Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Wiśniewski o 3 żonie. Widzowie pod sceną aż zaczęli krzyczeć
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 25.05.2024 06:00

Michał Wiśniewski o 3 żonie. Widzowie pod sceną aż zaczęli krzyczeć

Michał Wiśniewski
Fot. KAPiF, tiktok.com/@lukaszsamul

Michał Wiśniewski dał się poznać Polakom nie tylko jako uzdolniony artysta, ale również niedościgniony amant, który skradł serce niejednej kobiecie. Wokalista “Ich Troje” doczekał się 5 żon oraz 6 dzieci. Obecnie tworzy szczęśliwą rodzinę z Polą, jednak to nie oznacza, że wymazał ze swojego życia wszystkie byłe partnerki. Z Anną Świątczak wciąż łączy go szczególna więź. Jak zapowiedział ją na scenie? Fani nie wierzyli w to, co słyszą!

Wszystkie żony Michała Wiśniewskiego

Wokalista “Ich Troje” jest zdecydowanie jedną z najbarwniejszych postaci w świecie polskiego show-biznesu. Nie tylko za sprawą wizerunku, ale również skomplikowanego życia prywatnego, które przez długi czas było na ustach opinii publicznej. Przypomnijmy, że Michał Wiśniewski aż 5 razy stawał na ślubnym kobiercu, a za każdym jego związkiem kryje się zaskakująca historia.

Pierwszą żoną artysty była Magda Femme, którą 5-letnie małżeństwo przerwał związek z Mandaryną. Z nią Wiśniewski doczekał się dwójki dzieci, jednak i ta relacja nie przetrwała próby czasu. Jako kolejna serce muzyka skradła Anna Świątczak, z którą wokalista “Ich Troje” również ma dwójkę dzieci. Po rozwodzie z piosenkarką związał się z Dominiką Tajner, natomiast miłosne podboje Wiśniewskiego zwieńczyło małżeństwo z Polą Wiśniewską.

Choroba Wiśniewskiego atakuje jego twarz. Jest coraz gorzej “Walnijcie się w te puste łby”. Michał Wiśniewski grzmi tuż po Eurowizji

Michał Wiśniewski jest szczęśliwy u boku Poli

Niedługo po rozwodzie z Dominiką Tajner piosenkarz związał się z Polą, którą poznał przez popularną aplikację randkową. Piękna fotografka bardzo szybko skradła jego serce, bo jeszcze tego samego roku jej się oświadczył. Ich ślub obył się kilka miesięcy później, w marcu 2020 roku. Para już od 4 lat tworzy szczęśliwą rodzinę, którą powiększyli o dwójkę dzieci — Falco Amadeusa i Noëla Cloé.

Podczas gdy Michał Wiśniewski poświęcił się rozwijaniu kariery, jego żona zajmuje się dziećmi, całkowicie odnajdując się w roli pani domu. Choć parze zdarza się korzystać z pomocy niani, nie kryją, że robią to bardzo rzadko, ponieważ głównie to Pola poświęca maluchom cały swój czas. W tym czasie jej mąż jeździ po Polsce i koncertuje z zespołem “Ich Troje”. Przy ostatnim występie towarzyszyła mu była żona, a nagranie z tego wydarzenia obiegło cały internet!

ZOBACZ TEŻ: Prawnik ocenia wyrok Wiśniewskiego. Mówi o błędach

Michał Wiśniewski tak przedstawił Annę Świątczak

Michał Wiśniewski wciąż aktywnie koncertuje razem z zespołem “ich Troje”. Mimo biegu lat grupa cieszy się w Polsce ogromną popularnością, dlatego wydarzenia z ich udziałem są tłumnie uczęszczane, a bilety na nie rozchodzą się niczym ciepłe bułeczki. Razem z Wiśniewskim, który jest wokalistą, w zespole śpiewają jeszcze Jacek Łągwa oraz Anna Świątczak, czyli trzecia żona artysty, która występowała od 2003 do 2010 roku, a od 2020 roku znowu dołączyła do grupy.

W ostatnim czasie odbył się koncert “Ich Troje”, na którym doszło do zaskakującej sytuacji. Lider zespołu zapowiedział pojawienie się Świątczak na scenie w nietypowy sposób:

To jest moja najukochańsza trzecia żona, jaką miałem. Jedna z pięciu, ale najukochańsza trzecia! Przed państwem Ania Świątczak! – powiedział.

Publiczność nie kryła swojego zaskoczenia, ale jednocześnie rozbawienia tymi słowami.

Ale sobie grabisz – zauważyła ze śmiechem Świątczak.

Wiśniewski poszedł jednak o krok dalej. To, co powiedział o swojej byłej żonie, wywołało wśród fanów pod sceną krzyki:

Teraz już nie możemy się całować na scenie, dotykać za… za różne rzeczy. Ale przynajmniej zobaczcie, jak dobrze wybrała — ona teraz też ma męża Michała! Nie musiała zmieniać tatuaży! A ja ciągle coś zakrywam… – podsumował wyraźnie rozbawiony.

@lukaszsamul @Michał Wiśniewski 🇵🇱: „3 żona ale najukochańsza” => Bo do życia trzeba mieć dystans 😉 #michalwisniewski #ichtroje #koncert #dystansikprosze ♬ dźwięk oryginalny - Łukasz Samul