Lifestyle.Lelum.pl > Partner

Partner

Caroline Derpieński
22.07.2024 13:48 Wszyscy mówią, że Krzysztof Porowski to jej partner. Derpieński w końcu ujawniła prawdę

Wiele osób zastanawia się, kim jest aktualny partner Caroline Derpieński. Sama celebrytka pilnie strzeże tego sekretu i nie ujawnia tożsamości swojego wybranka. Teraz jednak w sieci pojawiły się plotki, według których ludzie odkryli nazwisko jej ukochanego. Co na to sama gwiazda?

Izabella Krzan
28.06.2024 15:07 To on skradł serce Izy Krzan. To, czym zajmuje się na co dzień, wprost zadziwia

Izabella Krzan nie ukrywa, że jest szczęśliwie zakochana. Mimo tego gwiazda niechętnie opowiada mediom o swoim życiu prywatnym. Teraz jednak podzieliła się intymnymi zdjęciami z partnerem. Niewiarygodne, czym on się zajmuje.

Hanna Śleszyńska
20.06.2024 18:34 Hanna Śleszyńska pożegnała ojca swojego syna. Wpis aktorki wywołuje łzy

Hanna Śleszyńska jest obecnie pogrążona w żałobie. Zmarł jej pierwszy mąż i ojciec najstarszego syna. Byli ze sobą związani przez pięć lat, jednak nawet po rozwodzie utrzymywali bliskie kontakty. W sieci pojawił się emocjonalny wpis.

Monika Richardson z partnerem
29.05.2024 06:00 Richardson pokazuje pierścionek zaręczynowy od gangusa. Będzie kolejny ślub?

Monika Richardson ma za sobą trzy nieudane małżeństwa. Od pewnego czasu możemy ją zobaczyć u boku tajemniczego Artura. Media donoszą, że mężczyzna ma kryminalną przeszłość. To najprawdopodobniej nie przeszkadza parze w planowaniu wspólnej przyszłości.

Blanka i jej partner Rolnik szuka żony
27.05.2024 16:03 Blanka z "Rolnika" wzięła ślub? Te zdjęcia mówią same za siebie

Uczestniczka programu “Rolnik szuka żony” odnalazła szczęście u boku innego mężczyzny. Ostatnio w sieci pojawiły się fotografie z wyjątkowej uroczystości. Tak para pozowała na weselu. Po raz pierwszy widzimy nowego partnera Blanki.

Marcelina Zawadzka z partnerem
26.05.2024 17:52 Kim jest partner Marceliny Zawadzkiej? Ludzie wprost oskarżają go o fake coaching

Marcelina Zawadzka właśnie opublikowała filmik, z którego wynika, że spodziewa się dziecka. Towarzyszy jej na nim narzeczony Max Gloeckner. Wiele osób zaczęło się zastanawiać, kim jest tajemniczy Niemiec u boku polskiej modelki. Okazuje się, że może mieć wiele za uszami.

Małgorzata Tomaszewska
15.05.2024 22:00 Tomaszewska o swoim ukochanym: “Jest przestraszony”

Kilka miesięcy temu Małgorzata Tomaszewska przywitała na świecie córeczkę Laurę. Do tej pory niewiele wiedzieliśmy o ojcu dziecka, obecnym partnerze prezenterki. Niedawno sama zainteresowana uchyliła rąbka tajemnicy. Opowiedziała o tym, jakim rodzicem jest jej ukochany.

Dorota Szelągowska, dłonie Doroty Szelągowskiej i jej partnera
14.04.2024 16:12 Szelągowska w miłosnych objęciach. W końcu pokazała ukochanego

Dorota Szelągowska zasłynęła w mediach między innymi ze względu na swoje umiejętności w projektowaniu wnętrz. Okazuje się jednak, że w życiu prywatnym nie miała aż tyle szczęścia. Prezenterka trzykrotnie się rozwodziła. Teraz ma nowego partnera, którego w końcu postanowiła pokazać w mediach społecznościowych.

Ewa Demarczyk
13.04.2024 13:15 Ewa Demarczyk mediów unikała jak ognia. Dla niego zrobiła wyjątek

Choć Ewa Demarczyk zmarła niecałe 4 lata temu, jej wierni fani wciąż nie mogą pogodzić się z odejściem legendarnej wokalistki. Artystka długo zachwycała na scenie, jednak o jej życiu prywatnym fani nie wiedzieli zbyt wiele. Demarczyk wolała czarować ich wokalem, niż przyciągać sztucznie ich uwagę osobistymi dramatami. Czy to właśnie z tego powodu tak zawzięcie unikała mediów? Wieloletni partner piosenkarki, Paweł Rynkiewicz, wyznał prawdę o smutnych doświadczeniach Demarczyk z dziennikarzami. Dla kogo, mimo swoich przeżyć, zrobiła wyjątek?

Aryna Sabalenko, partner
30.03.2024 14:14 Podano przyczynę śmierci partnera Aryny Sabalenki

Aryna Sabalenka, utalentowana białoruska tenisistka, doświadczyła porażającej straty. Jej partner, a zarazem hokeista i trener, Konstantin Kołcow, zmarł w nocy z 18 na 19 marca. Mężczyzna miał zaledwie 42 lata. Wokół okoliczności jego śmierci narosło wiele kontrowersji. Para wyglądała z pozoru na szczęśliwą i zakochaną, była dobrze znana w całym świecie sportu. Niewielu fanów zdawało sobie sprawę, że partner tenisistki zmagał się z wieloma osobistymi problemami. Nieoficjalne informacje dot. przyczyny jego śmierci rzuciły na tę sprawę zupełnie nowe światło. 

Anna Głogowska z partnerem
16.03.2024 15:28 Anna Głogowska pokazała partnera. Wyglądają razem cudownie

Tancerka ma za sobą kilka poważnych związków. Wiele lat trwała w relacji z Piotrem Gąsowskim, z którym doczekała się córki. Para postanowiła jednak się rozstać i zachować przy tym dobre relacje. Po kilku latach Anna Głogowska znalazła nowego partnera. Pięknie razem wyglądają!

Agnieszka Woźniak-Starak
22.12.2021 11:50 Nowy partner Agnieszki Woźniak-Starak. Zaskakujące, kim jest mężczyzna

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Od niedawna gwiazda widywana jest w obecności tajemniczego mężczyzny. Okazało się, że prowadząca „Dzień Dobry TVN” ma nowego ukochanego. Agnieszka Woźniak-Starak coraz częściej pojawia się w towarzystwie pewnego mężczyzny. Według doniesień para spotyka się już od roku, a dziennikarka zdążyła przedstawić już partnera swoim byłym teściom.

Marta Manowska
14.10.2021 23:08 Nieoficjalnie: Marta Manowska z „Rolnik szuka żony” planuje ślub

Według nieoficjalnych informacji Marta Manowska, prowadząca program „Rolnik szuka żony” planuje ślub! Jej wybrankiem jest Adam, dźwiękowiec, którego poznała na planie „Sanatorium miłości”. Manowska to znana dziennikarka, która stała się słynna dzięki prowadzeniu licznych popularnych programów rozrywkowych: od 2014 – „Rolnik szuka żony” na TVP1, od 2019 – „Sanatorium miłości” i „The Voice Senior”, a od 2020 – „Ośmiu wspaniałych”. To właśnie na planie „Sanatorium miłości” poznała swojego obecnego partnera, Adama. To znany w środowisku dźwiękowiec, który pracował przy tak znanych filmach, jak „O mnie się nie martw”, „Kogel-Mogel 3”, „Przyjaciółki” czy „Lejdis”.

Monika Richardson ma nowego partnera
28.05.2021 20:57 Monika Richardson znowu zakochana? Na miejscu Zbigniewa pojawił się ktoś inny

Monika Richardson po głośnym rozstaniu ze Zbyszkiem Zamachowskim nie zamykała się na kolejne związki. Teraz już wiemy, że dziennikarka znalazła sobie nowego partnera. Choć Monika Richardson po rozstaniu ze swoim byłym mężem nie zamykała się na nowe znajomości mogące w przyszłości zaowocować kolejnym związkiem, to w mediach raczej nie było głośno o jej kolejnych miłościach. Jednak sytuacja ta uległa ogromnej zmianie. Okazuje się, że dziennikarka znowu z kimś się spotyka. Co więcej, wiemy dokładnie, kim jest jej nowy wybranek, a także, jak przebiegał początek ich znajomości.

Dominika Tajner i nowy parter
08.05.2021 09:51 Była żona Wiśniewskiego, Dominika Tajner związała się z 62-letnim partnerem

Po głośnym rozstaniu z Michałem Wiśniewskim Dominika Tajner ułożyła sobie życie u boku innego mężczyzny. Wyjaśniamy, kim jest nowy parter Dominiki Tajner. Dominika Tajner niespodziewanie dowiedziała się o końcu swojego małżeństwa z Michałem Wiśniewskim. Gwiazda nie ukrywała, że złożenie przez swojego byłego męża papierów rozwodowych było dla niej ogromnym zaskoczeniem. Przypomnijmy, że miało to miejsce, kiedy Dominika Tajner walczyła o kryształową kulę w programie „Taniec z gwiazdami”. Jednak byli już małżonkowie postanowili dojść do porozumienia i wciąż łączy ich przyjacielska relacja. Ze strony Michała Wiśniewskiego nie trzeba było długo czekać na wieści o jego kolejnym związku. Jednak z kim postanowiła związać się Dominika Tajner?

gabriel seweryn
15.03.2021 19:14 Gabriel Seweryn pierwszy raz pokazał się z nowym partnerem. Wcześniej twierdził, że to jego stalker

Gabriel Seweryn pierwszy raz podczas oficjalnego wyjścia pokazał nowego partnera, wierni fani projektanta futer jednak już wcześniej mogli zobaczyć go z tajemniczym Kamilem. Co więcej, w przeszłości Gabriel twierdził, że to jego… stalker. Gabriel Seweryn największą karierę zrobił u boku swojego byłego partnera Rafała. Związek był burzliwy i wiele razy nie do końca było wiadomo, czy nadal trwa. Gdy relacja rozpadła się na dobre, projektant przedstawił światu nowego ukochanego.

Anna Mucha
11.03.2021 14:49 Wielkie zmiany w życiu Anny Muchy. Media donoszą o kolejnym etapie w związku gwizdy i jej ukochanego

Wielka radość w życiu gwiazdy M jak miłość. Jak informuje Super Express, aktorka i jej partner zapoznali ze sobą swoje dzieci, a ostatnio nawet zamieszkali razem! Tworzą teraz uroczą patchworkową rodzinkę – czytamy na se.pl. Anna Mucha i Jakub Wons rozpoczęli kolejny etap w swoim związku, podobno decyzja zapadła już kilka miesięcy temu. Córki aktorki i jej ukochanego są w tym samym wieku, zatem prawdopodobnie świetnie się dogadują.

Dominika Tajner
26.02.2021 17:34 Kim jest nowy partner Dominiki Tajner? Nie jest z Polski i ma oryginalne imię

Dominika Tajner od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym związku. Była żona Michała Wiśniewskiego starała się jednak zachować w tajemnicy, kim jest wybranek jej serca. W ostatnim czasie zrobiła wyjątek od tej reguły i uchyliła rąbka tajemnicy. Mężczyzna nie pochodzi z Polski i ma dość nietypowe imię. Dominika Tajner odnalazła szczęście u boku niejakiego Demetrisa – właśnie tak nazywa się wybranek serca byłej żony Michała Wiśniewskiego, co zdradziła podczas rozmowy z portalem jastrzasbpost.pl.

Ewa Kasprzyk
20.02.2021 20:45 Ewa Kasprzyk pokazała narzeczonego. Z mężczyzną o tylu zainteresowaniach na pewno nie może się nudzić

Ewa Kasprzyk zdecydowała się pokazać swojego narzeczonego. Okazuje się, że mężczyzna wystąpi u jej boku w nowym show TVN-u. Michał Kozerski ma wiele zainteresowań i aktorka z pewnością nie będzie się z nim nudzić. Czyżby rozpoczął się nowy etap w jej życiu? Ewa Kasprzyk pochwaliła się, kto skradł jej serce. Ona i jej narzeczony wystąpią w nowej produkcji TVN-u pt. Power Couple. Wygląda na to, że aktorka rozpoczyna nowy etap w życiu. Para po raz pierwszy razem pojawiła się w programie Jesteśmy w domu!

01.01.2021 17:42 Dramat w sylwestrową noc. Zazdrosny partner oszpecił ją na całe życie, pokazała twarz po ataku

Zeszłoroczny sylwester był dla Allyson Danylko prawdziwym koszmarem. Szykując się na najlepszą imprezę w roku, 24-latka nie miała pojęcia, że wkrótce padnie ofiarą furii swojego ukochanego. Partner pięknej blondynki był tak zazdrosny, że zaatakował jej twarz. Młoda kobieta pokazała w sieci wstrząsające zdjęcie. Allyson była w związku z kilka lat starszym Nickiem. Niestety, mężczyzna nie panował nad sobą i od samego początku zachowywał się agresywnie. Raz nawet ugryzł ją w ramię, jednak zakochana kobieta postanowiła mu wybaczyć. Jak się okazało, popełniła ogromny błąd.

KOBIETA
20.11.2020 15:15 Kobieta wciąż czuła nieprzyjemne swędzenie głowy. Gdy jej parter odsunął włosy, zamarł

Pewna kobieta i jej partner po powrocie z wakacji dokonali porażającego odkrycia. Wszystko zaczęło się od mocnego swędzenie głowy urlopowiczki, bardziej odczuwalnego niż na przykład po ukąszeniu komara. Kobieta poprosiła więc mężczyznę, by zerknął, co takiego dzieje się na jej głowie. Zgodził się, a chwilę później po prostu zamarł, zobaczył coś, czego kompletnie się nie spodziewał. Okazało się, że między włosami ulokował się owad zwany gzem bydlęcym. Często wracamy z wakacji z różnymi niechcianymi pamiątkami. Liczne bąble po ugryzieniach komarów po pływaniu łódką na jeziorze, otarcia po długich wycieczkach rowerowych czy inne obrażenia, jakie możemy odnieść w czasie podróży. Kobieta miała jednak do czynienia z czymś o wiele gorszym.

Aneta Zając
30.08.2020 23:08 Aneta Zając z nowym partnerem. Gwiazda ”Pierwszej miłości” jest zakochana

Aneta Zając udostępniła zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Od razu widać, że parę łączy coś więcej niż tylko przyjaźń. Są obecnie na wspólnych wakacjach i dosłownie nie mogą się od siebie oderwać.Aneta Zając jest zakochana i publikuje zdjęcia ze swoją nową miłością. Para wypoczywa wspólnie na Mazurach i nie może się od siebie oderwać. Kim jest nowy wybranek aktorki znanej z Pierwszej miłości? Życzymy szczęścia i wytrwałości.

TVP
15.07.2020 22:54 Paulina Smaszcz pokazała nowego partnera. To ich pierwsze zdjęcie

Paulina Smaszcz prawdopodobnie nie należy do gwiazd, które długo lubią być samotne. Już od maja spekulowano o jej nowej miłości. Teraz plotki te zostały potwierdzone przez samą gwiazdę. Ta opublikowała wpis, który rozwiał wszystkie wątpliwości. Zrobiła to za pośrednictwem swojego Instagrama. To pierwsze zdjęcie pary!Paulina Smaszcz dopiero kilka miesięcy temu wzięła rozwód ze swoim mężem – Maciejem Kurzajewskim. To właśnie z nim spędziła 24 lata. Jednak już dziś jej serce szybciej bije do innego mężczyzny.

partner
04.06.2020 18:41 Wróciła do domu i nakryła partnera z inną. Po chwili nie mógł się pozbierać, a chciał tylko zażartować

Partner tej dziewczyny nie mógł powstrzymać swojego śmiechu. W najśmielszych oczekiwaniach nie spodziewał się, że wideo, które nagrał stanie się takim hitem. Sceny są piorunujące.Partner chciał zażartować sobie ze swojej dziewczyny. Zainscenizował sytuację, w której całuje się z płachtą i peruką. Kobieta, myśląc, że jest to prawdziwa osoba, rzuciła się na nich. Takiej reakcji mężczyzna z pewnością się nie spodziewał i następnym razem zastanowi się nieco dłużej nad swoim pomysłem. Nagranie zazdrosnej dziewczyny rozbawiło internautów do łez.

partner
21.04.2020 22:35 5 sygnałów, że Twój partner kocha inną. Nie są tak oczywiste, lepiej ich nie ignorować

Partner nie zwraca na ciebie już uwagi? To może być znak, że zakochał się w kimś innym. Tych 5-ciu sygnałów nie można ignorować, może je dobrze przed tobą ukrywać. Przekonaj się. Partner unika kontaktu z Tobą, a ty nie wiesz dlaczego? Mówi się, że kilka pierwszych miesięcy w związku to okres miodowy. Później w relacje zaczyna zakradać się rutyna i już nic nie jest takie jak wcześniej. Powoli zaczynamy oddalać się od siebie, a na horyzoncie pojawiają się nowe postaci, które intrygują. Czasem zwykła rozmowa zamienia się w niewinny filtr, a ten prowadzi do coraz większych powikłań. Jakie zachowania wskazują, że ON zakochał się w kimś innym?

Dagmara Kaźmierska
18.02.2020 17:53 Dagmara Kaźmierska z przystojnym mężczyzną. Fani spieszą z gratulacjami

Dagmara Kaźmierska uwielbia wzbudzać kontrowersje. Tym razem królowa życia pozowała do zdjęcia w objęciach przystojnego mężczyzny. Fani pośpieszyli kobiecie z gratulacjami. Czy faktycznie jest czego? Kim jest tajemniczy, przystojny, młody mężczyzna, z którym Dagmara Kaźmierska opublikowała swoje ostatnie zdjęcie? Królowa jakiś czas temu wyznała, że jest zakochana, a swoim najnowszym postem w mediach społecznościowych rozgrzała fanów do czerwoności. Dagmara Kaźmierska uwielbia wzbudzać kontrowersje. Tym razem królowa życia pozowała do zdjęcia w objęciach przystojnego mężczyzny. Fani pośpieszyli kobiecie z gratulacjami. Czy faktycznie jest czego? Kim jest tajemniczy, przystojny, młody mężczyzna, z którym Dagmara Kaźmierska opublikowała swoje ostatnie zdjęcie? Królowa jakiś czas temu wyznała, że jest zakochana, a swoim najnowszym postem w mediach społecznościowych rozgrzała fanów do czerwoności.

mąż
13.02.2020 15:56 Latami krzywdził córki partnerki. Prawda wyszła na jaw przez SMS-a

Partner przez długie lata krzywdził małoletnie córki swojej ukochanej. Prawda wyszła na jaw przez SMS-a, do którego dotarła kobieta. Okazało się, że telefon mężczyzny skrywał w sobie całą masę wiadomości oraz erotycznych kadrów, które miały nigdy nie ujrzeć światła dziennego. 34-latek został zatrzymany na prośbę prokuratora. Grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna przez 4 lata gwałcił i wykorzystywał córki swojej partnerki, z którą żył w nieformalnej relacji. Wstrząsająca prawda wyszła na jaw, kiedy ta sprawdziła jego telefon. Wiadomości o erotycznym zabarwieniu i liczne zdjęcia nie pozostawiały żadnych wątpliwości. Sprawę niezwłocznie zgłosiła na policję. W trakcie przeszukania mieszkania natrafili na kolejne niezbite dowody, świadczące o piekle, które wyrządzał im przez lata.

04.02.2020 11:41 Anita Werner z partnerem na Telekamerach. Gwiazda w końcu pokazała młodszego ukochanego

Partner Anity Werner pojawił się u boku dziennikarki na rozdaniu Telekamer. Ich związek od samego początku określany jest jako najbardziej tajemniczy w polskim show-biznesie. 41-latka nie afiszuje się swoją miłość, a życie prywatne oddziela grubą kreską od zawodowego. Tym razem postanowiła jednak zrobić wyjątek i pokazała swojego młodszego ukochanego. Anita Werner to polska dziennikarka telewizyjna, którą ze stacją TVN związana jest od 23 lat. Kobieta postrzegana jest jako profesjonalistka, która mocno chroni swojej prywatności. 41-latka rzadko bywa na salonach i z reguły nie udziela się w sieci. Mimo że na imprezy branżowe zwykle przychodzi sama, w tym roku postanowiła zrobić wyjątek. Na gali Telekamer pochwaliła się swoim mężczyzną.

  • 1
  • 2