Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pilny komunikat z Pałacu Królewskiego. Karol i William też wycofują się w cień
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 29.05.2024 15:36

Pilny komunikat z Pałacu Królewskiego. Karol i William też wycofują się w cień

Brytyjska rodzina królewska
fot. AKPA

Niedawno dowiedzieliśmy się, że nieobecność księżej Kate jeszcze się przedłuży. Teraz w cień usuwają się także król Karol i William. Pałac przekazał nowy komunikat, według którego król i książę wycofują się z pełnienia swoich obowiązków do odwołania. Co się stało i czy ma to związek z Kate? 

Przed Wielkanocą księżna Kate ogłosiła, że zmaga się z nowotworem

Jakiś czas temu księżna Kate wycofała się z życia publicznego. Kiedy media i fani zaczęli snuć domysły i wyciągać zbyt daleko idące wnioski, księżna postanowiła zabrać głos. Wówczas w mediach społecznościowych pojawiło się specjalne nagranie, na którym żona księcia Williama przekazała informację, że zmaga się z nowotworem. Jednocześnie nie zdrdziła szczegółów i poprosiła o uszanowanie prywatności. 

Od tamtej pory próżno szukać w sieci i tradycyjnych mediach oficjalnych doniesień na temat stanu zdrowie księżnej Kate. Wiemy jednak, że jakiś czas temu pałac wysłał specjalne podziękowania do osób, które przesłały księżnej życzenia rychłego powrotu do zdrowia. Ciepłe słowa pod adresem Kate Middleton ciągle napływają 

Były mąż Agnieszki Dygant kiedyś był wielką gwiazdą, a teraz? Andrzej z Sanatorium miłości prosi o pieniądze. Dramatyczny apel gwiazdy TVP

Księżna Kate została przyłapana na spacerze

Obecnie księżna Kate ma przebywać w rezydencji Anmer Hall, gdzie ma wracać do zdrowia otoczona bliskimi osobami. Media nieoficjalnie donoszą, że w ostatnim czasie stan Kate ma się poprawiać. Świadczyć może o tym plotka mówiąca, że księżna miała być w ostatnim czasie widziana na spacerze. 

Udało nam się ustalić, że księżna była widziana na spacerze w ostatnich tygodniach – mogliśmy przeczytać na łamach “Daily Mail”. 

Teraz dowiadujemy się jednak, że nie tylko Kate Middleton wycofała się z życia publicznego. Król Karol i książę William według najnowszego komunikatu pałacu także mieli zrezygnować z pełnienia obowiązków do odwołania. 

Król Karol i książę William także wycofują się z życia publicznego

Dziś dowiedzieliśmy się że król Karol i książę William również usuwają się z życia publicznego do odwołania. Premier Wielkiej Brytanii zwrócił się z prośbą do króla Karola III o rozwiązanie parlamentu. Brytyjskie wybory odbędą się 4 lipca, a do tego czasu Pałac nie bedzie mieszać się do polityki i ma zamiar zniknąć z życia publicznego.

Rzecznik Pałacu Buckingham poinformował, że rodzina królewska chce unikać publicznych wystąpień, by nie odwracało to uwagi od kampanii wyborczej.