Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Piosenkarz został dziadkiem przed 40. Chwilę temu powitał na świecie córkę
Julia Bogucka
Julia Bogucka 15.06.2024 22:32

Piosenkarz został dziadkiem przed 40. Chwilę temu powitał na świecie córkę

Sebastian Sebi Zys
Fot. Sebastian Sebi Zys/Facebook

Gwiazdor disco-polo osiem miesięcy temu po raz piąty został ojcem. To jednak nie jest ostatnia radość, której doczekał się w ostatnim czasie. Sebastian Zys został dziadkiem, mając mniej niż 40 lat.

Mr Sebii jest gwiazdą disco-polo

W rzeczywistości nazywa się Sebastian Zys i od dekady rozwija swoją karierę muzyczną. Jest współtwórcą takich utworów jak "Ona jest cudowna i wspaniała", "Na gondoli", “Nie szukaj mnie” czy “Kolanko”. Grupa Mr Sebii wiele koncertuje i występował z największymi gwiazdami swojego gatunku. To między innymi Akcent, Boys czy Casanova.

mr sebi facebook.png
Fot. Sebastian Sebi Zys/Facebook

Mężczyzna ma w ręku jeszcze jeden fach. Od pewnego czasu pracuje również jako DJ i wodzirej. Ostatnio zainteresował się również polityką.

Idę z duchem czasu. Wszyscy mi mówią, że jestem super showmenem, więc dałem się namówić i coraz częściej staję również za konsolę jako DJ i wodzirej na różnych imprezach. Uwielbiam też imprezy okolicznościowe, dlatego jak zapraszają mnie na wesela, urodziny czy imieniny, jak mam wolny termin to chętnie występuję na takich przyjęciach. Ostatnio też założyłem fundację Mr Sebii oraz wydałem utwory o nowoczesnych brzmieniach: „Daj mi mała daj”, „Impreza na całego” i „Przetrwaj-wygraj” - mówił dla “Super Expressu”.

TVP wprawiło kibiców w osłupienie. To czeka Polaków podczas Euro 2024 Tam mieszkała Violetta Villas. Jej sąsiadką była Małgorzata Walewska

Mr Sebii przywitał na świecie córkę

Niedawno na świecie pojawiło się najmłodsze dziecko gwiazdy disco-polo. Łącznie mężczyzna doczekał się pięciu pociech. Osiem miesięcy temu jego rodzina powiększyła się o kolejną dziewczynkę — Ajunę. To niejedyne nietypowe imię, które nadał swojemu dziecku. Jeden z jego synów został nazwany na cześć jego zespołu: Seweryn Sebi Zys.

Ajuna to litewskie imię.
Znaczenie imienia: Ajuna bardzo kocha rodzinę, lubi zarówno przyjmować gości jak i chodzić na spotkania towarzyskie, ma silny głos, dlatego realizuje swoje zamiłowania do przewodzenia innym. Doskonale przystosowuje się do sytuacji nawet najbardziej szokujących. Ajuna jest osoba zdecydowana - pisał o córce na Instagramie.

W dalszej części publikacji Mr Sebii pochwalił się, że osobiście przyjmował poród córki.

ZOBACZ TEŻ: "Już nie jadł, umierał". Katarzyna Dowbor nie mogła powstrzymać łez w programie

Disco-polowiec został dziadkiem przed czterdziestką

Okazuje się, że w życiu Sebastiana Zycha pojawiła się kolejna wielka radość. Tym razem mężczyzna został dziadkiem. Jego najmłodsza córka, która jest jednocześnie ciocią maleństwa, jest od niego starsza o zaledwie osiem miesięcy. Matką dziecka jest najstarsze dziecko disco-polowca, Oliwia.

No to zostałem chyba najmłodszym dziadkiem po 30-stce. Teraz to już nie wiem czy jestem tak stary czy tak młody. Nikoś syn mojej osiemnastki Oliwii i Kacpra, urodził się wczoraj ważył 4070g i był 57 cm długi ☺️ Ciocia Nikosia Ajunka jest starsza jedynie o 8 miesięcy - napisał wokalista na swoim Facebooku.

W mediach społecznościowych pojawiło się również kilka fotografii ze szpitala, na których możemy zobaczyć, jak urocza jest pociecha.