Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ewa Kasprzyk pokazała narzeczonego. Z mężczyzną o tylu zainteresowaniach na pewno nie może się nudzić
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 20.02.2021 20:45

Ewa Kasprzyk pokazała narzeczonego. Z mężczyzną o tylu zainteresowaniach na pewno nie może się nudzić

Ewa Kasprzyk
fot. instagram.com/ewa.kasprzyk

Ewa Kasprzyk zdecydowała się pokazać swojego narzeczonego. Okazuje się, że mężczyzna wystąpi u jej boku w nowym show TVN-u. Michał Kozerski ma wiele zainteresowań i aktorka z pewnością nie będzie się z nim nudzić. Czyżby rozpoczął się nowy etap w jej życiu?

Ewa Kasprzyk pochwaliła się, kto skradł jej serce. Ona i jej narzeczony wystąpią w nowej produkcji TVN-u pt. Power Couple. Wygląda na to, że aktorka rozpoczyna nowy etap w życiu. Para po raz pierwszy razem pojawiła się w programie Jesteśmy w domu!

Ewa Kasprzyk: narzeczony

Przypomnijmy, że we wrześniu ubiegłego roku wyszło na jaw, że aktorka rozwiodła się ze swoim mężem Jerzym Bernatowiczem, z którym była przez 36 lat! Wszystko rozegrało się bez udziału mediów, a wyrok w ich sprawie zapadł jeszcze w 2019 roku.

Na kolejne sensacje z życia prywatnego gwiazdy nie musieliśmy długo czekać. Zaraz po wiadomości o rozwodzie, kolorowe magazyny rozpisywały się, że aktorka zaręczyła się z nową miłością.

Zastanawiałam się, czy to powiedzieć, ale powiem. Na tych wakacjach w Grecji się zaręczyłam. To się stało w Atenach, pod Akropolem. Znowu jestem gotowa do skoku, z asekuracją! – wyznała na łamach Zwierciadła.

Kim jest nowa miłość Ewy Kasprzyk?

Nową miłością Ewy Kasprzyk jest Michał Kozerski. Jak na razie o narzeczonym aktorki nie wiadomo zbyt wiele, ponieważ gwiazda pilnie strzeże swojej prywatności.

Jednak okazuje się, że mężczyzna jest osobą o wielu talentach. Przyszły mąż artystki zajmuje się m.in. metaloplastyką, żeglowaniem, jest producentem broni białej, gitarzystą, instruktorem narciarskim oraz… delfinoterapeutą. Trzeba przyznać, że ma niecodzienne hobby.

Jednak już niedługo zarówno fani, jak i widzowie TVN-u będą mieli świetną okazję, aby lepiej poznać ukochanego aktorki. Para wystąpi razem w nowej produkcji stacji Power Couple.

Program poprowadzi Olivier Janiak, a całe show będzie polegało na rywalizacji siedmiu par. Poza Ewą Kasprzyk i jej narzeczonym, w rozgrywce pojawią się: Janusz Chabior i Agata Wątróbska, Agata i Piotr Rubik, Aleksandra i Piotr Gruszka, Hubert Gromadzki i Magda Nędza, Tomasz Torres i Paulina Łaba-Torres oraz Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili.

Co więcej, wcześniej media podawały, że tajemniczy ukochany Kasprzyk ma na imię Marcin. Jednak z zapowiedzi programu TVN-u, w programie Jesteśmy w domu!, ostatecznie dowiadujemy się, że wybranek jej serca nosi imię Michał.

Jak rywalizacja wpłynie na związek każdej z par? O tym będziemy mogli przekonać się już niedługo na ekranach TVN-u. Emisja rozpocznie się 20 marca w soboty o godz. 20. Będziecie oglądać?

Zobacz zdjęcia:

Ewa Kasprzyk

Ewa Kasprzyk pokazała narzeczonego.

ewa kasprzyk

Wystąpi z nim w programie TVN-u.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: gala.pl