Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Media przyłapały Księżną Kate. Zrobiła to pierwszy raz od operacji
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 29.05.2024 08:16

Media przyłapały Księżną Kate. Zrobiła to pierwszy raz od operacji

Kate Middleton
Fot. AKPA

Niedługo po tym, jak Kate Middleton wycofała się z życia publicznego, gruchnęły porażające informacje o jej chorobie. Księżna wydała oświadczenie, w którym przyznała, że zmaga się z nowotworem. Te wiadomości pogrążyły Brytyjczyków w rozpaczy. Tymczasem, po ponad 2 miesiącach intensywnego leczenia, monarchini została przyłapana na spacerze. Czy to oznacza, że jej stan zdrowia się polepsza?

Księżna Kate ogłosiła, że choruje na raka

Niedługo przed świętami Wielkanocnymi cały świat obiegły informacje o chorobie Kate Middleton. W obliczu narastających plotek i spekulacji, które dotyczyły jej zniknięcia z życia publicznego, księżna postanowiła wydać oświadczenie. Opublikowała film, na którym zwróciła się bezpośrednio do swoich poddanych oraz fanów. Wyjaśniła, że po tym, jak przeszła zaplanowaną operację jamy brzusznej, wyniki badań ujawniły, że zachorowała na nowotwór. Monarchini podkreśliła, że czuje się dobrze i rozpoczęła już leczenie. 

Wykryto u mnie chorobę nowotworową. W związku z tym mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej i jestem teraz na wczesnym etapie tego leczenia – mówiła Kate.

Niedługo po tym, jak nagranie zostało wyemitowane przez telewizję BBC, pałac Kensington przekazał, że jest ostatni tak obszerny komunikat od księżnej. Podano, że w związku z chorobą przez pewien czas nie będzie pełniła swoich obowiązków, a zamiast tego spędzi czas z rodziną, wracając do zdrowia. 

Telewizja pokazała czarno-białe zdjęcie księżnej Kate. Zrobili to celowo? Ostatnie miesiące był koszmarem. Teraz mogą świętować

Czy księżna Kate wróci do pełnienia swoich obowiązków?

Nagranie Kate Middleton zostało opublikowane 22 marca bieżącego roku. Od tego czasu próżno szukać oficjalnych informacji dotyczących stanu zdrowia monarchini. Sama zainteresowana zniknęła z przestrzeni publicznej, jednak nie wycofała się ze sfery internetu, gdzie przez pewien czas odpowiadała na liczne życzenia powrotu do zdrowia przesyłane przez fanów. Choć wiele wskazuje na to, iż księżna Walii nie pisała odpowiedzi samodzielnie, fakt, że postarano się o nie, został odebrany bardzo pozytywnie. 

Wszyscy poddani zastanawiają się, kiedy ich ulubiona członkini rodziny królewskiej będzie w stanie powrócić do pełnienia swoich obowiązków. Na ten moment niestety niewiele wiadomo. Pałac Kensington nie przekazał żadnej oficjalnej daty, podkreślając jednak, że wiele zależy od stanu zdrowia monarchini. Według informacji, które pojawiają się w brytyjskich mediach, ma to się wydarzyć najwcześniej na jesień. 

Kate Middleton (2).jpg
Fot. AKPA

ZOBACZ TEŻ: "Jesteśmy zszokowani". Kate i William w poruszających słowach

Księżna Kate została przyłapana na spacerze

Odkąd stało się jasne, że zniknięcie księżnej Kate z przestrzeni publicznej łączy się z groźną chorobą, na którą zapadła, każdego dnia w mediach pojawia się mnóstwo informacji na ten temat, które są podsycane milczeniem ze strony rodziny królewskiej. Według różnych źródeł stan monarchini miał się w ostatnim czasie polepszyć. Ma wskazywać na to fakt, że żona księcia Williama coraz częściej wychodzi na spacery, o czym informuje “Daily Mail”. Okazuje się, że podczas jednej z przechadzek, miały towarzyszyć jej również dzieci. 

Udało nam się ustalić, że księżna była widziana na spacerze w ostatnich tygodniach – mogliśmy przeczytać. 

Obecnie Kate Middleton ma przebywać wraz z rodziną w rezydencji Anmer Hall, gdzie udała się jeszcze przed świętami Wielkanocnymi. To właśnie w tym oddalonym od stolicy miejscu księżna ma wracać do zdrowia.

Kate Middleton (1).jpg
Fot. AKPA