Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazda “Na dobre i na złe” wzięła cichy ślub. Jej mąż to też wybitny artysta
Jędrzej  Cięciel
Jędrzej Cięciel 21.04.2024 14:17

Gwiazda “Na dobre i na złe” wzięła cichy ślub. Jej mąż to też wybitny artysta

Katarzyna Dąbrowska
Fot. KAPIF

Gwiazda “Na dobre i na złe” jest chyba jedną z większych mistrzyń chronienia swojej prywatności w polskim show-biznesie. Mało kto wie, że wzięła ślub ze swoim mężem już cztery lata temu, a już zwłaszcza niewiele osób ma świadomość, kim on jest. 

Gwiazda "Na dobre i na złe" gra nie tylko w serialach

Katarzyna Dąbrowska to nie tylko gwiazda “Na dobre i na złe”, chociaż zdecydowanie jest to jedna z ról, która trafiła najbardziej do szerokiego grona odbiorców. Aktorka gra również w teatrze, można ją na przykład zobaczyć w Teatrze Współczesnym w Warszawie.

To właśnie za sprawą obracania się w tych środowiskach poznała swojego obecnego męża, który jest reżyserem teatralnym. Jarosław Tumidajski, bo tak nazywa się artysta, według aktorki potrafi wyciągać z niej rzeczy, o których ona sama nawet nie śniła, że może w sobie posiadać.

Katarzyna Dąbrowska
Fot. KAPIF, Katarzyna Dąbrowska 
Afera w teatrze w Lublinie. Aktor znany z "Na dobre i na złe" odpowiada na zarzuty Aktor z "Na dobre i na złe" porzucił karierę. Po latach spełnił marzenie!

Aktorka znana z "Na dobre i na złe" była pod wrażeniem Tumidajskiego

W wywiadzie Katarzyna Dąbrowska wyznaje, że Jarosław Tumidajski imponował jej zarówno jako człowiek jak i artysta. Poznali się właśnie w Teatrze Współczesnym, jak twierdzą w 2016 roku. Cytujemy za WP Kobieta:

Ciągle się gdzieś mijaliśmy - na korytarzu, na parkingu... Raz, gdy siedziałam z książką przed salą prób, podszedł do mnie. Zaproponował spotkanie, poprosił o numer telefonu. Zaczęliśmy chodzić na wspólne kawy i obiady. Pamiętam ten moment, gdy nagle dopadła mnie myśl, że to jest to. Gdy poczułam, że to ten mężczyzna. Na życie

KAPIF_oryginal_K1120790F.jpg
Fot. KAPIF, Katarzyna Dąbrowska

Gwiazda "Na dobre i na złe" jest szczęśliwa

Cytat za WP Kobieta:

Może dzięki temu, że mnie tak dobrze zna, wyciąga ze mnie barwy, jakich się po sobie nie spodziewałam. Mam do Jarka ogromne zaufanie

Pobrali się na Mazurach w 2020 roku w sekrecie. Nie przeszkadza im to w pracy zawodowej, a wręcz przeciwnie. Nie oznacza to natomiast, że często dochodzi między nimi do spięć na płaszczyźnie teatralno-artystycznej. Ale czy może istnieć lepszy sposób na zacieśnianie więzi pomiędzy dwiema kochającymi się osobami?