Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > ”Nowotwór”. Monika Olejnik usłyszała diagnozę, jest zdjęcie ze szpitala
Martyna Pałka
Martyna Pałka 13.05.2024 08:21

”Nowotwór”. Monika Olejnik usłyszała diagnozę, jest zdjęcie ze szpitala

Monika Olejnik
fot. KAPIF

Monika Olejnik podzieliła się z fanami przygnębiającą informacją. Okazało się, że gospodyni formatu “Kropka nad i” zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. W poruszającym wpisie oznajmiła, co powiedzieli jej lekarze.

Monika Olejnik przekazała smutne wieści

Postać Moniki Olejnik jest doskonale znana w polskim show-biznesie. Gwiazda nie tylko od lat prowadzi swój program publicystyczny “Kropka nad i”, ale też ma za sobą wieloletnią pracę w radiu, czy w licznych programach politycznych różnych stacji.

Gwiazda znana jest również ze swojej aktywności w sieci. Dziennikarka bardzo chętnie dzieli się z fanami szczegółami swojej prywatności i publikuje kolejne treści w social mediach. Teraz jednak przekazała internautom smutną informację na temat swojego stanu zdrowia. Z prezenterką nie jest najlepiej.

Monika Olejnik, fot. KAPiF
Monika Olejnik przekazała smutne wieści, fot. KAPIF
Monika Olejnik, fot. KAPiF
Monika Olejnik przekazała smutne wieści, fot. KAPIF
Mogliby nam wygrać Eurowizję! Ich występ zablokował regulamin “Ona chce rozbić to, co się rodzi”. Sanatorium miłości niczym Love Island

Monika Olejnik szczerze o swoim stanie zdrowia

Teraz popularna dziennikarka postanowiła uchylić fanom rąbek tajemnicy na temat swojego aktualnego stanu zdrowia. Na swoim profilu na Instagramie Monika Olejnik zamieściła poruszający post, w którym opowiedziała o swoim samopoczuciu. Okazało się, że u prezenterki zdiagnozowano nowotwór piersi.

Dziennikarka zaznaczyła jednak, że przerażająca diagnoza nie wpłynęła na jej motywację do działania. Mimo groźnej choroby dalej zamierzała realizować swoje cele i ambicje.

W jednym z prawie słonecznych miesięcy 2024 roku usłyszałam diagnozę - nowotwór piersi. Potem jeden z weekendów spędziłam w szpitalu. Po operacji jest lepiej, podejmuje nowe wyzwania - napisała w social mediach.

Monika Olejnik
Monika Olejnik szczerze o swoim stanie zdrowia, fot. KAPIF
monika olejnik 1.jpg
Monika Olejnik szczerze o swoim stanie zdrowia, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Nie jest na utrzymaniu męża. Bardowska wreszcie zdradziła, jak zarabia.

Monika Olejnik choruje na nowotwór

W dalszej części wpisu dziennikarka zaapelowała do swoich fanów o dbałość o swoje zdrowie i odpowiednią profilaktykę. Przede wszystkim zachęciła ich do większej aktywności fizycznej i sportowej, a także uczestnictwa w badaniach profilaktycznych

Monika Olejnik ujawniła też, że nawet najgorsza diagnoza nie powinna być traktowana przez nas, jak wyrok, ale musi zachęcić nas do działania i walki o nasze zdrowie.

Mam świadomość, że miliony ludzi na świecie przeżywają większe problemy, ale bardzo was proszę. Kochani, badajcie się i nie poddawajcie się po badaniach. Bądźcie proszę aktywni sportowo. Profilaktyka i wczesne i wykrycie nowotworu może uratować życie. Nie bójcie się pytać lekarzy co jeszcze warto przebadać! Jeśli tylko minutę w miesiącu poświęcicie na pytanie - Czy się badasz/badałaś profilaktycznie? To wszyscy będziemy szczęśliwsi. Moja pasja sportowa, systematyczne treningi od ponad 20-u lat, bardzo mi pomogły ostatnio - napisała gwiazda na Facebooku.

W komentarzach pod wpisem znalazło się mnóstwo słów wsparcia i otuchy, skierowanych w kierunku chorej. Fani trzymają kciuki za jej szybki powrót do pełni sił i wierzą, że dziennikarka pokona groźną chorobę.