Lifestyle.Lelum.pl > Na Dobre I Na Złe

Na Dobre I Na Złe

Mateusz Janicki
08.04.2024 15:31 Prawie nie pokazuje się z żoną. Mało kto wie, że też jest znaną aktorką

Znany aktor od kilku lat występuje w roli lekarza w serialu “Na dobre i na złe”. Tam wzdychają do niego fanki, często nieświadome, że Mateusz Janicki ma żonę i dzieci. Jeszcze większym zaskoczeniem może być fakt, że partnerka aktora również występuje na scenie.

Karolina Borkowska, Jacek Borkowski
24.03.2024 07:42 W “Na dobre i złe” grała jeszcze jako dziecko. Odstawiła aktorstwo

Wszyscy fani serialu “Na dobre i na złe” na pewno pamiętają postać Agnieszki Walickiej, która podbijała serca widzów w latach 1999-2005. W jej rolę wcielała się nastolatka, córka Jacka Borkowskiego. Choć dziewczyna zaczęła rozkręcać karierę jeszcze przed ukończeniem pełnoletności, ostatecznie wybrała dla siebie zupełnie inną ścieżkę kariery. Jak po latach wspomina dzieciństwo na planie, czym się zajmuje oraz jak wygląda 41-letnia Karolina Borkowska? 

Na dobre i na złe
25.02.2024 17:25 Tragiczne sceny w "Na dobre i na złe". Fani aż zamarli ze strachu

Ostatni odcinek hitowego serialu “Na dobre i na złe” z pewnością przejdzie do historii. Chirurżka Hania i ciężarna Olena doświadczą przerażających zdarzeń, które na zawsze zdefiniują ich dotychczasowe życie. Zakończenie odcinka pozostawiło wiele pytań. Co nas czeka w przyszłą środę?

Daria Trafankowska swój tragiczny stan zdrowia trzymała w tajemnicy, fot. KAPiF
05.01.2024 13:31 Swój tragiczny stan zdrowia trzymała w tajemnicy. Do końca walczyła o życie. Aktorka zmarła po cichu w samotności

Daria Trafankowska należała do grona najpopularniejszych polskich aktorek. Największą rozpoznawalność przyniosła jej rola w serialu „Na dobre i na złe”, gdzie wcielała się w pielęgniarkę Danusię. Ulubienica widzów zmarła w 2004 roku. Gdyby żyła, 5 stycznia świętowałaby 70. urodziny.

Edyta Jungowska przez lata występowała w serialu „Na dobre i na złe”
30.07.2023 16:30 To dlatego Edyta Jungowska odeszła z "Na dobre na złe". Prawdziwy powód ujrzał światło po latach. "Nastąpiło załamanie"

Edyta Jungowska przez ponad 10 lat brawurowo wcielała się w siostrę Bożenkę w serialu „Na dobre i na złe”. Pielęgniarka odeszła z serialu w 13. sezonie w atmosferze skandalu. Bohaterka nie mogła dogadać się z nowym szefem, a gdy odkryła, że dopuszcza się on przekrętów z lekami, została zwolniona. Po odejściu Bożenka poświęciła się wychowaniu dziecka, a jej mąż, jeden z lekarzy w Leśnej Górze, od czasu do czasu o niej wspomina. Po pożegnaniu z rolą Edyta Jungowska właściwie zniknęła zarówno z małego, jak i z wielkiego ekranu, ale za to z powodzeniem prowadzi własną firmę. 

Na dobre i na złe
05.04.2023 20:20 Dramat w "Na dobre i na złe". Skalpel wbity w rękę Falkowicza

“Na dobre i na złe” jest transmitowane już od ponad 20 lat, a mimo to wciąż potrafi zaskoczyć i emocjonować telewidzów. Jeden z nadchodzących odcinków znów spełni te kryteria, bo dojdzie w nim do naprawdę dramatycznych scen.Ten epizod będzie szczególnie nieprzyjemny dla profesora Falkowicza, w którego już do lat wciela się Michał Żebrowski.

Na dobre i na złe/ Bartosz Obuchowicz
01.02.2023 22:50 Grał Tomka w „Na dobre i na złe”, aktor nagle zniknął. „Gdyby nie rodzina, Bartosz Obuchowicz mógłby już nie żyć”

Bartosz Obuchowicz zapisał się w pamięci widzów jako Tomek Burski z serialu „Na dobre i na złe”. Gwiazdor w pewnym momencie zniknął ze ścianek i wydarzeń publicznych. Co działo się z nim w tym czasie? Aktor w najnowszym wywiadzie rzucił nieco światła na to, dlaczego wycofał się z życia w blasku fleszy. Wygląda na to, że kryje się za tym dość ponura, smutna historia.

Na dobre i na złe
19.07.2022 17:08 „Na dobre i na złe”: Mikołaj Roznerski wróci do serialu. Postać Hani Sikorki będzie bliska postradania zmysłów

Mikołaj Roznerski długo grał równolegle w dwóch hitach Telewizji Polskiej. Występował zarówno w „M jak miłość”, jak i w „Na dobre i na złe”. Jego przygoda z drugim z seriali zakończyła się jednak wraz z ostatnim sezonem. No właśnie, czy aby na pewno zakończyła? Okazuje się bowiem, że mężczyzna dalej pojawia się na planie, a nawet w materiałach promocyjnych. Będzie można go dostrzec także w nadchodzących odcinkach, pomimo tego, że jego postać została uśmiercona. Jak więc do tego dojdzie?

Karolina Borkowska
20.06.2022 14:44 Zachwyciła w „Na dobre i na złe”, później zniknęła. Mamy aktualne zdjęcia Karoliny Borkowskiej

Karolina Borkowska była swego czasu gwiazdą serialu „Na dobre i na złe”. W produkcji tej zaczęła występować, gdy miała raptem 16 lat. Wydawało się, że przed nią wyjątkowa i długa kariera. Tak się jednak nie stało, bo kobieta po jakimś czasie porzuciła aktorstwo i przebranżowiła się. W związku z tym raczej nie pojawiała się na branżowych wydarzeniach. Ostatnio jednak przyszła na galę Stowarzyszenia Autorów ZAiKS. Nie ma wątpliwości, że nie wszyscy mogli ją poznać. Wygląda inaczej, niż kilkanaście lat temu w serialu.

Na dobre i na złe
09.05.2022 21:37 W „Na dobre i na złe” grała zabawną Bożenkę. Jak dziś wygląda aktorka Edyta Jungowska?

Fani serialu „Na dobre i na złe” z pewnością pamiętają siostrę Bożenkę, która swoją energią i urokiem podbiła niejedno serce. Aktorka zniknęła z produkcji i wybrała zaskakującą ścieżkę kariery. Wiemy, jak dziś wygląda i czym zajmuje się Edyta Jungowska. Spośród wszystkich bohaterów serialu „Na dobre i na złe” siostra Bożenka, a dokładniej Bożysława Leszczyńska-Zbieć przez lata była ulubienicą widowni. Podbiła serca swoim humorem i energią, a fani z uwagą śledzili jej romans z nieśmiałym anestezjologiem, Ruudem Van Der Graafem. Po 12 latach na ekranie wcielająca się w tę postać Edyta Jungowska nieoczekiwanie zniknęła z produkcji. Choć później pojawiła się jeszcze, jako gość specjalny „Top model” oraz w jednym z odcinków „Ojca Mateusza”, jej kariera przybrała nieoczekiwany obrót… Niezbyt związany z aktorstwem.

Na dobre i na złe
23.03.2022 15:21 Karolina Borkowska z „Na dobre i na złe” kończy dziś 39 lat. Co się stało z serialową Agnieszką?

Przed laty zagrała w „Na dobre i na złe”, wcielając się w zbuntowaną córkę jednego z lekarzy, Agnieszkę. Potem zniknęła z ekranów. Dziś Karolina Borkowska kończy 39 lat, a jej kariera przybrała zupełnie nieoczekiwany obrót. Był rok 1999, kiedy zaledwie 16-letnia córka aktora, Jacka Borkowskiego wcieliła się w postać Agnieszki Walickiej, córki jednego z głównych bohaterów „Na dobre i na złe”, Brunona (Krzysztof Pieczyński). Nastolatka wprowadziła dramatyczny wątek zmagań z uzależnieniem od narkotyków i depresji a widzowie z zapartym tchem śledzili jej losy. Jej kariera na planie serialu dobiegła końca w 2005 roku, i choć w ciągu tych sześciu lat pojawiała się epizodycznie także w innych produkcjach, ostatecznie zniknęła z ekranów. Nieco dłużej, bo do 2012 roku można było oglądać Borkowską na deskach Teatru Żydowskiego, aż wreszcie związany z aktorstwem rozdział życia się zakończył.

na dobre i na złe
17.02.2022 09:06 Gwiazda „Na dobre i na złe” ogoliła głowę 5-letniej córce. Zdjęcie obiegło sieć

Aleksandra Hamałko wywołała niemałe poruszenie. Gwiazda „Na dobre i na złe” ogoliła głowę swojej córce i pochwaliła się zdjęciem na Instastory. Wiemy, skąd taka decyzja. To była ważna „misja”. Aleksandra Hamałko znana jest ze swojej aktywności w social mediach. Jej profil na Instagramie cieszy się dużą popularnością, a każde wstawione zdjęcie — zwłaszcza z życia prywatnego — przykuwa wiele uwagi, co widać po komentarzach. Aleksandra Hamkało wystąpiła w takich produkcjach, jak „Sala Samobójców”, jednak ogromną popularność przyniosły jej także seriale: „Komisarz Alex” „Lekarze”, czy wreszcie „Na dobre i na złe”, gdzie wciela się w Julkę Burską, dorosłą już córkę pierwotnie głównych bohaterów — Zofii i Kuby. Aktorka w 2012 roku wyszła za operatora dźwięku, Filipa Kalinowskiego. Doczekali się dwójki dzieci. Młodszy syn przyszedł na świat w zeszłym roku i często pojawia się na zdjęciach sławnej mamy. Za to starsza, Jagna, ma już 5 lat i zdecydowanie umie postawić na swoim.

Daria Trafankowska
15.01.2022 20:48 Daria Trafankowska cierpiała na straszną chorobę. Nawet zagraniczni lekarze nie mogli jej pomóc

Daria Trafankowska w tym roku skończyłaby 68 lat. 5 stycznia obchodziliśmy rocznicę urodzin lubianej aktorki, która wcielała się w postać sympatycznej Danusi z „Na dobre i na złe”. Życzliwa i pomocna, niestety zmagała się z podstępną i okrutną chorobą. 5 stycznia obchodziliśmy 68. rocznicę urodzin Darii Trafafankowskiej, znanej szerszej publiczności w roli Danusi z „Na dobre i na złe”. Gwiazda zmarła w 2004 roku, pozostawiając plan, syna, a także nową miłość. W 2003 roku u Darii Trafankowskiej zdiagnozowano straszliwą chorobę, która podstępnie odebrała jej siły. Rok później przyjaciele i krewni żegnali tę niezwykle ciepłą i pełną życzliwości osobę.

norbi
12.01.2022 10:04 Pamiętacie Bożenkę z „Na dobre i na złe”? Edyta Jungowska ma już 55 lat i nie zajmuje się aktorstwem

Fani „Na dobre i na złe” zapewne pamiętają Bożenkę — uśmiechniętą pielęgniarkę, której życiowe wyboje, ale też miłosne perypetie śledzili. Sprawdziliśmy, czym dziś zajmuje się Edyta Jungowska, która już 1 lutego będzie obchodziła 56 urodziny. Różnie potoczyły się losy aktorów z „Na dobre i na złe”. Wiele postaci, które uwielbialiśmy i których losy obserwowaliśmy z wypiekami na twarzach, na dobre opuściło serial. Trójka przyjaciół z pierwszych odcinków, Kuba (Artur Żmijewski), Zosia (Małgorzata Foremniak) i Brunon (Krzysztof Pieczyński) wyjechała z Polski. Wielu bohaterów „uśmiercono”, kiedy wcielający się w rolę aktorzy postanowili odejść z planu. W 2012 roku po raz ostatni mogliśmy zobaczyć w „Na dobre i na złe” także sympatyczną Bożenkę, pielęgniarkę ze szpitala w Leśnej Górze. Grana przez Edytę Jungowską postać porzuciła pracę w placówce po tym, jak ujawniła przekręty jej nowego dyrektora, Andrzeja Falkowicza (Michał Żebrowski). W zeszłym roku Edyta Jungowska postanowiła przypomnieć o sobie, a także opowiedzieć o swojej nowej pracy w programie „Dzień Dobry TVN”. Uwielbiana „była pielęgniarka” z Leśnej Góry ukazała się widzom w zupełnie nowej roli.

ojciec
08.01.2022 15:45 Dowiedzieliśmy się, co robi syn Darii Trafankowskiej. Ma nietypowy zawód

W 2003 roku Daria Trafankowska, będąc jedną z największych gwiazd „Na dobre i na złe”, usłyszała niekorzystną diagnozę. Rok później przegrała z rakiem trzustki, zostawiając na świecie swojego jedynego potomka, który wówczas miał 24 lata. Dowiedzieliśmy się, co dziś robi syn Darii Trafankowskiej.

na dobre i na złe
29.12.2021 12:17 Pamiętacie syna Brunona z „Na dobre i na złe”? Jan Prosiński porzucił aktorstwo i poszedł w ślady ojca

Swego czasu Na dobre i na złe było jednym z najpopularniejszych polskich seriali. Dzięki niemu rozpoznawalność zyskało wielu aktorów. Nie wszyscy jednak długo z niej korzystali. Dobrym przykładem jest Jan Prosiński. Gdy jeszcze był dzieckiem, wcielał się on bowiem w postać syna Brunona Walickiego, Pawła. Nie zdecydował się jednak na kontynuowanie swojej przygody z aktorstwem.

Na dobre i na złe
26.11.2021 15:00 Pamiętacie Karolinę Borkowską z „Na dobre i na złe”? Wiemy, co u niej słychać

W pierwszy latach emisji „Na dobre i na złe” za jedną z głównych bohaterek serialu uchodziła Karolina Borkowska, wcielająca się w postać Agnieszki, córki Brunona Walickiego. Jeszcze w 2005 roku zrezygnowała jednak z roli, poświęcając się zupełnie innej branży.

24.09.2021 22:18 Wiemy, co dzieje się z Bartoszem Obuchowiczem. Aktor bardzo się zmienił

Wziął udział w 5.edycji programu Taniec z gwiazdami. Jego taneczną partnerką była Kinga Jurecka — para zajęła piąte miejsce. Do 2010 roku prowadził program Brejk na kanale ZigZap, a w 2012 roku wcielił się w postać Darka w serialu Julia.Aktor nie zrezygnował za to z aktywności fizycznej. Wciąż bierze czasem udział w zawodach Rallycross, a ostatnio uczestniczył w charytatywnym wydarzeniu „Bieg po Nowe Życie”.Na zdjęciu jest oczywiście Bartosz Obuchowicz. Bardzo zmienił się wizualnie od czasu roli w „Na dobre i na złe”. I nic dziwnego — od czasu, kiedy zakończył swoją przygodę z tym serialem, minęło 10 lat.Aktor, którego kojarzy wielu Polaków. Debiutował w serialach „Dom” i „Tajemnica Sagali”. Sławę zdobył dzięki roli Tomka Burskiego w „Na dobre i na złe”. Później jego kariera nieco zwolniła, ale wciąż można go było zobaczyć zarówno na kinowym, jak i telewizyjnym ekranie. Wiecie, kto to?Z czasem o Obuchowiczu było słychać coraz mniej i rzadziej, mimo że nie zakończył kariery aktorskiej. Poświęcił się za to życiu rodzinnemu. Związał się z psycholożką Katarzyną Sobczyńską, z którą ma trzy córki: Mariannę, Marcelinę i Michalinę.Obuchowicz ma na swoim koncie role w tak ważnych produkcjach, jak Cwał (1995), Czas surferów, Haker i Stacja (2001). Za ten ostatni otrzymał nagrodę dla najlepszego aktora drugoplanowego na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Bartosz Obuchowicz (@bartosz_obuchowicz) Akcja ta wspiera ideę transplantacji organów. Bieg odbył się w Warszawie, a Obuchowicz po jego ukończeniu wrzucił na swój Instagram pamiątkowe selfie. Poznalibyście go na ulicy?

na dobre i na złe
06.05.2021 00:51 Śmierć głównej bohaterki w ,,Na dobre i na złe”. Kończy się pewna epoka, widzowie będą świadkami prawdziwego dramatu

To już pewne – Ilona Ostrowska odchodzi z Na dobre i na złe, a jej postać zginie w dramatycznych okolicznościach. Córka i profesor Falkowicz będą musieli poradzić sobie z bolesną stratą. To ogromny cios dla widzów Na dobre i na złe. Ilona Ostrowska grała w serialu od dawna i wiele razy nieźle namieszała. To właśnie jej udało się skraść serce surowego i oziębłego Falkowicza. Teraz lekarz popadnie w rozpacz.

na dobre i na złe śmierć bohaterki
24.04.2021 22:23 Ilona Ostrowska odchodzi z „Na dobre i na złe”. Jej postać zostanie uśmiercona

Fanów serialu „Na dobre i na złe” czekają prawdziwe dramatyczne wydarzenia. Z obsady serialu odchodzi Ilona Ostrowska, przez co jej postać zostanie uśmiercona. „Na dobre i na złe” mimo wieloletniej emisji wciąż jest niezwykle popularnym serialem. W nadchodzącym odcinku nr 810 widzowie będą świadkami naprawdę dramatycznych wydarzeń. Chodzi dokładnie o śmierć bohaterki, w którą wciela się Ilona Ostrowska. Wszystko będzie miało miejsce niedługo po tym, jak na świat przyjdzie synek Kasi Smudy, który otrzyma imię Edzio. Niestety narodziny chłopca będą połączone z potwornym wypadkiem.

Kim jest mąż Katarzyny Skrzyneckiej?
02.03.2021 12:50 Katarzyna Skrzynecka zostanie w „Na dobre i na złe”. Dobrą nowiną podzieliła się na Instagramie

Początkowo aktorka grała w „Na dobre i na złe” jedynie na zastępstwo. Teraz będzie mogła zostać już na stałe. Katarzyna Skrzynecka przekazała swoim fanom radosną nowinę. Okazało się, że dzięki nim i jej uporowi, zmieniła się decyzja zespołu „Na dobre i na złe”. Jej postać pozostanie w serialu.

na dobre i na złe
22.02.2021 11:28 Pamiętacie Monikę z ,,Na dobre i na złe”? Wyznała: ,,Jestem delikatnie naprawiona”, mamy zdjęcia

Pamiętacie Monikę z serialu Na dobre i na złe? W jej postać wcieliła się Jolanta Fraszyńska. Dzisiaj aktorka ma 52 lata, a w 2019 roku zdradziła portalowy Plejada sekret swojej urody. Mam zmarszczki. Jestem delikatnie naprawiona, ale delikatnie – wyznała. Jak dzisiaj wygląda? Spójrzcie same na zdjęcia. W serialu Na dobre i na złe przewinęło się wielu aktorów, którzy chętnie wcielali się w kolejne postaci produkcji. Jedną z nich była Monika, zagrana przez Jolantę Fraszyńską. Gwiazda, pomimo swojego wieku, nadal prezentuje się niezwykle młodo. Jak dzisiaj wygląda?

syn
10.02.2021 10:01 Grała oddziałową w „Na dobre i na złe”. Syn aktorki wyjawił, jak wyglądały jej ostatnie chwile

Pamiętacie Darię Trafankowską, która wcieliła się w rolę oddziałowej w Na dobre i na złe? Aktorka zmarła w 2004 roku. Syn gwiazdy, reżyser i producent Wit Dziki w rozmowie z WP wspomina, jak wyglądały ostatnie chwile jego mamy. Niedługo przed diagnozą poznała kogoś, z kim wreszcie była szczęśliwa, pierwszy raz od rozwodu – wyznał. – Bardzo starała się nie obciążać mnie swoją chorobą i pilnowała, żeby to nie była dla mnie trauma, z której trudno byłoby mi wyjść – powiedział syn aktorki z Na dobre i na złe. Jak wspomina rozwód rodziców, a później śmierć matki?

Na dobre i na złe
16.01.2021 18:46 Pamiętacie Bożenkę z ,,Na dobre i na złe”? Niesamowite, z czego dziś żyje i jak wygląda Edyta Jungowska

Słynna Bożenka z serialu Na dobre i na złe zmieniła się nie do poznania. Edyta Jungowska, która odgrywała tę znaną rolę, od jakiegoś czasu nie pokazuje się na ekranach telewidzów. Niedawno pojawiła się w programie Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała, czym się teraz zajmuje. Niesamowite, jak zmieniła się przez te lata. Aktorka postanowiła nieco zboczyć z torów zawodowego aktorstwa i zajęła się rozkręcaniem własnego biznesu. Odkąd zniknęła z serialu Na dobre i na złe wszyscy zastanawiali się, czy jeszcze wróci na antenę. Na ten moment nic tego nie zapowiada.

14.01.2021 14:02 Rażąca wpadka TVP. Widzowie są oburzeni, nie mogli uwierzyć, co zobaczyli na ekranie, stacja przeprasza

Na antenie TVP doszło do spektakularnej wpadki, która zostanie zapamiętana przez długi czas. Podczas emisji serialu Na dobre i na złe, zamiast ostatniego odcinka nr 793 fani ujrzeli perypetie bohaterów, które już dobrze znali. Stacja przeprosiła za zaistniałą sytuację i zaprosiła na następny odcinek, który ukaże się dopiero za dwa tygodnie. Wpadka TVP nie została odebrana pozytywnie przez telewidzów. W mediach społecznościowych serialu Na dobre i na złe pojawiło się stosowne wytłumaczenie, w którym podano, że zaistniała sytuacja nie była zależna od producentów, ale od stacji.

gwiazda
29.12.2020 21:33 Był wielką dziecięcą gwiazdą. Nagle zaginął, wiemy, jak teraz wygląda i co robi

Dziecięca gwiazda znana z kultowych polskich seriali dziś ma 36 lat i już nie pojawia się na ekranach naszych telewizorów. Co się stało z Janem Prosińskim, którego widzieliśmy m.in. w Na dobre i na złe czy Złotopolskich? Nie został aktorem, jednak nie zrezygnował zupełnie ze świata filmu. Wcielał się w rolę Pawła w Na dobre i na złe oraz Maćka w Złotopolskich. Widzowie TVP po raz ostatni zobaczyli go w odcinkach z 2004 roku, dziecięca gwiazda bowiem porzuciła aktorską karierę. Dziś to absolwent Wydziału Operatorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.

edyta jungowska
27.12.2020 22:01 Tysiące Polaków ją uwielbiało. Edyta Jungowska nagle zniknęła. Niewiarygodne, co się z nią teraz dzieje

Jeszcze przed kilkoma laty Edyta Jungowska uchodziła za jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych, polskich aktorek serialowych. Od jakiegoś czasu artystka pozostaje zdecydowanie mniej aktywna i rzadziej widać ją w mediach. Jak dzisiaj wygląda Bożenka z serialu Na dobre i na złe? Aż ciężko uwierzyć jak wielką metamorfozę przeszła. Show-biznes bywa męczący i uciążliwy. Edyta Jungowska przekonała się o tym na własnej skórze i w 2013 roku postanowiła wziąć głęboki oddech i odpocząć od życia na świeczniku. Później pojawiała się już nieco rzadziej na ekranach telewizorów. Co dzisiaj u niej słychać?

Na dobre i na złe
20.12.2020 11:53 Edyta Jungowska podbiła serca Polaków. Jej zniknięcie z mediów wywołało lawinę plotek, wiemy, co teraz robi

Edyta Jungowska podbiła serca Polek i Polaków swoją pamiętną rolą w serialu Na dobre i na złe. Potem zupełnie niespodziewanie zniknęła z ekranów, co wywołało lawinę plotek i spekulacji. Czym obecnie zajmuje się gwiazda? Dlaczego jest jej tak mało w telewizji? Okazuje się, że postanowiła zrobić sobie przerwę. Edyta Jungowska zasłynęła w show-biznesie, wcielając się w rolę serialowej Bożenki. Później mogliśmy ją jeszcze zobaczyć w serialu 2XL i nagle przestała pojawiać się w telewizji.

  • 1
  • 2