Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Szelągowska w miłosnych objęciach. W końcu pokazała ukochanego
Julia Bogucka
Julia Bogucka 14.04.2024 16:12

Szelągowska w miłosnych objęciach. W końcu pokazała ukochanego

Dorota Szelągowska, dłonie Doroty Szelągowskiej i jej partnera
Fot. dotindotin/Instagram

Dorota Szelągowska zasłynęła w mediach między innymi ze względu na swoje umiejętności w projektowaniu wnętrz. Okazuje się jednak, że w życiu prywatnym nie miała aż tyle szczęścia. Prezenterka trzykrotnie się rozwodziła. Teraz ma nowego partnera, którego w końcu postanowiła pokazać w mediach społecznościowych.

Dorota Szelągowska zawojowała show-biznes

Projektantka wnętrz od zawsze miała ambicje na występowanie w telewizji, bowiem w przeszłości podjęła się studiów z zakresu dziennikarstwa i stosowanych nauk społecznych. Nigdy ich jednak nie ukończyła, co jednak nie przeszkodziło jej w rozpoczęciu kariery w mediach. Od 1998 roku prowadziła program młodzieżowy “Rower Błażeja”, który był emitowany na antenie TVP, niedługo później została jego wydawczynią.

Dorota Szelągowska pisała felietony oraz była prezenterką programów śniadaniowych, następnie zajęła się formatami o tematyce wnętrzarskiej. To między innymi takie produkcje jak “Hotelove”, “Dorota Was Urządzi” czy “Totalne remonty Szelągowskiej". Tego roku została również jedną z jurorek programu “Masterchef. Nastolatki”. W ten sposób prezenterka połączyła dwie swoje pasje w jedno, dzięki czemu wykreowała swoją markę na wiele lat.

KAPIF_oryginal_K1167886F.jpg
Fot. KAPiF
Tyle trzeba zarabiać, aby żyć normalnie. Dorota Szelągowska ujawnia Dorota Szelągowska przekazała smutne wieści na temat zdrowia Katarzyny Grocholi. „Już nigdy nie będzie...”

Życie miłosne Doroty Szelągowskiej nie było usłane różami

Dorota Szelągowska była trzykrotnie zamężna, a pierwszy raz stanęła na ślubnym kobiercu w wieku zaledwie 20 lat. Jej pierwszą miłością był wokalista Paweł Hartlieb, a w 2001 roku na świat przyszedł ich syn Antoni. Po kilku latach związała się z Adamem Sztabą, z którym była w nieformalnym związku przez ponad dekadę. Poślubiła go w 2013 roku, jednak już po dwóch latach doszło do rozwodu.

KAPIF_oryginal_K1059976F.jpg
Fot. KAPiF

Jej kolejnym partnerem był szef kuchni Michał Wawro. Dorota Szelągowska wyszła za niego już dwa lata po rozwodzie z kompozytorem, jednak i ta relacja okazała się być nieszczęśliwa. Choć z tego związku narodziła się córka projektantki wnętrz Wanda, w 2021 roku para otrzymała rozwód. Teraz Dorota Szelągowska spotyka się już z kimś innym.

ZOBACZ TEŻ: Co łączy Dorotę Szelągowską i Jerzego Urbana? Do tej pory nikt o tym nie wiedział, prezenterka wyjawiła prawdę

Dorota Szelągowska pokazała partnera

Pierwszy raz wspomniała o nim na początku tego roku w rozmowie z “Twoim Stylem”. Okazuje się, że para szybko postanowiła wejść na kolejny etap znajomości, bowiem już ze sobą mieszkają.

Ale prawdą jest i to, że... coraz mniej ostatnio zmieniam. Zadowala mnie to, co wystarczająco dobre. Lubię moje aktualne mieszkanie, mimo że brakuje mi jednego pokoju. Przeprowadziłam się z dużego apartamentu do 70 metrów w kamienicy. Mieszkam z partnerem i córką. Przydałoby się 10 metrów więcej, ale nie narzekam. Lubię sobie dziś mówić: jest cudownie! I uśmiechać się do tego, co mam.

Już wtedy wiele osób zadawało sobie pytanie, kiedy Dorota Szelągowska zdecyduje się pokazać swojego nowego partnera publicznie. Okazało się, że właśnie nadszedł na to czas. Na swoim profilu na Instagramie umieściła urocze zdjęcie, na którym widać ją stojącą w piżamie, a za nią znajduje się tajemniczy mężczyzna.

Wczorajsza impreza urodzinowa @dominik.cwiek była spoko. Na tyle spoko, że dziś w grę wchodzi wyłącznie piżama, serial i zamówione jedzenie, którego kaloryczność spokojnie starczyłaby na tydzień. Starość, mili państwo. Hehe. A Wam jeszcze uchodzą na sucho swawole i harce dnia poprzedniego?