Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ilona Ostrowska odchodzi z „Na dobre i na złe”. Jej postać zostanie uśmiercona
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 24.04.2021 22:23

Ilona Ostrowska odchodzi z „Na dobre i na złe”. Jej postać zostanie uśmiercona

na dobre i na złe śmierć bohaterki
screen vod

Fanów serialu „Na dobre i na złe” czekają prawdziwe dramatyczne wydarzenia. Z obsady serialu odchodzi Ilona Ostrowska, przez co jej postać zostanie uśmiercona.

„Na dobre i na złe” mimo wieloletniej emisji wciąż jest niezwykle popularnym serialem. W nadchodzącym odcinku nr 810 widzowie będą świadkami naprawdę dramatycznych wydarzeń. Chodzi dokładnie o śmierć bohaterki, w którą wciela się Ilona Ostrowska.

Wszystko będzie miało miejsce niedługo po tym, jak na świat przyjdzie synek Kasi Smudy, który otrzyma imię Edzio. Niestety narodziny chłopca będą połączone z potwornym wypadkiem.

Tragedia w „Na dobre i na złe”

Śmierć Kasi bez wątpienia nie będzie spokojna. Wszystko dlatego, że niedługo po narodzinach jej synka, w szpitalu będzie miała miejsce ogromna eksplozja gazu. Przez to cała placówka zostanie ewakuowana, jednak wielu pacjentów, jak i pracowników poniesie śmierć lub zostanie rannych na skutek wybuchu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Również Kasia zostanie uwięziona, jednak na ratunek ruszy jej Falkowicz grany przez Michała Żebrowskiego. Doktorowi uda się odnaleźć swoją ukochaną, jednak będzie już za późno, aby udzielić jej jakiejkolwiek pomocy.

Kasia, czując, że już niedługo umrze przekaże Falkowiczowi swoją ostatnią wolę. Poprosi go o to, aby zaopiekował się ich synkiem Edziem, a także córką, ponieważ ona już tego nie będzie mogła zrobić.

Musisz mówić do niego jak najwięcej… I czytać mu przed zaśnięciem… Tylko może zacznij od wierszyków dla maluchów, dobrze? Obiecaj, że nie będziesz zmuszał Edzia, żeby został lekarzem. Niech sam wybierze… Chcę, żeby nasze dzieci były szczęśliwe… I nie rób przy nich tych ponurych min… Szczęśliwe dzieciństwo to szczepionka na dorosłość. Masz się z nimi śmiać! – powie Kasia.

Po śmierci Kasi, Falkowicz pogrąży się w rozpaczy, a sama Matylda dowie się o śmierci swojej mamy przez przypadek. Jak na razie nie wiadomo dlaczego Ilona ostrowska odchodzi z obsady serialu.

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: se.pl

Powiązane
mamy gwiazd
Dopasuj mamę do gwiazdy! Niektóre z nich są identyczne. 6 na 10 to już dobry wynik