Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nowy partner Agnieszki Woźniak-Starak. Zaskakujące, kim jest mężczyzna
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.12.2021 11:50

Nowy partner Agnieszki Woźniak-Starak. Zaskakujące, kim jest mężczyzna

Agnieszka Woźniak-Starak
instagram.com@hanna_lis

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Od niedawna gwiazda widywana jest w obecności tajemniczego mężczyzny. Okazało się, że prowadząca „Dzień Dobry TVN” ma nowego ukochanego.

Agnieszka Woźniak-Starak coraz częściej pojawia się w towarzystwie pewnego mężczyzny. Według doniesień para spotyka się już od roku, a dziennikarka zdążyła przedstawić już partnera swoim byłym teściom.

Kim jest partner Agnieszki Woźniak-Starak?

W mediach od dawna spekulowano na temat nowego ukochanego dziennikarki. Część osób twierdziła, że jest to kolega gwiazdy z TVN o imieniu Remigiusz. Szybko jednak okazało się, że to tylko plotki, a tożsamość nowego partnera prowadzącej „Dzień Dobry TVN” jest zupełnie inna. Portal „Pudelek” twierdzi, że dotarł do informacji na temat nowego ukochanego Agnieszki Woźniak-Starak.

-Nieznajomy, z którym widywana jest ostatnio Agnieszka, to warszawski restaurator i właściciel kilku bardzo znanych lokali w stolicy. Prezenterka związana jest z mężczyzną od ponad roku. Jakiś czas temu przedstawiła nawet nowego partnera byłym teściom — czytamy na łamach „Pudelka” o nowych partnerze Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak partner

Według portalu rodzice Piotra Woźniaka-Staraka są zadowoleni z wyboru ich byłej synowej. Okazało się także, że stosunki dziennikarki i byłych teściów nie są już tak zażyłe, jak miało to miejsce w przeszłości. Mimo to Agnieszka Woźniak-Starak i rodzice jej byłego męża wciąż mają bardzo dobry kontakt.

– Zareagowali pozytywnie. Cieszą się, że Agnieszka układa sobie życie po śmierci Piotra i że udało jej się odnaleźć szczęście. Stosunki z byłymi teściami co prawda nieco się rozluźniły, co jest w zasadzie naturalne – nie widują się już tak często, jak kiedyś. Wciąż mają do siebie wiele ciepłych uczuć i sympatii — zdradza informator „Pudelka”.

Agnieszka Woźniak-Starak

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilny komunikat Edwarda Miszczaka. Chodzi o TVN, widzowie zamarli
    2. Eurowizja Junior: Kim są rodzice Sary? Prawda o jej ojcu może zaskoczyć
    3. Eurowizja: Widzowie zastygli w bezruchu. Niewiarygodne, co wydarzyło się podczas występu Polki