Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tomaszewska o swoim ukochanym: “Jest przestraszony”
Julia Bogucka
Julia Bogucka 15.05.2024 22:00

Tomaszewska o swoim ukochanym: “Jest przestraszony”

Małgorzata Tomaszewska
Fot. KAPiF

Kilka miesięcy temu Małgorzata Tomaszewska przywitała na świecie córeczkę Laurę. Do tej pory niewiele wiedzieliśmy o ojcu dziecka, obecnym partnerze prezenterki. Niedawno sama zainteresowana uchyliła rąbka tajemnicy. Opowiedziała o tym, jakim rodzicem jest jej ukochany.

Małgorzata Tomaszewska wraca do formy po porodzie

W lutym tego roku prezenterka przywitała na świecie córkę Laurę. To jej drugie dziecko, ma również siedmioletniego syna Enzo. Było to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu Małgorzaty Tomaszewskiej. Obecnie poświęca się w całości wychowywaniu swoich pociech, co można obserwować na jej profilach w mediach społecznościowych. Niedawno poprowadziła na swoim Instagramie serię pytań i odpowiedzi, gdzie opowiedziała swoim odbiorcom o powrocie do formy po ciąży.

Jak zdradziła, odnosząc się do jednego z zagadnień, jeszcze nie udało jej się podjąć większej aktywności fizycznej, ale robi co może, aby zdrowo się odżywiać i zachować balans. Nie odnajduje jeszcze zbyt wiele czasu dla siebie, ponieważ jest zbyt zaaferowana dwójką dzieci. Małgorzata Tomaszewska dodała również, że marzy jej się trójka pociech. Może to zapowiadać, że za jakiś czas ponownie zobaczymy ją z zaokrąglonym brzuszkiem.

Malgorzata_Tomaszewska_o_kolejnej_ciazy.png
Fot. malgorzata_tomaszewska/Instagram
Małgorzata Tomaszewska pokazała malutką córeczkę. Nie przypomina mamy Małgorzata Tomaszewska boi się o swoją córeczkę. Smutne wieści

Małgorzata Tomaszewska strzeże prywatności swojej rodziny

Prezenterka ma za sobą kilka nieudanych związków, o których mogliśmy dowiedzieć się więcej w mediach. Jej pierwszym mężem był kierowca, z którym jednak nie układało jej się najlepiej. Związek dość szybko się rozpadł. Po raz drugi Małgorzata Tomaszewska wyszła za pochodzącego z Turcji Ahmeta Seygi Yigita. To on jest ojcem siedmioletniego Enzo. Prezenterka długo unikała tematu rozwodu z kolejnym mężem.

O obecnym partnerze dziennikarki wiemy wyjątkowo niewiele. Tata Laury nie jest obecny w mediach, ani tych tradycyjnych, ani społecznościowych. Nie jest znana jego tożsamość, choć nieco informacji na jego temat udzielił niedawno przyjaciel Małgorzaty Tomaszewskiej Aleksander Sikora.

Znam ojca dziecka Małgosi. Bardzo go lubię. Uważam, że jest świetnym facetem. Tworzy z Małgorzatą fantastyczną relację - podkreślił rozmawiając z “Party”.

KAPIF_oryginal_K1094854F.jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Tomaszewska pokazała kołyskę z dzieckiem. W takich mieszka warunkach

Takim ojcem jest partner Małgorzaty Tomaszewskiej

Nie tak dawno temu mieliśmy okazję dowiedzieć się nieco więcej o tym, jakim rodzicem jest obecny partner dziennikarki. Z wywiadu udzielonego portalowi “ShowNews” dowiadujemy się między innymi, że bliscy Małgorzaty Tomaszewskiej bardzo cieszą się z przyjścia na świat małej Laury. Entuzjazm udzielił się również jej synowi oraz obecnemu ukochanemu. Okazuje się również, że mężczyzna bywa zazdrosny o córeczkę.

Śmieję się, że tata Laurki, choć też cieszy się z reakcji Enzo (syn Małgorzaty Tomaszewskiej z poprzedniej związku - red.) na siostrę, już jest przestraszony, bo z jednej strony jest zadowolony, że starszy brat będzie jej bronił, ale z drugiej strony, ten starszy brat będzie miał też kolegów... Więc tato już jest zazdrosny - opowiadała dziennikarka.

W dalszej części rozmowy Małgorzata Tomaszewska zdradziła, że już wie, że Laura będzie “córeczką tatusia”. Dodała również, że sama pod koniec ciąży przeczytała wiele książek, które miały jej pomóc w wychowywaniu dwójki dzieci oraz wyjaśnić relacje pomiędzy rodzeństwem.