Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Richardson pokazuje pierścionek zaręczynowy od gangusa. Będzie kolejny ślub?
Julia Bogucka
Julia Bogucka 29.05.2024 06:00

Richardson pokazuje pierścionek zaręczynowy od gangusa. Będzie kolejny ślub?

Monika Richardson z partnerem
Fot. KAPiF

Monika Richardson ma za sobą trzy nieudane małżeństwa. Od pewnego czasu możemy ją zobaczyć u boku tajemniczego Artura. Media donoszą, że mężczyzna ma kryminalną przeszłość. To najprawdopodobniej nie przeszkadza parze w planowaniu wspólnej przyszłości.

Monika Richardson ma za sobą trzy śluby

Znana dziennikarka ma za sobą wiele wzlotów i upadków, jeśli chodzi o życie uczuciowe. Po raz pierwszy za mąż wyszła w 1995 roku za Willa Richardsona, z którego nazwiskiem jest kojarzona do dziś. Ta relacja nie przetrwała jednak próby czasu i rozpadła się po pięciu latach. Zaledwie rok później stanęła na ślubnym kobiercu po raz drugi i tym razem przysięgała miłość, wierność i uczciwość małżeńską Szkotowi Jamiemu Malcolmowi.

Z tego związku na świat przyszła dwójka dzieci, Tomasz David oraz Zofia. Monika Richardson i jej drugi mąż zadecydowali o rozwodzie w 2012 roku. Po kolejnych dwóch latach w życiu dziennikarki pojawił się kolejny mężczyzna, za którego zdecydowała się wyjść. Był to aktor Zbigniew Zamachowski, z którym była związana przez siedem lat. Do ich oficjalnego rozwodu doszło dopiero we wrześniu 2023 roku.

KAPIF_oryginal_K636128F.jpg
Fot. KAPiF
Nie pozostawiła suchej nitki na ekipie "Pytania na Śniadanie". Zapadną się pod ziemie? Richardson aż zapłonęła Monika Richardson wybuchła: "Do moich lewackich znajomych...". W komentarzach burza

Monika Richardson związała się z mężczyzną o kryminalnej przeszłości

Od pewnego czasu w mediach mówi się o kolejnym partnerze dziennikarki. Okazuje się, że mężczyzna ma za sobą kryminalną przeszłość, co wzbudza szczególne kontrowersje. Portal “Show News” dotarł do informacji, że Artur, z którym związała się Monika Richardson, ma na swoim koncie prawomocny wyrok za kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą zajmującą się praniem brudnych pieniędzy, wystawianiem fikcyjnych faktur, nielegalnym obrotem paliwami oraz produkcją podrabianych papierosów i farmaceutyków.

Mężczyzna w połowie maja powinien był stawić się w zakładzie karnym na odbycie trzech lat więzienia. Taki wyrok wydał sąd apelacyjny. Do tej pory w ramach grzywny wypłacił już kilka milionów złotych. Monika Richardson konsekwentnie unika tematu kryminalnej przeszłości swojego partnera. Portal “Show News” donosił wcześniej, że choć para prawdopodobnie jest w związku od początku roku, to zna się ze sobą znacznie dłużej.

ZOBACZ TEŻ: Monika Richardson pokazała prześliczną córkę. To naprawdę ona? Jak gwiazda Hollywood

Monika Richardson pokazała pierścionek zaręczynowy

Ostatnie dni para spędziła razem i świętowała z okazji Dnia Matki, łącząc tę okazję ze zbliżającym się Dniem Dziecka. Artur zabrał ze sobą swoją córkę i wyruszył z partnerką i jej bliskimi do jednej z restauracji. Mężczyzna wciąż nie stawił się w zakładzie karnym, w którym ma odbyć wyrok, jednak okazuje się, że prawdopodobnie planuje przyszłość u boku dziennikarki.

KAPIF_oryginal_K1199585F.jpg
Fot. KAPiF

Portal “ShowNews” dowiedział się od znajomej Moniki Richardson, że na palcu kobiety od pewnego czasu błyszczy nowy pierścionek. Czy to możliwe, że w najbliższej przyszłości dziennikarka ponownie stanie na ślubnym kobiercu?

Pochwaliła się ostatnio pięknym pierścionkiem zaręczynowym. Wspominała, że miała wielu cudownych partnerów i śmiała się, że teraz to jej się taki "czuły gangus" przytrafił.