Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim jest partner Marceliny Zawadzkiej? Ludzie wprost oskarżają go o fake coaching
Julia Bogucka
Julia Bogucka 26.05.2024 17:52

Kim jest partner Marceliny Zawadzkiej? Ludzie wprost oskarżają go o fake coaching

Marcelina Zawadzka z partnerem
Fot. KAPiF, marcelina_zawadzka/Instagram

Marcelina Zawadzka właśnie opublikowała filmik, z którego wynika, że spodziewa się dziecka. Towarzyszy jej na nim narzeczony Max Gloeckner. Wiele osób zaczęło się zastanawiać, kim jest tajemniczy Niemiec u boku polskiej modelki. Okazuje się, że może mieć wiele za uszami.

Marcelina Zawadzka ogłosiła ciążę

Właśnie trwa Dzień Matki, który jest świetną okazją na ogłoszenie tego, że niedługo dołączy się do tego grona. Skorzystała z niej między innymi Miss Polonia 2011 roku Marcelina Zawadzka, która postanowiła zdradzić swoim fanom, że spodziewa się dziecka. Od pewnego czasu przebywa w Tajlandii, gdzie towarzyszą jej przyjaciółki: Justyna Stankiewicz i Ewelina Aptacy oraz narzeczony Max Gloeckner.

Niebawem moje drogie, kochane mamy dołączę do Waszego grona - mam 

Ogromna wdzięczność, wypełnia mnie po krańce możliwości, za to że Bóg pozwolił mi zaznać prawdziwej, czystej, pewnej i wzajemnej miłości, dzięki której powstał jego owoc - napisała Marcelina Zawadzka na swoim Instagramie.

Image_20240526_151753_298.png
Fot. marcelinazawadzka/Instagram
Marcelina Zawadzka rozprawia o wysokich ratach kredytu. Zdecydowała się podjąć radykalne kroki Marcelina Zawadzka pokazała się w pełnej okazałości. Wszyscy zwracają uwagę na jej nos, nowa moda?

Kim jest partner Marceliny Zawadzkiej?

Marcelina Zawadzka ma za sobą kilka nieudanych relacji romantycznych. Kojarzono ją między innymi z Mikołajem Roznerskim, Rafałem Jonkiszem czy Leonardo Marquesem. Z żadnym z nich nie zbudowała jednak trwałego związku. To się jednak zmieniło w momencie, w którym poznała Maxa Gloecknera. Para wpadła na siebie w 2020 roku w Meksyku i wszystko wskazuje na to, że jest ze sobą szczęśliwa.

W sierpniu 2023 roku mężczyzna oświadczył się modelce. Zrobił to w wyjątkowy sposób, bowiem na pustyni pośrodku Arizony. Publikacja z tego wydarzenia znalazła się w mediach społecznościowych Marceliny Zawadzkiej i jej partnera wraz z poruszającym opisem.

Mam tą najsłodszą! Podczas podróży po zachodniej części USA postanowiliśmy rozpocząć kolejny rozdział razem. Zawsze czuje się [Marcelina Zawadzka] taka połączona w otoczeniu pustynnego piasku, czerwonych skał i kaktusów - napisał Max Gloeckner.

marcelina zawadzka zaręczyny.jpg
Fot. marcelina_zawadzka/Instagram

ZOBACZ TEŻ: Sandra Kubicka przeżywa piekło. Opublikowała wstrząsające wiadomości

Partner Marceliny Zawadzkiej jest oskarżany o fake-coaching

Max Gloeckner jest niemieckim przedsiębiorcą, właścicielem firmy “Healy World GmbH”. Pod tą marką są dystrybuowane produkty mobilne, które mają pozytywnie wpływać na nasze zdrowie. Na stronie internetowej znajdziemy między innymi przedmioty, które mają pomagać z migrenami, bezsennością, a nawet stanami depresyjnymi. Do poczucia ulgi ma być nam potrzebna tylko opaska na rękę.

Biznesowi narzeczonego Marceliny Zawadzkiej przyjrzał się Krzysztof Stanowski, współpracujący wtedy jeszcze z Kanałem Sportowym. Po zaznajomieniu się z urządzeniem sprzedawanym przez Maxa Gloeckera dotarł do dopisku, który zdradza prawdę o przynoszących zdrowie opaskach i aplikacjach.

Uwaga: Programy IMF od Healy nie są wyrobami medycznymi. Nie mają leczyć chorób, zmniejszać ich intensywności, diagnozować ani im zapobiegać, nie zostały poddane badaniom przez jednostkę notyfikowaną i nie podlegają pod procedurę oceny na mocy dyrektywy MDD/MDR. Informacje na niniejszych stronach są jedynie poglądowe i służą celom informacyjnym. Nie należy ich traktować jako odpowiednika profesjonalnej porady medycznej, diagnozy czy leczenia. Takich porad udzielają osoby z wykształceniem medycznym - przeczytał Krzysztof Stanowski.

Biorąc pod uwagę powyższe informacje, można uznać, że produkty oferowane przez firmę narzeczonego Marceliny Zawadzkiej nie mają żadnych podstaw do prawidłowego działania. Nie zostały odpowiednio przebadane i poddane wymaganym procedurom. Z tego powodu wiele osób zaczęło oskarżać mężczyznę o tak zwany fake-coaching i oszustwo. Warto zaznaczyć, że w dalszej części czytanego przez Krzysztofa Stanowskiego oświadczenia firma “Healy World GmbH” odmawia odpowiedzialności za efekty zakupionych u nich urządzeń.