Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zakochana Smaszcz tuż po ślubie z Kurzajewskim. Zdjęcie ma 28 lat
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 29.02.2024 21:24

Zakochana Smaszcz tuż po ślubie z Kurzajewskim. Zdjęcie ma 28 lat

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski
Paulina Smaszcz opublikowała zdjęcie z młodości. Fot. KAPiF, Instagram/Paulina Smaszcz

Choć Maciej Kurzajewski wiedzie szczęśliwe życie u boku Kasi Cichopek, to nie jest ona jego pierwszą miłością. Oboje są po nieudanych małżeństwach, a jakby tego było mało, posiadają bardzo trudne relacje ze swoimi eks. Paulina Smaszcz była pierwszą żoną Kurzajewskiego. Czym go ujęła? Lata temu, gdy się w sobie zakochali, wyglądała zupełnie inaczej. Do sieci właśnie trafiło zdjęcie!

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski byli małżeństwem prawie 24 lata

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski poznali się na początku 1996 roku. Choć obydwoje byli wówczas w związkach, już po pierwszym spotkaniu wiedzieli, że trafiła ich strzała Amora. Na ślubnym kobiercu stanęli zaledwie 8 miesięcy później. To tam przysięgali sobie miłość i wierność aż do grobowej deski, choć jeszcze nie wiedzieli, że ten warunek nie zostanie spełniony. Przez wiele lat wiedli szczęśliwe życie u swojego boku, choć los ich nie oszczędzał. Musieli zmierzyć się nie tylko z problemami finansowymi, ale również śmiercią 2 dzieci, bliźniaków. Chłopcy przyszli na świat martwi, z czym ich rodzice przez długi czas nie mogli się pogodzić.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski doczekali się jeszcze dwójki synów, Franka i Julka. Mimo to w pewnym momencie ich związek zaczął się psuć. W 2020 roku zdecydowali się wziąć rozwód. Niestety nie udało im się zachować przyjacielskich relacji i do dziś atmosfera między nimi jest napięta, co można zaobserwować choćby w przestrzeni mediów społecznościowych. Dziś byłe małżeństwo jest dla siebie bardzo oschłe, choć jeszcze kilka lat temu tworzyli zgrany duet. O początkach ich relacji możemy dowiedzieć się z wielu wywiadów, których udzielili, jednak trudno sobie wyobrazić, jak wówczas wyglądali. Teraz Paulina Smaszcz postanowiła rozwiać te wątpliwości publikacją wyjątkowego zdjęcia.

Kurzajewski dopiekł Smaszcz. Paulina wyjdzie z siebie, gdy to przeczyta? Paulina Smaszcz straciła swoją miłość w wypadku. Tragiczne, co przeżyła. Wyjawiła porażające szczegóły

Tak wyglądała Paulina Smaszcz, gdy zakochał się w niej Kurzajewski

Obecnie Maciej Kurzajewski jest związany z gwiazdą “M jak Miłość”, Katarzyną Cichopek. Tymczasem jego była żona skupia się na rozwoju osobistym i nie szuka w tej chwili miłości. Smaszcz aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie motywuje tysiące kobiet do walki o siebie oraz swoje zdrowie psychiczne. Dziennikarka już od kilkunastu lat jest dla wielu Polek ogromną inspiracją. Dowodem na to jest fotografia, którą właśnie udostępniła na swoim Instagramie. Znajduje się na niej 23-letnia Paulina Smaszcz, która szeroko uśmiecha się do obiektywu. To właśnie w takiej kobiecie 28 lat temu zakochał się Maciej Kurzajewski.

Okazuje się, że kadr ze swoją 23-letnią podobizną Smaszcz lata temu opatrzyła autografem i podarowała fance. Całą historię przytoczyła w opisie postu na Instagramie:

Z Kasią spotkałam się przez przypadek w Glam Studio. Okazało się, że jest moją fanką od 1996 roku, kiedy była 7 latką. Dostała ode mnie zdjęcie z autografem, całusy, przytulanki i pamięta to do dzisiejszego dnia. Jakie to są chwile, dla których warto żyć!

Projekt bez nazwy - 2024-02-29T203933.533.png
Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2024-02-29T203941.545.png
Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski. Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Stało się. Marcin Hakiel dostał wiadomość od Pauliny Smaszcz. W 7 słowach podsumowała jego nowy związek

Zdjęcie Pauliny Smaszcz zachwyciło fanów

Zdjęcie, która Paulina Smaszcz właśnie zamieściła w sieci, spotkało się z ogromnym poruszeniem ze strony jej fanów. Wiele osób nie miało pojęcia, jak ich idolka mogła wyglądać na początku swojego związku z Maciejem Kurzajewskim. Z kolei inni zapamiętali dziennikarkę właśnie taką — rozpromienioną, pewną siebie, z krótką, elegancką fryzurą w kolorze rudym. 

Fotografię wykonano w 1996 roku, a to oznacza, że internauci mogą zobaczyć 23-letnią Smaszcz, która dopiero co zdecydowała się wziąć ślub z Maciejem Kurzajewskim. Wówczas prezenter musiał być pod sporym wrażeniem jej wyglądu, skoro w zaledwie 8 miesięcy zdecydował się na ożenek. Dziś pod urokiem Pauliny Smaszcz pozostają natomiast internauci. W komentarzach pod postem zostawili wiele miłych słów:

  • Coraz młodsza! 
  • Przepiękna.
  • Takie samo zdjęcie kiedyś dostałam z autografem, też byłam fanką.
  • Pamiętam Panią właśnie taką – czytamy.
Projekt bez nazwy - 2024-02-29T203829.297.png
Paulina Smaszcz opublikowała zdjęcie z młodości. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2024-02-29T203817.936.png
Paulina Smaszcz opublikowała zdjęcie z młodości. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2024-02-29T203810.554.png
Paulina Smaszcz opublikowała zdjęcie z młodości. Fot. KAPiF