Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Blanka z "Rolnika" wzięła ślub? Te zdjęcia mówią same za siebie
Julia Bogucka
Julia Bogucka 27.05.2024 16:03

Blanka z "Rolnika" wzięła ślub? Te zdjęcia mówią same za siebie

Blanka i jej partner Rolnik szuka żony
Fot. blanka.swiercz/Instagram, Rolnik szuka żony s. 10 odc. 5/TVP

Uczestniczka programu “Rolnik szuka żony” odnalazła szczęście u boku innego mężczyzny. Ostatnio w sieci pojawiły się fotografie z wyjątkowej uroczystości. Tak para pozowała na weselu. Po raz pierwszy widzimy nowego partnera Blanki.

Blanka z "Rolnik szuka żony" szybko odpadła z programu

24-latka wzięła udział w programie jako kandydatka Artura. Kobieta jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie Warszawskim i zrobiła bardzo dobre wrażenie na właścicielu gospodarstwa. Wraz z kilkoma innymi adoratorkami została zaproszona do jego domu na kolejny etap poznawania się. Blanka zwróciła uwagę widzów, którzy niemal natychmiast zapałali do niej sympatią. Jej otwartość i uśmiech zapewniły jej wielu fanów.

Niestety jej przygoda z programem “Rolnik szuka żony” nie trwała długo. Artur uznał ostatecznie, że kobieta nie jest jego wymarzoną partnerką i postanowił odrzucić ją jako pierwszą.

Bardzo dobrze mi się z tobą rozmawia. Tak naprawdę jednak nic takiego do ciebie nie poczułem. Dlatego chciałbym ci podziękować za udział w programie - mówił wtedy rolnik.

Rolnik szuka żony: Paweł pobił rekord w listach od adoratorek Rolnik szuka żony: Dorota i Waldemar będą mieli dziecko. Znamy płeć maleństwa

Blanka z "Rolnik szuka żony" podbija media społecznościowe

Uczestniczka popularnego formatu postanowiła skorzystać z pięciu minut sławy, które zapewnił jej udział i sprawnie rozwinęła swoje media społecznościowe. Dowiadujemy się z nich między innymi, że Blanka ma już innego partnera, z którym chętnie spędza czas. Niedawno para wybrała się na wycieczkę do Egiptu, a ujęcia z przejażdżki po pustyni pojawiły się na Instagramie.

Uczestniczce programu “Rolnik szuka żony” udało się zgromadzić w mediach społecznościowych pokaźną liczbę obserwatorów. Jej profil śledzi ponad 50 tysięcy osób, a sama Blanka wyraźnie dobrze czuje się w roli influencerki. Ceni sobie również przygodę, jaką przeżyła w formacie o poszukiwaniu miłości życia.

Była to dla mnie niesamowita lekcja przede wszystkim o samej sobie. Przekonałam się o tym, jak potrafię sobie radzić ze stresem, nowymi sytuacjami i doświadczeniami. Utwierdziłam się w tym, że wszystko dzieje się po coś i w odpowiednim dla nas momencie. Coś będzie przygodą, coś lekcją, a coś czymś wartościowym na lata. Mogę śmiało powiedzieć, że program jak i jego skutki wprowadziły sporo zmian w moim życiu - pisała Blanka pod koniec ubiegłego roku.

ZOBACZ TEŻ: Tylko u nas! Waldek z Rolnik Szuka Żony będzie tatą?

Blanka z "Rolnik szuka żony" opublikowała zdjęcia z wesela

O tym, że była uczestniczka popularnego programu ma nowego partnera, wiemy już od jakiegoś czasu. Jednak dopiero teraz po raz pierwszy zdecydowała się pokazać go światu. Przyczyną podjęcia takiego kroku był udział w weselu. Co prawda to nie Blanka stanęła na ślubnym kobiercu, para pojawiła się na imprezie w charakterze gości.

Niemniej jednak postanowiła pokazać, jak się prezentuje u boku nowego partnera. Kobieta postawiła na elegancką czerwoną sukienkę z krótkim rękawkiem, włosom pozwoliła wolno opadać na ramiona. Mężczyzna, który jej towarzyszy, założył pasujący kolorystycznie krawat i poszetkę. Uśmiechy na ich twarzach sugerują, że naprawdę dobrze się bawili.

Bez-tytulu-fcad009.jpg
Fot. blanka.swiercz/Instagram