okazji, by skomentować zachowanie Kurzajewskiego. Nie pomylili się.

Paulina Smaszcz znowu zabiera głos ws. Kurzajewskiego
09.08.2023 14:40 Paulina Smaszcz znowu zabiera głos ws. Kurzajewskiego. Nie wytrzymała po tym, co zobaczyła

Paulina Smaszcz nie daje o sobie zapomnieć. Po raz kolejny zdecydowała się wypowiedzieć na temat swojego byłego męża, Macieja Kurzajewskiego. Odkąd na jaw wyszło, że tworzy on związek z koleżanką z planu programu „Pytanie na śniadanie” – Katarzyną Cichopek – „kobieta petarda” wkroczyła na wojenną ścieżkę.

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz
10.07.2023 07:15 Paulina Smaszcz świętuje razem z Maciejem Kurzajewskim? Mają ważny powód, wszystko pokazali!

Nie jest tajemnicą, że Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz mają za sobą zgodny czas. Konflikt pomiędzy nimi jest dobrze znany w show-biznesie. Teraz jednak oboje pochwalili się ważnym wydarzeniem. Internauci zastanawiają się, czy to wydarzenie mogło ich zbliżyć, czy też świętowali je zupełnie osobno. 

Paulina Smaszcz
18.06.2023 15:33 Paulina Smaszcz rozstała się z partnerem?! Wieści spadły, jak grom. Ten wpis zmienił WSZYSTKO

Paulina Smaszcz od czasu ogłoszenia nowej relacji przez jej byłego męża, Macieja Kurzajewskiego, bardzo chętnie i często porusza sprawy damsko-męskie, również na swoim przykładzie. W ostatnim takim wpisie mogła zasugerować, że doszło u niej do sporych zmian.Kilka miesięcy temu nie ukrywała bowiem, że po relacji z dziennikarzem związała się z innym mężczyzną, którego tożsamości nie chciała ujawniać. Czy dalej są razem?

Paulina Smaszcz
17.06.2023 15:37 SZOK, co wyjawiła Paulina Smaszcz. Takich słów po niej nikt się nie spodziewał, zakochanych zamuruje?

W mediach cały czas głośno jest o konflikcie na linii Paulina Smaszcz - Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek. Niedługo będzie to miało swój finał w sądzie, bo od pary prezenterów wpłynęły pozwy wobec dziennikarki. Tym razem kobieta petarda jednak zaskoczyła swoimi słowami na temat zakochanych.Dodała ona 2 obszerne posty na swoje media społecznościowe, w których pisze o swoich odczuciach wobec byłego męża i jego aktualnej partnerki.

Paulina Smaszcz
08.06.2023 18:40 Paulina Smaszcz zarzucona pozwami. Ujawniła, kto jest na liście świadków

Paulina Smaszcz już jakiś czas temu została pozwana przez Macieja Kurzajewskiego i Katarzynę Cichopek. Ich spór medialny ciągnie się i będzie miał finał w sądzie. Dziennikarka pokazała w swoich mediach społecznościowych wrażliwe dane osób, które będą świadkami w procesie.Była żona prowadzącego “Pytania na śniadanie” ma duży stos plików sądowych. Wiele osób może być zdziwionych tym, jakie nazwiska się w nich pojawiają.

Paulina Smaszcz
26.05.2023 16:46 Niepokojący komunikat Smaszcz w Dzień Matki. Pisze o śmierci, boi się o swoje dzieci

Dzień Matki to okazja do złożenia życzeń i zacieśnienia więzi pomiędzy rodzicem a potomstwem. Kontrowersyjnie do tematu podeszła tymczasem Paulina Smaszcz, która w emocjonalnym poście na swoich mediach społecznościowych nie kryła obaw. Padły niepokojące słowa o śmierci i tym, jaki los czeka jej synów, gdy ona już odejdzie. Ostatnie miesiące w życiu dziennikarki są bardzo intensywne. Rozeszła się z mężem, z którym pozostaje teraz w sporze sądowym. Nie omieszkała jednak wbić publicznie delikatnej szpileczki Maciejowi Kurzajewskiemu.

Paulina Smaszcz, Katarzyna Cichopek
12.05.2023 12:50 Paulina Smaszcz próbowała spotkać się z Cichopek. Jedno stanęło na drodze. "Ma swoją manipulacyjną wersję"

Paulina Smaszcz twierdzi, że próbowała skontaktować się z Katarzyną Cichopek. Czyżby próbowała zakopać topór wojenny? Obecna ukochana Macieja Kurzajewskiego miała zignorować zaproszenie na kawę. Smaszcz podejrzewa, co… lub kto stoi za tą decyzją!

Paulina Smaszcz Maciej Kurzajewski
18.04.2023 12:43 Kurzajewski na wizji poznał, co czuje kobieta podczas porodu. Ledwo to zniósł. Jest reakcja Pauliny Smaszcz

Ból towarzyszący porodowi jest jednym z najgorszych rodzajów bólu, jakiego może doświadczyć człowiek w naturalnych warunkach. Bólu porodowego nie można porównać z niczym innym, a osobom, które nigdy go nie doświadczyły, ciężko go sobie nawet wyobrazić. Specjalny symulator pozwala jednak poczuć je na własnej skórze. W niedawnym odcinku programu „Pytanie na śniadanie” Maciej Kurzajewski miał szansę przekonać się, z jakimi odczuciami wiąże się sprowadzenie na świat nowego człowieka. Na sytuację zareagowała była żona dziennikarza, Paulina Smaszcz. 

None
15.04.2023 14:34 Mocne słowa aktorki. Zwróciła się wprost do Pauliny Smaszcz, troszkę wstyd?

Paulina Smaszcz zasłynęła w ostatnich miesiącach ze swoich kąśliwych wypowiedziach o byłym mężu. Najwyraźniej nie spodobało się to Laurze Breszce. Znana aktorka w mocnych słowach zwróciła się do Pauliny Smaszcz pod jej postem.Takiego obrotu spraw nie spodziewała się najwyraźniej sama Paulina, która usunęła komentarz! Co takiego się w nim znalazło? 

Paulina Smaszcz
09.03.2023 14:11 Paulina Smaszcz przerwała milczenie ws. zarzutów o "oszustwo". Cichopek i Kurzajewski zapłoną gniewem

Paulina Smaszcz opublikowała całkiem niedawno w mediach społecznościowych zdjęcie noworodka zawiniętego w kocyk. Choć wszyscy sądzili, że to jej świeżo upieczona wnuczka, prawda okazała się inna. Teraz dziennikarka odniosła się do całego zamieszania.Przesłała serwisowi „Świat Gwiazd” obszerne oświadczenie, w którym wytłumaczyła, dlaczego opublikowała akurat tę fotkę.

Paulina Smaszcz
09.12.2022 05:00 Paulina Smaszcz kompletnie zmieniła wygląd. Obcięcie włosów to był dopiero początek, zachwyciła swoje obserwatorki

Paulina Smaszcz w ostatnich tygodniach bardzo często pojawiała się w mediach, dlatego opinia publiczna mogła przyzwyczaić się do jej krótkich włosów ze sporą grzywką. Ostatnio jednak zaskoczyła wszystkich, ścinając włosy na jeża. To nie był koniec zmian. Dziennikarka udostępniła później w sieci nagranie, na którym wyglądała jeszcze inaczej. W rozmowie ze „Światem Gwiazd” mówiła z kolei o swojej potrzebie zmian w wyglądzie.

Maciej Kurzajewski Paulina Smaszcz
29.11.2022 21:55 Paulina Smaszcz powiedziała, że już długo nie pożyje i w trumnie będzie groziła Maciejowi Kurzajewskiemu palcem

Paulina Smaszcz zaskoczyła wszystkich niespodziewanym wyznaniem. Dziennikarka zdradziła, że nawet po śmierci nie zamierza wybaczyć byłemu mężowi jego zachowania. Czy Maciej Kurzajewski ma powody do obaw? Większość internautów doskonale wie, o co chodzi w kłótni byłych małżonków. Prezenterka zarzuca swojemu eksmężowi, że zaniedbuje własną rodzinę i w całości poświęcona się swojej nowej kobiecie. To właśnie Paulina Smaszcz, mając dość zachowania prowadzącego „Pytania na śniadanie”, ujawniła jego relacje z koleżanką z planu show – Katarzyną Cichopek. Teraz pokusiła się o kolejne zaskakujące wyznanie na temat dziennikarza.

Paulina Smaszcz
29.11.2022 17:15 Do domu Kurzajewskiego wtargnęła Paulina Smaszcz. Maciej zawiadomił policję

Konflikt pomiędzy Pauliną Smaszcz a Maciejem Kurzajewskim trwa w najlepsze. Ostatnie poczynania byłej żony zmusiły dziennikarza do podjęcia poważnych kroków. Sprawą zajmuje się policja. Kilka tygodni temu internauci śledzili podróż byłej prezenterki TVP do domu prowadzącego „Pytanie na śniadanie”. Na miejscu spotkała się z byłą teściową, a konsekwencje rozmowy miały być na tyle poważne, że dziennikarz postanowił zgłosić sprawę na policję.

Paulina Smaszcz
29.11.2022 11:04 Najstarszy syn Kurzajewskiego nieoczekiwanie wrócił do kraju. Doprowadził Paulinę Smaszcz do wielkiego wybuchu śmiechu

Paulina Smaszcz nie mogła opanować głośnego śmiechu podczas chwil spędzonych z najstarszym synem. Franek Kurzajewski przyjechał do Polski i jednym gestem wprawił matkę w wyśmienity humor. Synowie Macieja Kurzajewskiego stali się w ostatnich dniach jednym z tematów numer jeden po tym, jak ich matka oświadczyła, że to właśnie z ich inicjatywy ujawniła związek byłego męża i Katarzyny Cichopek. Wygląda na to, że starszy z nich zawitał właśnie do Polski. Na Instagramie pojawiło się rozbrajające nagranie.

Izabela Janachowska
27.11.2022 22:57 Izabela Janachowska udała się za granicę. Wymowny wpis od razu zainteresował fanów

Przebywająca na rodzinnych wakacjach Izabela Janachowska pokusiła się o jednoznaczny wpis, fani od razu zwietrzyli szpilę wymierzoną w Paulinę Smaszcz. Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Jakiś czas temu media rozgrzała ostra wymiana zdań pomiędzy byłą żoną Kurzajewskiego a ekspertką od ślubów. Konflikt pozornie zakończył zdecydowany komentarz męża Janachowskiej, który był gotów wezwać na pomoc prawników. Teraz Izabela wraz z rodziną przebywa na wakacjach. Jedno z ostatnich zdjęć otrzymało wymowny podpis, a fani natychmiast zaczęli dopatrywać się w nim dodatkowego znaczenia.