Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tysiące listów spływa do Pałacu. Wszystko dla księżnej Kate
Martyna Pałka
Martyna Pałka 28.05.2024 21:52

Tysiące listów spływa do Pałacu. Wszystko dla księżnej Kate

księżna Kate
fot. AKPA

Księżna Kate od kilku tygodni nie pojawia się publicznie i całkowicie skupiła się na swojej walce z chorobą. Teraz osoby z jej najbliższego otoczenia ujawniły, jak się czuje i w jaki sposób spędza swój wolny czas. W jej życiu nie brakuje wsparcia, czego dowodem są masowe wiadomości. 

Księżna Kate choruje na nowotwór

Informacja o chorobie Kate Middleton zaskoczyła absolutnie cały świat. Żona księcia Williama przez długi czas nie pokazywała się publicznie, a to stało się pretekstem do snucia licznych teorii spiskowych na temat jej zniknięcia. W końcu głos zabrała sama zainteresowana, która ujawniła, że zmaga się z nowotworem.

Księżna Kate we współpracy z telewizją BBC nagrała krótkie wideo, za pomocą którego poinformowała o swoim aktualnym stanie zdrowia i ujawniła, że krótko po operacji brzucha lekarze zdiagnozowali u niej raka.

Wykryto u mnie chorobę nowotworową. W związku z tym mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej i jestem teraz na wczesnym etapie tego leczenia - powiedziała księżna na nagraniu.
 

Uczestniczka Hotelu Paradise w szpitalu. Przykre, co ją spotkało Krzysztof Rutkowski ma córkę. Kim jest? Mało kto o tym wie

Księżna Kate w ciszy walczy z chorobą

Od czasu głośnego nagrania z księżną Kate, członkini brytyjskiej rodziny królewskiej nie pojawia się publicznie. Wcześniej wraz z księciem Williamem zrezygnowała z uroczystych obchodów świąt wielkanocnych. Teraz poinformowano o tym, że małżeństwo nie pojawi się również na uroczystościach zorganizowanych z okazji urodzin króla Karola III w czerwcu.

Media i poddani uszanowali prośbę księżnej o chwilę spokoju i prywatności oraz dali jej czas na skupienie się na swoim zdrowiu. Obecnie Kate Middleton ma spędzać całe dnie w swojej posiadłości w Norfolk, która jest prezentem, jaki otrzymała od królowej Elżbiety II. Wiadomo również, że żona księcia Williama coraz częściej wychodzi do ogrodu, aby zażyć świeżego powietrza i pospacerować.

ZOBACZ TEŻ: Doda pójdzie siedzieć? Jej były chce aby wylądowała w więzieniu.

Księżna Kate odpisuje wszystkim fanom na listy

W czasie, gdy Kate Middleton odpoczywa w posiadłości w Norfolk, jej pracownicy w Pałacu Kensington skupiają się na odbieraniu korespondencji skierowanej do księżnej. Żona księcia Williama otrzymuje ogromne wsparcie od poddanych, którzy zasypują ją licznymi listami i upominkami, które mają dodać jej sił do walki z chorobą.

Jak ujawniono, księżna miała otrzymać kilkadziesiąt tysięcy wiadomości. Pomimo tak ogromnej liczby Kate MIddleton stara się regularnie je czytać i zapoznawać się z treścią każdego nadesłanego listu. Jak informują pracownicy, średnio otrzymują oni około 1000 wiadomości dziennie. Nie da się ukryć, że przyszła królowa Wielkiej Brytanii cieszy się olbrzymią sympatią poddanych.