Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Trzęsienie ziemi w sieci. Pojawił się portret Księżnej Kate
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 22.05.2024 20:35

Trzęsienie ziemi w sieci. Pojawił się portret Księżnej Kate

Księżna Kate
fot. AKPA

Księżna Kate jakiś czas temu wycofała się z życia publicznego. Okazało się, że powodem tego jest choroba nowotworowa. W sieci pojawiła się właśnie okładka magazynu "Tatler" z portretem księżnej Kate. Zdjęcie, które zostało dodane, nie przypadło do gustu czytelnikom i internautom.

Kolejny portret księżnej Kate wywołała skandal w Wielkiej Brytanii

W sieci opublikowana została lipcowa okładka brytyjskiego magazynu "Tatler". Znalazł się na niej portret księżnej Kate. Fotografia wywołała ogromne kontrowersje. Nie spodobała się wielu. Internauci zabrali głos. 

To nie ona! - czytamy w komentarzach.

Kto to jest? - dopytywały inne osoby na platformie X. 

Autorka dzieła wyznała, że starała się uchwycić na obrazie charakterystyczne cechy Middleton.

Roxie Węgiel u międzynarodowej gwiazdy. Jego reakcja? Bezcenna Była znana z TVP. Ujawniła, jak wygląda jej relacja z mężem. "Nauczyłam przepraszać"

Księżna Kate zmaga się z chorobą nowotworową

W marcu 2024 księżna Kate ujawniła, że zmaga się z chorobą nowotworową. Nie podała szczegółów swojego stanu zdrowia, poprosiła jednak o uszanowanie prywatności. 

Mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej - mówiła wówczas na nagraniu opublikowanym na Instagramie. 

Ze względu na swój obecny stan zdrowia księżna Kate wycofała się z życia publicznego. Jej najnowszy obraz nie jest jednak jedyną jej podobizną, która w ostatnim czasie obiegła media. Wcześniej skandal wywołała jedna z telewizji, pokazując czarno-biały portret księżniczki.

Czarno-białe zdjęcie księżnej Kate wywołało skandal

Jakiś czas temu publiczny nadawca w Wielkiej Brytanii opublikował czarno-biały portret księżnej Kate. Żona księcia Williama nie była widziana publicznie od bardzo długiego czasu, a to tylko podsyciło plotki o jej stanie zdrowia. Tych spekulacji nie ucięła też telewizja BBC, która pokazała skandaliczne zdjęcie księżnej, internauci nie ukrywają, że kadr bardzo ich wystraszył.

Czarno-biały post, kiedy wiemy, że jest chora. BBC wystraszyło nas i wiedziało, co robi - napisał internauta.