Ojciec

Sebastian Sebi Zys
15.06.2024 22:32 Piosenkarz został dziadkiem przed 40. Chwilę temu powitał na świecie córkę

Gwiazdor disco-polo osiem miesięcy temu po raz piąty został ojcem. To jednak nie jest ostatnia radość, której doczekał się w ostatnim czasie. Sebastian Zys został dziadkiem, mając mniej niż 40 lat.

Viki Gabor
14.06.2024 17:13 Nowe, niespodziewane szczegóły napaści na Viki Gabor. Są konkretne zarzuty

Kilka dni temu media obiegła informacja o ataku na Viki Gabor i jej ojca. Do zdarzenia doszło na Alejach Jerozolimskich. Wokalistka i jej tato zostali potraktowani gazem pieprzowym, oboje trafili do szpitala. Dziś na jaw wychodzą kolejne fakty w tej sprawie.

Anastazja Rubińska
11.06.2024 13:04 Ojciec Anastazji nie może patrzeć na jej grób. "Boję się, że serce nie wytrzyma"

Sprawa zaginięcia i brutalnego morderstwa Anastazji Rubińskiej odbiła się szerokim echem w polskich mediach. Do przerażających wydarzeń doszło na greckiej wyspie Kos, gdzie pracowała dziewczyna. Teraz głos na temat smutnych wydarzeń zabrał ojciec 27-latki.

Joanna Koroniewska
02.06.2024 06:00 "Ten samolot już odleciał". Relacji Joanny Koroniewskiej z ojcem nie da się naprawić?

Joanna Koroniewska nie miała łatwego dzieciństwa. Gdy miała dwa lata, jej ojciec porzucił rodzinę. Dwie dekady później matka zmarła na nowotwór piersi. Leszek Koroniewski kilkukrotnie zabierał głos w sprawie córki. Aktorka zdradziła, jaki ma do niego stosunek.

Waldemar Obłoza
07.05.2024 20:11 Syn Romana z "Na Wspólnej" też jest aktorem. W jednej scenie towarzyszył ojcu

Waldemar Obłoza jest znany polskiej publiczności głównie z serialu “Na Wspólnej”. Mało kto jednak wie, że jego syn również jest aktorem i do tego występuje w znanych produkcjach. Czy są do siebie podobni? Sprawdziliśmy to specjalnie dla Was.

Andrzej i Stanisław "Chłopaki do wzięcia"
14.04.2024 07:14 Po śmierci ojca Andrzej z "Chłopaków do wzięcia" zniknął. Co się z nim stało?

Serial dokumentalny “Chłopaki do wzięcia” zdobył niegdyś ogromną popularność. Niektóre postaci znane z tej produkcji rozwijały ją dodatkowo w mediach społecznościowych. Inaczej było w przypadku Andrzeja, który po śmierci swojego ojca Stanisława odsunął się w cień. Do dziś nie do końca wiadomo, co się z nim dzieje.

policja
20.09.2023 15:11 "Gorąca laska do wzięcia", tak ojciec reklamował córkę, a to tylko namiastka. Jego haniebny czyn zdruzgotał Polaków

Niestety w ostatnim czasie wiele piszemy o tragediach, które dotknęły dzieci nierzadko z rąk ich własnych rodziców. Jednak makabryczna historia, która wydarzyła się w nadmorskiej wsi Czerniki, wydaje się jeszcze bardziej wstrząsająca. Trudno objąć umysłem to, czego dopuścił się ojciec wielodzietnej rodziny.

Ojciec
28.12.2022 21:08 Ofiarowały ojcom swoją „czystość”. Zwyczaj wzbudza skandal na całym świecie, „nie potrzebują chłopaka”

Dzisiejsi rodzice w obliczu dostępu swoich dzieci do internetu starają się szczególnie chronić je przed treściami i towarzystwem, przez które pociechy zbyt wcześnie mogłyby rozpocząć życie seksualne. W USA niektórzy decydują się na dosyć kontrowersyjny sposób ochrony. Niejeden ojciec przysiągł tam by strzec dziewictwa córki. W bardziej konserwatywnych pod względem religii stanach wciąż popularny jest zwyczaj uznający bal dziewic i kontrowersyjny rytuał z nim związany.

Joanna Opozda Instagram
24.09.2021 22:55 Niepokojący komunikat ojca Joanny Opozdy. „Zero pomocy od żony córek”

Co się dzieje z ojcem Joanny Opozdy? Na facebookowym profilu ojca aktorki pojawiły się niepokojące komentarze wskazujące na problemy zdrowotne mężczyzny. -Zero pomocy od żony córek, nie chcą zapłacić za lot ratujący mi życie!! Moje pieniądze przepuszczają w Spa — miał napisać Dariusz Opozda. Żona Antka Królikowskiego zabrała głos w tej sprawie.

20.08.2021 15:33 Oliwia Bieniuk nawet nie wysłała SMS-a do taty. Miała przed nim sekret

Oliwia Bieniuk jest najstarszym dzieckiem Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. W zeszłym roku skończyła 18 lat i może już decydować o sobie. Wiąże się to nie tylko wyborem kariery, ale też sekretami, jakie nastolatka miała przed ojcem. Oliwia Bieniuk postanowiła iść w ślady swojej słynnej mamy i jakiś czas temu rozpoczęła karierę aktorską. Zagrała już w filmie Daniela Rusina „Jak nie zgubić siebie„. Niedługo widzowie będą mogli ją oglądać w najnowszej produkcji tego samego reżysera, horrorze „Licho nie śpi„. Córka Anny Przybylskiej pojawi się też w najnowszej edycji „Tańca z gwiazdami„. W wywiadzie dla „Party” opowiadała, że jej ojciec był „bardzo zszokowany”, że dostała tę propozycję. Jak się okazuje, Jarosław Bieniuk przeżył nie tylko ten szok, związany z córką. Niedawno Oliwia Bieniuk wyznała, że długo miała przed ojcem pewną tajemnicę. Co takiego ukrywała?

Rafał Brzozowski
27.05.2021 00:06 Kim jest ojciec Rafała Brzozowskiego? Zdzisław Brzozowski ma na koncie wiele sukcesów

Niewielu fanów Rafała Brzozowskiego wie, czym zajmuje się ojciec ich idola. Okazuje się, że tato słynnego muzyka ma na koncie również wiele sukcesów zawodowych. Zdzisław Brzozowski to znany sportowiec. Tato Rafała Brzozowskiego to znany zapaśnik. Kariera sportowa Zdzisława Brzozowskiego jest naprawdę godna podziwu, mężczyzna zajął 1. miejsce na Mistrzostwach Świata Weteranów w Warszawie, a to nie wszystko.

Ryszard Dąbrowski
21.03.2021 18:07 Przykre informacje ws. Szczeny z „Chłopaków do wzięcia”. Nie sprawdził się w roli ojca?

Fakt, że Ryszard – gwiazda programu Chłopaki do wzięcia – został ojcem, zaskoczył wielu widzów programu. Szczena wielokrotnie wchodził w konflikt z prawem i nie posiada stabilnej sytuacji finansowej. Dodatkowo pojawiła się informacja, że jego syn – Marcel – nie jest jego pierwszym dzieckiem. Komentarze internautów na profilu Szczeny sugerują, że mężczyzna ma już jednego potomka. Ryszard Szczena Dąbrowski był gwiazdą programu Chłopaki do wzięcia. Mężczyzna kilkukrotnie siedział w więzieniu. W ostatnim czasie często organizował najróżniejsze zrzutki internetowe, między innymi zrzutkę pieniędzy na remont domu. Teraz, Szczena został ojcem.

Michał Żebrowski
13.03.2021 08:51 Michał Żebrowski pogrążony w żałobie. Nie żyje ojciec aktora

Do sieci trafiła bardzo przykra informacja. Popularny polski aktor, Michał Żebrowski przechodzi przez trudny moment swojego życia. Nie żyje jego ukochany tata, Tadeusz Żebrowski. Wiadomość o śmierci ojca artysty pojawiła się na portalu nekrologi.wyborcza.pl. Przyczyna takiego przebiegu zdarzeń nie jest znana. Mężczyzna odszedł 27 lutego. Miał 92 lata. Jeden z najwybitniejszych polskich aktorów, Michał Żebrowski od zawsze okazywał szacunek wobec swoich rodziców, o czym mogą świadczyć publikowane zdjęcia, oraz serdeczne słowa kierowane w ich stronę. Niestety nadszedł moment, w którym aktor musiał pożegnać swojego tatę.

Anna Przybylska
23.02.2021 08:48 Zmarł tata Anny Przybylskiej. „Nigdy nie wiesz, kiedy po raz ostatni widzisz kogoś”

Jest to tym trudniejsze dla rodziny, że w tej chwili pani Krystyna przechodzi koronawirusa, który dla osoby w jej wieku również jest niezwykle niebezpieczny. Nie tak dawno zmarła Anna Przybylska, a jej rodzina musi ponownie mierzyć się z wielką tragedią. Odszedł ukochany mąż jej mamy, Benedykt Wietrzykowski, znany gdyński działacz. Krystyna Przybylska opublikowała na swoim Facebooku wzruszającą wiadomość.

ojciec
17.02.2021 18:14 Mało kto ma pojęcie, kim był ojciec Idy Nowakowskiej. Marek Nowakowski zmarł nagle 7 lat temu

Ojciec Idy Nowakowskiej zmarł prawie 7 lat temu w Warszawie. Śmierć Marka Nowakowskiej była ogromnym ciosem dla prezenterki TVP. Ida mocno przeżyła odejście jednego z najbliższych członków jej rodziny. Kim był Marek Nowakowski? Niewiele osób może wiedzieć, że w życiu trudnił się pisaniem. Ida Nowakowska miała ze swoim ojcem silną więź. Za jego życia godzinami przesiadywali w kawiarniach, spędzając czas na rozmowie, popijając dobrą kawę. Kiedy Ida pojawiła się na świecie, Marek Nowakowski miał już 55 lat. Jej obecność zmieniła w jego życiu wszystko.

Dziecko
15.02.2021 21:12 Mąż oskarżył ją o oszustwo. Wszystko przez jedno spojrzenie na dziecko

Wkrótce sprawa rozniosła się po całej rodzinie – strona męża całkowicie odcięła się od młodej kobiety, wcześniej odsądzając ją od czci i wiary. Ojciec dziecka wyrzucił ją również z domu. 24-latka musiała się wraz z dzieckiem przeprowadzić do rodziców. Na popularnym portalu reddit.com swoją niezwykłą historię opowiedziała pewna 24-letnia Amerykanka.Jej mąż oskarżył ją o zdradę po tym, jak okazało się, że ich dziecko ma ciemną skórę. Młoda matka usiłowała wytłumaczyć swojemu partnerowi, że nie doszło do żadnego oszustwa z jej strony, ale ten nie słuchał.Dziecko urodziło się nie takie, jak planowali. Jak się okazało, miało ciemniejszą skórę, choć ojciec był biały, a matka urodziła się jako mulatka. Mężczyzna oskarżył żonę o zdradę, choć nigdy do niej nie doszło. Mąż okazał się być ojcem dziecka, co wykazały testy. Jak to możliwe?

Nie żyje
15.02.2021 11:29 Ojciec Nicki Minaj nie żyje. Doszło do tragicznego wypadku

Zza oceanu docierają do nas tragiczne informacje. Nie żyje ojciec jednej z najpopularniejszych piosenkarek Nicki Minaj, Robert Maraj. 64-letni mężczyzna został potrącony przez samochód. Kierowca nie udzielił pomocy i zbiegł z miejsca zdarzenia. Maraj zmarł kilka godzin po przetransportowaniu do szpitala. Do tego fatalnego w skutkach wydarzenia doszło w piątek wieczorem. Informację o śmierci mężczyzny podał serwis hollywoodreporter.com. Raperka nie skomentowała śmierci ojca. Opisywane zdarzenie miało miejsce na Long Island w stanie Nowy Jork. Ojciec Nicki Minaj miał zostać potrącony we wsi Mineola. Informacja o tym, że nie żyje błyskawicznie rozeszła się w mediach na całym świecie.

kacper
16.01.2021 11:57 Zrozpaczony ojciec 15-letniego Kacpra zabrał głos. Powiedział, co zdradził mu syn kilka miesięcy temu

Zrozpaczony ojciec Kacpra, 15-latka, który przyznał się do morderstwa 13-letniej Patrycji, nagle zabrał głos. W rozmowie z Faktem zdradził, co takiego powiedział mu syn kilka miesięcy temu. Aż ciężko uwierzyć, że po tak bliskiej relacji nastolatków doszło do tragedii. Będziemy błagać rodziców Patrycji o wybaczenie, nie chcemy by nas znienawidzili — mówią dla portalu Jacek i Patrycja S. 13-letnia Patrycja z Bytomia została zamordowana 12 stycznia w Piekarach Śląskich. Do wszystkiego przyznał się jej były chłopak Kacper S. Sekcja zwłok dziewczyny wykazała, że ta była w ciąży. Faktowi udało się porozmawiać z rodzicami 15-latka. Ojciec zdradził zaskakującą rzecz.

Agata Duda
11.01.2021 15:44 Znany muzyk w szpitalu, własny ojciec rzucił się na niego z nożem. Jego stan jest poważny

Znany muzyk trafił do szpitala, po tym jak własny ojciec dźgnął go nożem. Do tragedii doszło podczas rodzinnej kłótni. Stan 33-latka jest bardzo poważny. Właśnie podano najnowsze informacje o stanie Josepha Capriatiego, włoskiego DJ’a i producenta. Niestety włoski producent znajduje się obecnie w ciężkim stanie w szpitalu. Ojciec dźgnął Josepha Capriatiego nożem w klatkę piersiową podczas rodzinnej kłótni w domu. Policja aresztowała 61-latka. Usłyszy zarzut usiłowania zabójstwa.

mężczyźni
15.12.2020 10:09 Dwoje dzieci ma trzech ojców. Niewiarygodny przypadek

Dwoje dzieci ma trzech ojców. Brzmi nieprawdopodobnie? Takie są realia jednej z rodzin w Kalifornii. Trójka mężczyzn tworząca poliamoryczną rodzinę wygrała sprawę w sądzie. Ich dwoje dzieci, które przyszły na świat dzięki metodzie in vitro, ma prawnie trzech ojców. Pierwsze dziecko, którym jest córka mężczyzn, została spłodzona metodą in vitro. Ciążę nosiła surogatka. Dwa lata później na świat przyszedł w ten sam sposób chłopiec, syn swoich trzech ojców.

michał wiśniewski
20.11.2020 22:55 Wiśniewski po raz pierwszy pokazał zdjęcie tragicznie zmarłego ojca, niezwykłe podobieństwo. Na fotografii widać również jego mamę

Michał Wiśniewski po raz pierwszy pokazał zdjęcie swojego ojca. Artysta podzielił się ślubną fotografią swoich rodziców. Po raz pierwszy fani mają okazję zobaczyć, jak wyglądał tata muzyka. Andrzej Wiśniewski zmarł, gdy Michał miał 13 lat, popełnił samobójstwo. Michał Wiśniewski chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z fanami. W ostatnim czasie gwiazdor sięga pamięcią do swojej młodości i niełatwego dzieciństwa. Na Instagramie opublikował zdjęcia nie tylko swoich rodziców, ale także siostry swojej mamy, która, jak opisał gwiazdor: – dała mi niezmiernie dużo ciepła i pierwszy „prawdziwy” dom.

11.11.2020 21:40 Britney Spears jest ubezwłasnowolniona. Fani wstrząśnięci, właśnie przegrała w sądzie, ojciec dalej kontroluje jej życie

Britney Spears jest ubezwłasnowolniona przez swojego ojca. Uwielbianą artystkę łączą z rodzicielem bardzo dziwne relacje. Britney mimo tego, że ma 38 lat wciąż pozostaje zależna od ojca, który opiekuje się także jej majątkiem. Gwiazda znów przegrała w sądzie walkę o swoją niezależność.Historia Britney i jej ojca jest bardzo skomplikowana. Gwiazda, która, zdawałoby się, ma wszystko, co potrzebne do szczęścia od najmłodszych lat musiała mierzyć się z nadopiekuńczością ojca. Mężczyzna znalazł sposób, by stanowić o swojej córce mimo tego, że ta ma już 38 lat. Britney Spears przegrała kolejny proces w tej sprawie.

ojciec
09.09.2020 20:26 Ojciec trójki małych dzieci błaga o pomoc. Liczy się każda sekunda

– Jestem sparaliżowany od klatki piersiowej w dół. Mam też spastyczność, która nie pozwala mi wykonywać najprostszych czynności. Nie mogę wstać z łóżka, nie mogę się samodzielnie do niego położyć. Jestem przykuty do wózka inwalidzkiego. Dzisiaj uczę wszystkiego od nowa i potrzebuję pomocy… – tłumaczy Adam Węgierski na stronie siepomaga.pl.Ojciec trójki dzieci, kochający mąż, zaledwie 29-letni mężczyzna walczy o powrót do sprawności. 4 kwietnia tego roku w wyniku nieszczęśliwego wypadku złamał kręgosłup i porusza się tylko na wózku inwalidzkim. Jego przyjaciele i rodzina, chcąc wesprzeć mężczyznę, postanowili zorganizować dla niego wspaniały festyn, z którego dochód przeznaczą na jego rehabilitację.Festyn odbędzie się w najbliższą sobotę, 12 września w Objeździe, w gminie Ustka. Dla gości przewidywane jest mnóstwo atrakcji. Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony dla pokrycia rehabilitacji 29-latka. Powrót do zdrowia Adama Węgierskiego można wesprzeć za pomocą specjalnej zbiórki utworzonej na stronie siepomaga.pl

Hanna Śleszyńska
08.09.2020 16:10 Minęło już 12 lat. Hanna Śleszyńska wciąż nie może pogodzić się z ogromną stratą, której doświadczyła

Hanna Śleszyńska straciła tatę 12 lat temu. Aktorka w wywiadzie dla Dobrego Tygodnia wyznała, że wie, że byłby z niej dumny. Wspomnienie gwiazdy na Instagramie wywołało łzy wzruszenia wśród internautów. Hanna Śleszyńska nie może pogodzić się z utratą taty. To on nauczył ją, że najważniejsza w życiu jest rodzina, nie pieniądze. Choć od jego odejścia minęło już kilka lat, aktorka cały czas za nim tęskni i wspomina wspólne chwile, które przeżyli: Myślę, że Tata był ze mnie dumny – wyznała gwiazda w Dobrym Tygodniu.

rafał trzaskowski
08.09.2020 13:40 Kim był ojciec Rafała Trzaskowskiego? Wiele nieprawdziwych historii trafiło do sieci, znamy niezwykłą prawdę

Ojciec Rafała Trzaskowskiego jest do dziś wspominany przez pionierów polskiego jazzu. Ci, którzy mieli przyjemność z nim współpracować, nie szczędzą wspaniałych słów o muzyku. Sam Rafał Trzaskowski mówi o swoim tacie: mój bohater.Ojciec Rafała Trzaskowskiego był znaną i cenioną osobowością. Odkąd Trzaskowski kandyduje na prezydenta, wiele osób wspomina jego tatę, osobę, którą swego czasu znała cała Polska. Trzeba jednak przyznać, że Andrzej Trzaskowski był przede wszystkim szeroko znany w sferze jazzu, a przyjaźnił się z samym Krzysztofem Komedą. W sieci krąży wiele nieprawdziwych sytuacji na jego temat, my sprawdziliśmy, jak jest naprawdę.

BENEDYKT XVI
16.08.2020 21:03 Ojciec i syn zniknęli pod wodą. Dramatyczny finał akcji ratunkowej

Ojciec i syn porwani przez nurt Podczas gdy syn został niemal od razu uratowany przez wioślarzy, ojciec zniknął wszystkim z oczu. Na miejsce przybyła pomoc.W akcji brało udział około 40 strażaków – osiem zastępów państwowej i ochotniczej straży pożarnej.– Ojciec wraz z 14-letnim synem szedł wzdłuż rzeki. Obaj znajdowali się w wodzie. Nagle porwał ich nurt. Chłopiec złapał się wiosła podanego przez jednego płynących tamtędy wioślarzy i został uratowany. Trwają poszukiwania ojca – mówił sierż. sztab. Bartosz Izdebski z biura prasowego małopolskiej policji w rozmowie z Fakt24.Ojciec i syn zostali porwani przez nurt w miejscowości Melsztyn (małopolskie). Jak informuje fakt.pl, w niedzielę, 16 sierpnia w godzinach popołudniowych szli razem wzdłuż rzeki Dunajec, kiedy nagle zniknęli pod wodą. Chłopcu od razu udało się pomóc. Niestety, jego tata nie miał tyle szczęścia. Gwiazdor ”M jak miłość” wziął ślub z aktorką ”Barw szczęścia”. Panna młoda wyglądała jak z bajki Bracia Sekielscy znowu z kolejnym projektem. Czy znów będzie kontrowersyjnie?

zdjęcie
15.08.2020 15:50 Pokazał urocze zdjęcie z dziećmi. Kilka godzin później wszyscy już nie żyli, wstrząsająca zbrodnia

Na krótko przed popełnieniem zbrodni niczym z horroru, ojciec dodał na Instagrama zdjęcie ze swoimi ukochanymi dziećmi. Kilka godzin później wszyscy już nie żyli. Aż ciężko uwierzyć w to, dlaczego mężczyzna dopuścił się tak tragicznych czynów. Ojciec zamordował własne dzieci, policja bada przyczyny.Zdjęcie szczęśliwego taty z dziećmi nie wskazywało na to, co wydarzy się chwilę później. Aż ciężko uwierzyć, jak tragicznych czynów dopuścił się ojciec swoich pociech. Nikt nie przypuszczał, że sprawdzi się najgorszy ze wszystkich scenariuszy. Funkcjonariusze policji mają pierwsze podejrzenia.

tvp
03.08.2020 09:34 14-latek rzucił się na ratunek ojcu. Niestety, finał był tragiczny. Przegrali z żywiołem

Ojciec kąpał się w morzu, na niestrzeżonej plaży w Sarbinowie w województwie zachodnio-pomorskim. Niestety finał okazał się tragiczny. Na ratunek tacie, który nagle zniknął pod wodą, rzucił się 14-letni syn.Mężczyzna wraz z synem pływali na materacu i kole plażowym. Jak podaje Polsat News, 45-latek zasłabł i osunął się do morza, nie był w stanie wypłynąć. 14-latek wybiegł na plażę, by prosić o pomoc, po czym rzucił się z powrotem do morza, by wyciągnąć ojca. Polacy pogrążają się w żałobie, niestety nie żyje. Smutną informację przekazał prezydent miasta Najgorsze informacje właśnie obiegły kraj. Niestety, nie żyje, zmarł na oczach syna Mało kto wie, że od niedawna w każdą niedziele można zrobić zakupy w Biedronce. Co więcej, wyjątkowo się opłacają Ojciec i syn wybrali niestrzeżoną plażę w Sarbinowie, by zrelaksować się nad wodą. Obaj pływali na materacu i dmuchanym kole. Nagle 14-latek zauważył, że jego tata zniknął. Natychmiast rzucił się na pomoc.Ratownicy przybyli na miejsce wyciągnęli chłopca z morza, niestety nie mogli znaleźć 45-latka. Akcja ratunkowa trwała godzinę i uczestniczył w niej także helikopter WOPR-u.Ojciec zniknął w Bałtyku – akcja ratunkowa w Sarbinowie