Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Stało się. Marcin Hakiel dostał wiadomość od Pauliny Smaszcz. W 7 słowach podsumowała jego nowy związek
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 25.10.2023 17:02

Stało się. Marcin Hakiel dostał wiadomość od Pauliny Smaszcz. W 7 słowach podsumowała jego nowy związek

Marcin Hakiel dostał wiadomość od Pauliny Smaszcz, fot. Paweł Wodzyński/East News, Instagram/marcinhakiel
Marcin Hakiel dostał wiadomość od Pauliny Smaszcz, fot. Paweł Wodzyński/East News, Instagram/marcinhakiel

W marcu 2022 roku mediami wstrząsnęła informacja o rozstaniu popularnej pary, czyli Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. W ostatnich wywiadach tancerz nie szczędzi szczegółów na temat jego rozstania z prowadząca program „Pytanie na śniadanie”. 

Marcin Hakiel odniósł się do Pauliny Smaszcz w jednym z ostatnich wywiadów

Zgodnie z ostatnimi doniesieniami, związek Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela zakończył się z powodu jej romansu z Maciejem Kurzajewskim. Potwierdził to zarówno tancerz, jak i jeden z tabloidów, któremu udało się dotrzeć do dokumentów ze sprawy rozwodowej, podczas której aktorka sama miała przyznać się do romansu. 

Prowadzący „Pytanie na śniadanie” zdecydowali się kontynuować swoją relację. Choć ich fani od dawna podejrzewali, że tych dwoje łączy coś więcej niż tylko praca, ostatecznie ich relację ujawniła była żona dziennikarza – Paulina Smaszcz – która zasłynęła z tego, że nie przepuszcza okazji, by dogryźć Maciejowi Kurzajewskiemu i jego nowej partnerce

Przy okazji niedawnego udziału w podcaście Żurnalisty Marcin Hakiel odniósł się do byłej żony partnera Katarzyny Cichopek. Jak wyjaśnił, rozumie jej sytuację:

Nie znam pani Pauliny. Przez długi czas było mi jej żal. Wydaje mi się, że może pewnych emocji miała (w sobie) za dużo, ale ja ją po ludzku trochę rozumiem. Bycie oszukanym, zdradzanym przez naprawdę długi czas, bo nie mówimy tu o „one night stand”.

Marcin Hakiel ujawnia kolejne okropne kulisy związku z Cichopek. Sprowokowała go fanka: "plując jadem"

Marcin Hakiel świętuje nowy związek

Po rozstaniu z Katarzyną Cichopek Marcin Hakiel nie próżnuje. Na swoim koncie ma już jeden dłuższy związek z tajemniczą Dominiką, ale po kilku miesiącach przekazali informację, że zdecydowali się zakończyć swoją relację. Nie trzeba było długo czekać, by w fani zaczęli podejrzewać, że tancerz znalazł kolejną wybrankę. 

Marcin Hakiel nie został jednak singlem na długo. Niedawno po raz pierwszy od rozstania z Katarzyną Cichopek pojawił się na czerwonym dywanie w towarzystwie kobiety. Choreograf potwierdził w ten sposób związek z nową partnerką – także Dominiką. Internauci szybko zaczęli ją porównywać do poprzedniej partnerki mężczyzny, ale ten odpowiedział im dobitnym komentarzem

Marcin Hakiel dostał wiadomość od Pauliny Smaszcz

Marcin Hakiel pochwalił się nowym związkiem także w mediach społecznościowych. Tancerz opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z Dominiką, na którym pozują z otrzymaną przez niego nagrodą podczas gali Business Power, gdzie po raz pierwszy pojawili się jako para. Choreograf podzielił się także pikantnymi szczegółami na temat nowej relacji, które równocześnie uderzały w jego byłą żonę

Pod zdjęciem szczęśliwej pary można dostrzec także komentarz Pauliny Smaszcz, która wyraźnie staje po jego stronie i życzy mu szczęścia w nowej relacji. 

Panie Marcinie, ogromu szczęścia, miłości, szacunku i lojalności.

Marcin Hakiel dostał wiadomość od Pauliny Smaszcz, fot. Instagram.jpg
Marcin Hakiel dostał wiadomość od Pauliny Smaszcz, fot. Instagram
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania