Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Wiśniewski już nie jest bankrutem? Tak wygląda budowa jego nowej willi (FOTO)
Martyna Pałka
Martyna Pałka 11.06.2024 13:02

Michał Wiśniewski już nie jest bankrutem? Tak wygląda budowa jego nowej willi (FOTO)

Michał Wiśniewski
fot. KAPIF

W poprzednim roku Michał Wiśniewski zaczął budowę nowego domu. Mimo że piosenkarz zapewnia, że w nieruchomość ładuje wszystkie swoje pieniądze, końca prac nie widać. Jak teraz wygląda nowy dom gwiazdora Ich Troje? Mamy zdjęcia. 

Michał Wiśniewski buduje nowy dom dla swojej rodziny

Michał Wiśniewski w poprzednim roku rozpoczął budowę swojej podwarszawskiej willi. Posiadłość, na której powstaje dom, schowana jest w lesie. Piosenkarz zapewnia, że mimo iż podejmuje się współpracy z licznymi firmami, budowę finansuje z własnej kieszeni. 

Czytam, że sponsorzy budują mi dom. To nieprawda. Nie ma człowieka, który robiłby coś za darmo. Ja współpracuję z wieloma firmami, które w programie się pojawiają. Dla nich to też korzyść, to transakcja wiązana. Oni pokazują swoje produkty, chcąc stworzyć wzorcowy dom. Ja zasuwam, grając koncerty, by zarobić i wywiązać się z umów  - mówił w rozmowie z Faktem Michał Wiśniewski.

"Marzył, żeby poznać ojca". Była Rutkowskiego gorzko o relacjach z synem Węgiel i Wieniawa na weselu. Wyglądały obłędnie

Michał Wiśniewski szczerze o budowie swojej willi

Lider zespołu Ich Troje od dawna wspominał w mediach o budowie swojego wymarzonego domu. Prace ruszyły wiosną 2023 roku i od tego czasu muzyk co jakiś czas dopowiada nowe szczegóły na temat nowego domu dla ukochanej żony i dzieci. Okazało się, że willa ma być niezwykle ekologiczna, a do tego wyróżniać się nowoczesnym designem oraz kształtem przypominającym bryłę.

Wszystko zaczyna się od głowy, a nie muszę chyba nikomu tłumaczyć, że budowa potrafi być początkiem końca związku - powiedział Michał Wiśniewski na swoim kanale na YouTubie.

Gwiazdor dodał również, że nie zwalnia tempa. Nie tylko bardzo ciężko pracuje zawodowo, aby wywiązać się finansowo ze swoich zobowiązań związanych z domem, ale też chętnie reklamuje różne produkty, które mogą przydać mu się podczas budowy.

Oni pokazują swoje produkty, chcąc stworzyć wzorcowy dom. Ja zasuwam, grając koncerty, by zarobić i wywiązać się z umów - zdradza piosenkarz.

ZOBACZ TEŻ: Werner wygląda jakby miała 20 lat! Prawda jest jednak inna.

Mamy zdjęcia domu Michała Wiśniewskiego

Teraz jednak po raz pierwszy w sieci pojawiły się zdjęcia domu lidera Ich Troje. Jak można zobaczyć na udostępnionych fotografiach, budynek zajmuje naprawdę ogromną przestrzeń i zachwyca swoim niecodziennych kształtem oraz wielkimi oknami. Widać również, że prace postępują, a dom jest już prawie całkiem w surowym stanie.

W sieci pojawiła się również wizualizacja ukończonej już willi Michała Wiśniewskiego. Trzeba przyznać, że rozległy dom naprawdę robi wrażenie i zachwyca swoim luksusowym wyglądem.

Wiśniewski dom 2.jpg
Mamy zdjęcia domu Michała Wiśniewskiego, fot. KAPIF
Wiśniewski dom 3.jpg
Mamy zdjęcia domu Michała Wiśniewskiego, fot. KAPIF
Wiśniewski dom 4.jpg
Mamy zdjęcia domu Michała Wiśniewskiego, fot. KAPIF