Lifestyle.Lelum.pl > Księżna Kate Aktualności

Księżna Kate Aktualności

Księżna Kate
15.06.2024 14:39 Tak ekspertka od mowy ciała oceniła nowe zdjęcie księżnej Kate

Księżna Kate nie była widziana publicznie od momentu ogłoszenia swojej choroby nowotworowej. Dla wielu zaskoczeniem był post, który wczoraj pojawił się w sieci. Kate po raz pierwszy od długiego czasu zabrała głos, co tchnęło w Brytyjczyków nową nadzieję. Księżna przyznała, że ma lepsze i gorsze dni, ale czuje się lepiej. Teraz ekspertka od mowy ciała oceniła zdjęcie załączone do oświadczenia żony księcia Williama. 

Księżna Kate
15.06.2024 12:18 Księżna Kate widziana publicznie pierwszy raz w tym roku

Tak, jak wczoraj obiecała księżna Kate, dziś pojawiła się na paradzie z okazji urodzin króla Karola III. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 10:00 czasu lokalnego. Kate Middleton pojawiła się w obecności rodziny. 

Kate Middleton
15.06.2024 09:45 Księżna Kate opublikowała zdjęcie. Fala komentarzy w sieci

Wiadomość o tym, że księżna Kate zmaga się z nowotworem, wywołała wśród wszystkich fanów rodziny królewskiej na całym świecie mnóstwo emocji. Żona księcia Williama jest osobą, która cieszy się największą popularnością wśród wszystkich royalsów, dlatego wszyscy bardzo martwią się o jej zdrowie. Przez ostatni czas próżno było szukać jakichkolwiek wiadomości dotyczących tego, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami pałacu Kensington. Jednak Kate zaskoczyła wszystkich internautów i sama poinformowała o tym, jak się czuje. Reakcja jej fanów przeszła najśmielsze oczekiwania.

księżna Kate
13.06.2024 18:37 Zdumiewające doniesienia ws. księżnej Kate. Nawet nie ma jej w Wielkiej Brytanii?

Na jaw wyszły kolejne szokujące wieści na temat księżnej Kate. W sieci pojawiły się plotki na temat jej rzekomego wyjazdu poza granice Wielkiej Brytanii. Czy to możliwe, że Kate Middleton leczy się w Teksasie? Pałac wydał oficjalne oświadczenie.

księżna Kate
10.06.2024 09:11 Księżna Kate wysłała list. Plotki o niej nie milkną

Księżna Kate zaskoczyła wszystkich swoich zwolenników. Żona księcia Williama zdecydowała się na napisanie uroczystego listu, w którym wyjaśniła powody swojej nieobecności na jednym ze zbliżających się w czerwcu wydarzeń brytyjskiej rodziny królewskiej. Jej słowa naprawdę łapią za serce.

Brytyjska rodzina królewska
29.05.2024 15:36 Pilny komunikat z Pałacu Królewskiego. Karol i William też wycofują się w cień

Niedawno dowiedzieliśmy się, że nieobecność księżej Kate jeszcze się przedłuży. Teraz w cień usuwają się także król Karol i William. Pałac przekazał nowy komunikat, według którego król i książę wycofują się z pełnienia swoich obowiązków do odwołania. Co się stało i czy ma to związek z Kate? 

Kate Middleton
29.05.2024 08:16 Media przyłapały Księżną Kate. Zrobiła to pierwszy raz od operacji

Niedługo po tym, jak Kate Middleton wycofała się z życia publicznego, gruchnęły porażające informacje o jej chorobie. Księżna wydała oświadczenie, w którym przyznała, że zmaga się z nowotworem. Te wiadomości pogrążyły Brytyjczyków w rozpaczy. Tymczasem, po ponad 2 miesiącach intensywnego leczenia, monarchini została przyłapana na spacerze. Czy to oznacza, że jej stan zdrowia się polepsza?

księżna Kate
28.05.2024 21:52 Tysiące listów spływa do Pałacu. Wszystko dla księżnej Kate

Księżna Kate od kilku tygodni nie pojawia się publicznie i całkowicie skupiła się na swojej walce z chorobą. Teraz osoby z jej najbliższego otoczenia ujawniły, jak się czuje i w jaki sposób spędza swój wolny czas. W jej życiu nie brakuje wsparcia, czego dowodem są masowe wiadomości. 

Księżna Kate
22.05.2024 20:35 Trzęsienie ziemi w sieci. Pojawił się portret Księżnej Kate

Księżna Kate jakiś czas temu wycofała się z życia publicznego. Okazało się, że powodem tego jest choroba nowotworowa. W sieci pojawiła się właśnie okładka magazynu "Tatler" z portretem księżnej Kate. Zdjęcie, które zostało dodane, nie przypadło do gustu czytelnikom i internautom.

Księżna Kate
17.05.2024 13:19 Telewizja pokazała czarno-białe zdjęcie księżnej Kate. Zrobili to celowo?

Jakiś czas temu księżna Kate wycofała się z życia publicznego. Późnej poznaliśmy prawdę o jej chorobie. Diagnoza okazała się bardzo trudna. Kate Middleton mierzy się z nowotworem. Wydała oświadczenie, w którym zaapelowała o uszanowanie jej prywatności. To niebywałe, jakie zdjęcie monarchini pokazała telewizja. Ludzie się wściekli. 

Księżna Kate
10.04.2024 19:06 Księżna Kate przerwała milczenie, ludzie są wzruszeni

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się o poważnej chorobie księżnej Kate. Teraz żona księcia Williama ponownie przerwała milczenie. Jej komunikat wywołał wzruszenie wielu Brytyjczyków. 

Książę William
09.04.2024 07:16 William ma się bać. Wszystko przez diagnozę ojca

Książę William jest obecnie w trudnej sytuacji. Powszechnie wiadomo bowiem, że w wypadku śmierci Karola III, to właśnie on zastąpi swojego ojca na brytyjskim tronie. Co na to sam William? Najnowsze doniesienia płynące z Wielkiej Brytanii nie napawają optymizmem.

Księżna Kate
06.04.2024 19:26 To, co mówili o Kate, przelało czarę goryczy. Brytyjczycy wściekli na BBC

BBC od wielu lat uchodziło za stację, w której brytyjska rodzina królewska mogła liczyć na większą przychylność niż gdziekolwiek indziej. Według widzów reakcja publicznego medium na smutne oświadczenie chorej księżnej Kate zaprzeczyła tej tezie. Na skrzynkę nadawcy wpłynęło wiele skarg i zażaleń. Czego dokładnie dotyczyły i jak się do nich odniesiono?

Księżna Kate
04.04.2024 14:00 Informacja o długach rodziców księżnej Kate zaskoczyła

Wokół księżnej Kate ostatnio bardzo wiele się dzieje. Oprócz operacji jamy brzusznej, którą przeszła w styczniu, poinformowała w specjalnym nagraniu, że choruje na nowotwór. Teraz doszedł jeszcze problem finansowy. 

Księżna Kate, Fot. Rex Features/East News/Shutterstock/Nick Harvey
03.04.2024 08:56 Księżna Kate wyjedzie do Afryki? Tak donoszą brytyjskie media

W ostatnim czasie media aż huczą od nowych doniesień na temat księżnej Kate. Odkąd rodzina królewska 17 stycznia poinformowała, że żona następcy tronu przeszła operację brzucha, w sieci aż roi się od plotek. Teraz na jaw wyszło, że walcząca z nowotworem Kate już wkrótce może wybrać się w podróż do Afryki. 

Księżna Kate
02.04.2024 12:19 Nagranie z księżną Kate budzi wątpliwości. Agencje dodają adnotacje

Oświadczenie Kate Middleton, w którym wyjaśnia ona powód swojej kilkumiesięcznej nieobecności i wyznaje prawdę o swoich problemach zdrowotnych, odbił się szerokich echem w mediach na całym świecie. Teraz głos zabrała pewna agencja fotograficzna, która nie do końca wierzy w autentyczność nagrania.

Księżna Kate
02.04.2024 11:46 Brytyjska prasa aż huczy! Niepokojące doniesienia o księżnej Kate

Księżna Kate zupełnie mimowolnie znów sprawiła, że saloniki prasowe na Wyspach są oblężone przez czytelników tamtejszych gazet. Brytyjskie media ochoczo donoszą bowiem o okolicznościach nagrania, na którym arystokratka opowiada o swojej chorobie. Czyżby odezwa do narodu wcale nie była jej inicjatywą i została do niej zmuszona? Ten alternatywny scenariusz opisano wyjątkowo wiarygodnie.

Kate Middleton
30.03.2024 09:18 Tak księżna Kate spędzi święta. Rozczulające miejsce

22 marca gruchnęły niespodziewane wieści dotyczące księżnej Kate. Okazało się, że ulubienica Brytyjczyków choruje na raka. Ta wiadomość była szokiem dla fanów rodziny królewskiej na całym świecie. Od momentu, gdy żona Williama opublikowała oświadczenie, które miało ukrócić plotki, eksperci komentują ten temat. Nic więc dziwnego, że chora Kate wraz z rodziną postanowiła uciec od medialnego szumu, by móc w spokoju spędzić święta w gronie najbliższych. Gdzie spędzą Wielkanoc?

książę Harry, księżna Kate
27.03.2024 07:13 Książę Harry żąda przeprosin od chorej na raka Kate?! To jego warunek

Księcia Harry'ego z całą rodziną królewską łączą napięte stosunki. Na początku 2020 roku brat księcia Williama i jego żona Meghan Markle ustąpili ze stanowiska "starszych członków rodziny królewskiej", by zyskać niezależność. Ten krok miał swoje konsekwencje w postaci ochłodzenia więzi z rodziną Harry'ego. Czy choroba księżnej Kate będzie dla royalsów okazją do ponownego zjednoczenia? Niestety na to na razie się nie zapowiada.

Księżna Kate
25.03.2024 17:59 Ekspert od mowy ciała o nagraniu księżnej Kate. Przykre podsumowanie

Informacja o chorobie nowotworowej Kate Middleton wstrząsnęła całym Internetem. Księżna Walii opublikowała wstrząsające nagranie, na którym opowiedziała o swojej diagnozie i obecnej walce z chorobą. Teraz głos zabrał ekspert od mowy ciała, który przeanalizował jej wystąpienie.

Kate Middleton
25.03.2024 15:18 8-latka sama chorowała na raka, teraz zwraca się do księżnej Kate. Wzruszające

Informacja o chorobie nowotworowej Kate Middleton wywołała niemałe zamieszanie na całym świecie. Teraz media obiegła kolejna poruszająca wiadomość dotycząca problemów zdrowotnych księżnej Walii. Pewna mała dziewczynka, która chorowała na tę samą przypadłość, chce się z nią pilnie skontaktować.

Harry i Meghan, Kate Middleton
25.03.2024 10:07 Harry i Meghan nie dowiedzieli się o raku Kate od niej. Wykluczono ich?

Informacja o chorobie nowotworowej Kate Middleton wywołała niemałe zamieszanie w sieci. Niedawno głos w tej sprawie zabrali również Harry i Meghan, którzy zwrócili się bezpośrednio do księżnej Walii. Niewiarygodne, w jaki sposób dowiedzieli się o jej problemach zdrowotnych.

lekarz, księżna Kate
24.03.2024 15:15 Lekarz skomentował nowotwór księżnej Kate. Powiew optymizmu?

Jeszcze miesiąc temu świat żył ponurymi wieściami dotyczącymi stanu zdrowia króla Karola III. Pałac Buckingham poinformował, że u monarchy zdiagnozowano nowotwór. Niestety jego los podzieliła również i księżna Kate, u której wykryto komórki rakowe tuż po operacji jamy brzusznej. Choć ta informacja wprawiła fanów rodziny królewskiej w głęboki smutek, lekarz zauważył pozytywny aspekt tej sytuacji. Jego wyznanie na temat szans, jakie ma Kate, zaskakuje.

Kate Middleton, Pałac Kensington
24.03.2024 12:45 Pałac Kensington wydał oświadczenie. O to proszą dla chorej księżnej Kate

Gdy księżna Kate zniknęła z przestrzeni publicznej, fani rodziny królewskiej gotowi byli uwierzyć nawet w teorię o zajściu w ciążę. Ostatecznie informacja na temat tego, co dolega ich ulubienicy, okazała się przekraczać wszelkie wyobrażenia. Mimo to żona Williama stanęła na wysokości zadania i osobiście wydała oświadczenie dotyczące swojego stanu. Dalsze wiadomości przekazał już pałac Kensington. Czy najnowszy komunikat będzie tym ostatnim?

rodzina królewska, księżna Kate
24.03.2024 11:37 Zwlekano z oświadczeniem o chorobie Kate. Wyszło na jaw, dlaczego

Księżna Kate na początku stycznia przeszła operację brzucha. Niedługo po zabiegu dowiedziała się, że lekarze wykryli w jej organizmie komórki rakowe, jednak z ogłoszeniem tej informacji monarchini wstrzymała się aż do bieżącego tygodnia. Dlaczego? Żona Williama musiała najpierw sama oswoić się z diagnozą, a także przekazać ją swojej rodzinie. Teraz jednak wyszło na jaw, że kierowała się jeszcze jednym, ukrytym powodem. O czym dokładnie mowa?

księżna Kate, sprzęt do edycji wideo
24.03.2024 11:11 Czy nagranie księżnej Kate było edytowane? Stanowcza odpowiedź

Zdrowie księżnej Kate jest najpopularniejszym tematem wśród mediów od chwili, gdy monarchini poinformowała, że wykryto u niej nowotwór. Ta wiadomość okazała się ogromnym zaskoczeniem dla fanów rodziny królewskiej na całym świecie. Część osób sądzi jednak, że wideo, na którym żona Williama opowiedziała o swojej przypadłości, skrywa w sobie o wiele więcej, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Czy zostało w jakiś sposób edytowane? Pracownik BBC, który pracował przy nagraniu, rozwiał wszelkie wątpliwości. 

Kate Middleton
24.03.2024 08:16 Księżna Kate opowiedziała o chorobie. Specjalistka zauważyła cień nadziei

W styczniu księżna Kate przeszła operację brzucha, po której zdiagnozowano u niej nowotwór. Ulubienica Brytyjczyków nagrała film, na którym opowiedziała o szczegółach dotyczących choroby oraz tego, jak sobie z nią obecnie radzi. Fani rodziny królewskiej wciąż nie mogą otrząsnąć się po tych porażających wiadomościach, natomiast eksperci robią wszystko, by wyciągnąć z wideo Kate Middleton jak najwięcej szczegółów, które zdradzają to, czego nie widać na pierwszy rzut oka.

księżna Kate
23.03.2024 19:07 Gorzka refleksja o losie księżnej Kate. Nowotwór to tylko jeden z problemów

Rodzina królewska przechodzi przez trudny okres. Wieści o chorobie króla Karola III, a teraz księżnej Kate, zasmuciły cały świat. Niestety żmudny proces powrotu do zdrowia to nie jedyne, co ma teraz na głowie Kate Middleton. Żona księcia Williama mierzy się z ogromną presją, która jest szeroko komentowana nawet przez polskie gwiazdy. 

  • 1
  • 2