Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gabriel Seweryn pierwszy raz pokazał się z nowym partnerem. Wcześniej twierdził, że to jego stalker
Marta Kulik
Marta Kulik 15.03.2021 19:14

Gabriel Seweryn pierwszy raz pokazał się z nowym partnerem. Wcześniej twierdził, że to jego stalker

gabriel seweryn
instagram.com/gabriel_seweryn

Gabriel Seweryn pierwszy raz podczas oficjalnego wyjścia pokazał nowego partnera, wierni fani projektanta futer jednak już wcześniej mogli zobaczyć go z tajemniczym Kamilem. Co więcej, w przeszłości Gabriel twierdził, że to jego… stalker.

Gabriel Seweryn największą karierę zrobił u boku swojego byłego partnera Rafała. Związek był burzliwy i wiele razy nie do końca było wiadomo, czy nadal trwa. Gdy relacja rozpadła się na dobre, projektant przedstawił światu nowego ukochanego.

Z kim jest Gabriel Seweryn?

Gabriel Seweryn jest z Kamilem – w sieci mężczyzna przedstawia się jako stylista. Warto przypomnieć, że na jego temat zrobiło się głośno już jakiś czas temu. Nie były to pozytywne informacje.

– Ten chłopak cały czas mnie męczy, nachodzi w domu, moje prośby na nic się zdają, żeby przestał mnie prześladować. Rafała wręcz nienawidzi i rzucił się na niego z łapami – mówił Gabriel w rozmowie z Pudelkiem.

Minęło trochę czasu, a Gabriel wyznał, że tajemniczy Kamil to w rzeczywistości jego partner. I to do dwóch lat! Fani jednak jeszcze długo byli skołowani, ponieważ zamiast zdjęć z nowym ukochanym, projektant publikował fotografie… z Rafałem.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Gabriel Seweryn partner

Po serii dziwnych, usuwanych później wpisów w mediach społecznościowych wpisów, Gabriel pewnego razu pod jednym ze zdjęć napisał:

Kocham cię, skarbie PS. Rafał, nie masz prawa usuwać zdjęć, które ja dodaję. Kamil to mój partner, nie ty!

Wydaje się, że w ciągu ostatnich dni sprawa związku Seweryna została ostatecznie wyjaśniona. Na Instagramie mężczyzny pojawił się szczery wpis:

[…] Mam u swojego boku najlepszego faceta w moim życiu. Jestem z niego dumny, jest moim oparciem i najlepszym przyjacielem. Musiałem wreszcie to wykrzyczeć! Coś się kończy, a coś zaczyna, a coś trwa i oby trwało jak najdłużej. Mam świadomą, piękna miłość – poznajcie Kamila.

Niedawno też pokazał się z nim na ściance. Zdjęcia opublikował Kozaczek. Ładna z nich para?

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Kozaczek (@kozaczek.poland)

Gabriel pokazał się z nowym partnerem.

gabriel seweryn

Panowie są razem od dłuższego czasu.

gabriel seweryn

Nie wiadomo dokładnie, kiedy Gabriel przestał spotykać się z Rafałem, a zaczął z Kamilem.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: