Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pamiętacie Monikę z ,,Na dobre i na złe”? Wyznała: ,,Jestem delikatnie naprawiona”, mamy zdjęcia
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 22.02.2021 11:28

Pamiętacie Monikę z ,,Na dobre i na złe”? Wyznała: ,,Jestem delikatnie naprawiona”, mamy zdjęcia

na dobre i na złe
fot. facebook.com/Na dobre i na złe

Pamiętacie Monikę z serialu Na dobre i na złe? W jej postać wcieliła się Jolanta Fraszyńska. Dzisiaj aktorka ma 52 lata, a w 2019 roku zdradziła portalowy Plejada sekret swojej urody. Mam zmarszczki. Jestem delikatnie naprawiona, ale delikatnie – wyznała. Jak dzisiaj wygląda? Spójrzcie same na zdjęcia.

W serialu Na dobre i na złe przewinęło się wielu aktorów, którzy chętnie wcielali się w kolejne postaci produkcji. Jedną z nich była Monika, zagrana przez Jolantę Fraszyńską. Gwiazda, pomimo swojego wieku, nadal prezentuje się niezwykle młodo. Jak dzisiaj wygląda?

Pamiętacie Monikę z serialu Na dobre i na złe?

Serialowa Monika z Na dobre i na złe, czyli Jolanta Fraszyńska, jeszcze kilkanaście lat temu była jedną z czołowych polskich aktorek. Jej twarz znał każdy, kto interesował się rodzimymi produkcjami telewizyjnymi.

Występowała wtedy w wielu serialach i filmach, jednak już jakiś czas temu nieco o niej ucichło. W 2018 roku aktorka przekroczyła magiczną liczbę 50 lat, a także postanowiła nieco bardziej zadbać o swoje życie prywatne oraz zwolniła tempo pracy.

Odnalazła spokój wśród przyrody, z daleka od wielkomiejskiej i zatłoczonej Warszawy. Na swoim Instagramie często pokazuje urywki z życia wśród zieleni. W czasie pandemii postanowiła o przeprowadzce wraz z ukochanym Tomaszem.

Gwiazda ma własną szklarnię, w której hoduje kwiaty i warzywa. W wolnym czasie stara się zadbać nie tylko o swoją formę fizyczną, lecz także i duchową – artystka lubi medytować i biegać.

Jolanta Fraszyńska: wiek

Jolanta Fraszyńska w tym roku skończy 53 lata. Według niektórych dla aktorki czas stanął w miejscu, ponieważ wygląda niemal dokładnie tak samo, jak jeszcze kilkanaście lat temu.

W rozmowie z Plejadą w 2019 roku wyznała, co jest sekretem jej młodego wyglądu. Gwiazda zdradziła, że dużą zasługą jest jej nastawienie do życia i otaczającego ją świata.

Trzeba mieć do siebie dystans, trzeba urodzić się pod szczęśliwą gwiazdą, trzeba wszystkie przeżycia, które daje życie przekuwać na dobro, na radość – powiedziała.

Jednak aktorka nie ukrywała, że co nieco ingerowała w swój wygląd. Podkreślała jednak, że robiła to bardzo delikatnie.

Mam zmarszczki. Jestem delikatnie naprawiona, ale delikatnie – zdradziła i dodała, że wcale się tego nie wstydzi.

Dlaczego żyć w takim kłamstwie? – pytała.

Okazuje się, że Jolanta Fraszyńska wcale nie obawiała się kolejnych lat na karku. Zdradziła, że nawet nie mogła się już doczekać momentu, kiedy wybije jej piątka z przodu. Powód wydaje się dość nieoczywisty.

Robiło mi się głupio z tego powodu, że wyglądam, jak wyglądam. Jak już mi walnęła ta „50”, 14 grudnia zeszłego roku, [2018 roku – przyp. red.] to byłam przeszczęśliwa. Po pierwsze, że już mam te 50 lat, po drugie, żeby przestać się tłumaczyć, że dobrze wyglądam – stwierdziła żartobliwie.

Pamiętacie jeszcze jej role?

Zobacz zdjęcia:

Pamiętacie Monikę z Na dobre i na złe?

W tym roku aktorka skończy 53 lata.

Gwiazda cieszy się swoją dojrzałością i życiem blisko przyrody.

Tylko pozazdrościć!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródła: plejada.pl