Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak ekspertka od mowy ciała oceniła nowe zdjęcie księżnej Kate
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 15.06.2024 14:39

Tak ekspertka od mowy ciała oceniła nowe zdjęcie księżnej Kate

Księżna Kate
fot. Rex Features/East News

Księżna Kate nie była widziana publicznie od momentu ogłoszenia swojej choroby nowotworowej. Dla wielu zaskoczeniem był post, który wczoraj pojawił się w sieci. Kate po raz pierwszy od długiego czasu zabrała głos, co tchnęło w Brytyjczyków nową nadzieję. Księżna przyznała, że ma lepsze i gorsze dni, ale czuje się lepiej. Teraz ekspertka od mowy ciała oceniła zdjęcie załączone do oświadczenia żony księcia Williama. 

Księżna Kate poinformowała, że walczy z nowotworem

Kate Middleton od jakiegoś czasu przestała pokazywać się publicznie. Kiedy ilość plotek i spekulacji sięgnęła zenitu, księżna zabrała głos. Opublikowała w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym poinformowała, że zmaga się z chorobą nowotworową. Jednocześnie nie podała żadnych szczegółów i poprosiła o uszanowanie prywatności. 

Wykryto u mnie chorobę nowotworową. W związku z tym mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej i jestem teraz na wczesnym etapie tego leczenia - powiedziała na nagraniu opublikowanym w sieci księżna Walii.

Księżna od Wielkanocy miała przebywać w jednej z rezydencji należących do rodziny królewskiej, gdzie wracała do zdrowia. 

Księżna Kate opublikowała zdjęcie. Fala komentarzy w sieci Po wózku za 15 tysięcy przyszedł czas na rower. Henio Majdan uczy się jeździć

Księżna Kate przerwała milczenie, zabrała głos na Instagramie

W piątek, 14 czerwca, księżna Kate po przedłużającej się nieobecności w mediach zabrała głos. Żona księcia Williama przyznała, że droga do pełnego wyzdrowienia nie jest taka prosta. Dodała, że zdarzają się jej lepsze i gorsze dni. Podkreśliła także, że ma zamiar wziąć udział w dzisiejszym wydarzeniu, czyli paradzie urodzinowej króla Karola III. 

Byłam pod wrażeniem wszystkich miłych wiadomości ze wsparciem, które otrzymywałam przez ostatnie kilka miesięcy. To naprawdę pomogło Williamowi i mnie i przetrwać trudniejsze chwile. Robię duże postępy, ale każdy przechodzący chemioterapię wie, że są złe i dobre dni. (…) Moje leczenie trwa i potrwa jeszcze kilka miesięcy. W dni, w których czuję się wystarczająco dobrze, z radością angażuję się w życie szkolne, spędzam czas na rzeczach, które dodają mi energii i pozytywnego nastawienia, a także zaczynam pracować w domu - czytamy w specjalnym komunikacie, który pojawił się na Instagramie. 

Ekspertka od mowy ciała oceniła najnowsze zdjęcie księżnej Kate

Kiedy rodzina królewska zabiera głos w sieci, aktywność jej członków jest analizowana pod każdym możliwym kątem. Podobnie jest w tej sytuacji. Eksperci nie tylko dokładnie zbadali komunikat Kate, lecz także wzięli pod lupę zamieszczone razem z nim zdjęcie. O komentarz dla serwisu "Mirror" pokusiła się Judi James.

Dwa gesty stanowiące barierę, złożone ręce i skrzyżowane nogi są nowością dla Kate i sugerują intrygujące połączenie bezbronności i prywatności z nutą nowo odkrytego typu pewności siebie. Jej ramiona są lekko złożone w pozie często przyjętej przez profesjonalistów w celu podkreślenia władzy - wyjaśniła ekspertka.