Lifestyle.Lelum.pl > Jasnowidz

Jasnowidz

polska, Abhigya Anand
16.01.2024 09:17 17-letni jasnowidz z Indii miał szokującą wizję na temat Polski. „Nie jestem tutaj, żeby straszyć, tylko ostrzegać"

Abhigya Anand jest uważany za najmłodszego jasnowidza na świecie. Wizje, które głosi 17-latek z Indii, doczekały się popularności, gdy miał on przewidzieć wybuch pandemii. Od tego czasu nawet najwięksi sceptycy z uwagę przysłuchują się głoszonym przez niego słowom. W jednej ze swoich wypowiedzi Abhigya Anand odniósł się bezpośrednio do Polski. Przed czym młody profeta postanowił nas ostrzec?

Dramatyczna przepowiednia na 2024 rok jasnowidza Parkera, fot. Canva/Aleksandr Kichigin, Instagram/craighamiltonparker
11.01.2024 11:03 Dramatyczna przepowiednia na 2024 rok jasnowidza Parkera. „Niestety zaczyna się to dziać”

2024 rok dopiero się rozpoczął, ale niektórzy twierdzą, że już wiedzą, jak w ciągu najbliższych 12 miesięcy potoczą się losy świata. Swoje przepowiednie ogłosiło już kilku znanych polskich jasnowidzów, jak Krzysztof Jackowski i Wojciech Glanc, a specjaliści zinterpretowali słowa Nostradamusa czy Baby Wangi.

Przerażająca przepowiednia jasnowidza na 2024 rok
22.12.2023 13:21 Przerażająca przepowiednia jasnowidza na 2024 rok. Wymownie o Polsce: „Zobaczyłem rodzaj tornada”

Rok 2023 powoli chyli się ku końcowi i ustępuje miejsca nowemu 2024. Nic więc dziwnego, że wszyscy zastanawiamy się, co spotka nas w tym nowym okresie. Wielu z nas ma już dość kryzysów i tragedii, jakie towarzyszyły nam w minionym roku. Teraz jasnowidz Wojciech Glanc zdradził, czego możemy spodziewać się już od stycznia. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał.

Wojciech Glanc podzielił się teorią na temat znalezionego przez policję ciała, fot. Facebook/Pomorska Policja, YouTube/Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc, Canva/Anton Atanasov, Pexels
13.11.2023 12:19 "Uważam, że ten człowiek żyje". Szokujące słowa jasnowidza o Grzegorzu Borysie. Ciężko się pozbierać

Kilka dni temu media obiegła informacja o odnalezieniu zwłok Grzegorza Borysa, który przez 18 dni był intensywnie poszukiwany na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Ciało mężczyzny podejrzewanego o zamordowanie swojego 6-letniego syna zostało znalezione w jednym ze zbiorników wodnych położonych niedaleko miejsca, w którym znaleziono martwego chłopca.

Wojciech Glanc
09.03.2023 21:24 Tylko u nas: Wojciech Glanc miał ciężką wizję. Sam woli, aby się nie spełniła

Wojciech Glanc opowiedział o swojej wizji na temat przyszłości Ukrainy. Jasnowidz nie ukrywa, że możemy spodziewać się kolejnych dramatycznych wieści zza wschodniej granicy. Jego słowa naprawdę wywołują dreszcze.Ceniony jasnowidz wyjaśnił, że niestety nie możemy spodziewać się szybkiego zakończenia rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Co więcej, opowiedział nam o tym, jak widzi jej dalszy przebieg i ewentualny rozejm obu państw. Słowa wizjonera nie napawają optymizmem. Czy Ukraina zostanie podzielona na dwie strefy wpływów?

jasnowidz
02.03.2023 14:33 Jasnowidz ostrzega. Ujawnił, co wydarzy się w kwietniu

Wojciech Glanc to jeden z najbardziej znanych polskich jasnowidzów. Mężczyzna prowadzi w sieci kursy, ale także sam dzieli się swoimi wizjami na różne tematy. Teraz przepowiedział, co może wydarzyć się na świecie za miesiąc.Niestety, nie ma zbyt dobrych informacji. Jego zdaniem pokój prędko nie nastąpi, a w konflikt zbrojny może zostać włączony kolejny kraj.

Iwona Wieczorek
11.01.2023 08:12 Znany jasnowidz miał wizję dot. Iwony Wieczorek. Wie, co mogło się stać. „To nie były zaniedbania”

Choć Iwona Wieczorek zaginęła w 2010 roku, znowu zrobiło się o niej bardzo głośno. Wszystko z powodu intensywnych poszukiwań w okolicy Zatoki Sztuki. Znany jasnowidz ujawnił, jaką miał wizję z nią związaną. Jedna z najbardziej znanych polskich zaginionych przepadła bez śladu w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku. Wracała nad ranem z zabawy w jednym z sopockich klubów. Co mogło się z nią stać?

Krzysztof Jackowski
16.01.2022 19:52 Jackowski przedstawił swoją wizję. Polacy mogą być niezadowoleni

Słynny jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski, podzielił się kilka dni temu nową wizją na nadchodzące miesiące i cały 2022 rok. Czego mogą spodziewać się Polacy? Wróżba była skupiona na świecie polityki – i nie była zbyt przychylna. Jasnowidz z Człuchowa zapowiedział, że w Polsce wielkie zmiany zaczną się całkiem niedługo – już w kwietniu. Czego możemy się spodziewać? Wróżbita nastraja niepokojem – według Jackowskiego kryzys czeka zwłaszcza sferę ekonomii i polityki w naszym kraju.

Krzysztof Jackowski
11.11.2021 15:50 Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję. Ostrzega Polaków

Słynny jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski często dzieli się swoimi odczuciami na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. Jego nowa wizja nie jest optymistyczna – wróżbita ostrzega w niej Polaków. Wizje Krzysztofa Jackowskiego, które ten publikuje w serwisie Youtube, bardzo często są mroczne i przerażające. Ta również pełna jest katastroficznych obrazów. Co czeka Polskę?

Jasnowidz (1)
06.06.2021 16:34 Nawet Jackowski nie miał tak niepokojącej wizji. Jasnowidz Wojciech Glanc przewiduje katastrofę

Jedna z ostatnich przepowiedni polskiego jasnowidza wprawiła wielu internautów w osłupienie. Mężczyzna spodziewa się katastrofy. Jak zapowiada, zdarzy się ona w 2039 roku. Co dokładnie ma, zdaniem medium, przytrafić się wtedy ludzkości? Wojciech Glanc to zaraz obok Krzysztofa Jackowskiego najbardziej rozpoznawalny jasnowidz polskiego pochodzenia. Mężczyzna twierdzi, że zdarza mu się przewidzieć przyszłość. Ostatnio wspominał o rzekomej katastrofie, jaka ma nastąpić w 2039 roku. Jasnowidz przekonuje, że nieszczęście to zmusi ludzi do działań, jakie dobrze znamy z książek i filmów science-fiction.

Krzysztof Jackowski
17.05.2021 17:58 Krzysztof Jackowski miał niepokojącą wizję. Zapowiada „wielkie łupnięcie z niespodziewanej strony”

Krzysztof Jackowski podzielił się ze swoimi widzami kolejną przepowiednią. Tym razem jasnowidz z Człuchowa nie miał dobrych wieści. Krzysztof Jackowski znany jest z częstych komentarzy politycznych dotyczących wydarzeń w naszym kraju. Jednak jasnowidz w swoich wizjach odnosi się też do wydarzeń na arenie międzynarodowej. Jackowski najczęściej dzieli się swoimi wizjami w trakcie transmisji na YouTube. Wtedy też widzowie mogą go pytać, co sądzi o jakiejś konkretnej sprawie. Podczas swojego środowego wystąpienia jasnowidz mówił między innymi o sytuacji pandemicznej w naszym kraju, a także konflikcie w Strefie Gazy.

Krzysztof Jackowski o Rydzyku
06.05.2021 11:40 Krzysztof Jackowski w trakcie wizji został zapytany o Tadeusza Rydzyka. Jasnowidz powiedział, co myśli o redemptoryście z Torunia

Podczas swojej ostatniej transmisji Krzysztof Jackowski został zapytany o to, co sądzi na temat Tadeusza Rydzyka. Jasnowidz postanowił odpowiedzieć na pytanie. Krzysztof Jackowski znany jest z tego, że na swoich transmisjach często porusza tematy polityczne. Oczywiście nie brakuje na nich też wizji, które przekazuje najsłynniejszy jasnowidz w Polsce. Jednak tym razem wypowiedź Jackowskiego przyjęła nieco inną formę. Wszystko dlatego, że jasnowidz został poproszony przez jednego z widzów o komentarz co do postaci Tadeusza Rydzyka, który bez wątpienia budzi wśród społeczeństwa sporo kontrowersji.

Jasnowidz Glanc i jego wizja
01.05.2021 13:54 Jasnowidz Wojciech Glanc powiedział, co się niebawem wydarzy. Miał wizję

Jasnowidz Glanc podzielił się swoją najnowszą wizją. Niestety nie ma on dobrych wieści dla Polaków. Według niego już niedługo mają się wydarzyć straszne rzeczy. Jasnowidz Glanc jest jednym z głównych konkurentów dla Krzysztofa Jackowskiego. Były brzuchomówca podzielił się niedawno swoją najnowszą wizją, która ma się spełnić już jesienią. Niestety nie ma on dobrych wieści dla Polaków. W pierwszej części swojej przepowiedni jasnowidz Glanc mówi o potwornym skażeniu, które ma się pojawić w Bałtyku. Wygląd wody opisuje jako promieniujące błoto, które będzie świecić w nocy. Jasnowidz wprost mówi, że będzie to bardzo niebezpieczne. – Bardzo, bardzo, wręcz niebezpieczna woda w Bałtyku (…) Takie błoto, które świeci w nocy, jakby to promieniowało czymś (…) Słowa pojawiają się takie jak „tragedia na sopockim molo” – stwierdził jasnowidz Glanc. Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Krzysztof Jackowski
30.04.2021 17:57 Krzysztof Jackowski podzielił się wizją dot. majówki. „Powiem rzecz, której absolutnie nie powinienem mówić”

Krzysztof Jackowski podzielił się swoją najnowszą wizją na maj. Niestety jasnowidz z Człuchowa nie ma dobrych wieści dla Polaków. Krzysztof Jackowski dzięki swoim wizjom, a także dużej aktywności w internecie zdobył ogromną popularność. Jasnowidz za pośrednictwem swojego kanału na YouTube dzieli się ze swoimi widzami wizjami, które dotyczą przyszłości zarówno naszego kraju, jak i wydarzeń na arenie międzynarodowej. Wizje Jackowskiego najczęściej odnoszą się do najnowszych wydarzeń, ale jasnowidz nie stroni też od tematów politycznych. Tym razem podzielił się wizją, która ma się ziścić już w maju.

Krzysztof Jackowski
26.03.2021 12:31 Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję. Przewidział ogromną katastrofę, która dotyczy nas wszystkich

Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz, podzielił się w swoich social mediach nową wizją. Jackowski przewiduje wielką katastrofę. Co zobaczył mężczyzna?Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz, podzielił się w swoich social mediach nową wizją. Jackowski przewiduje wielką katastrofę. Co zobaczył mężczyzna? Krzysztof Jackowski jest najbardziej rozpoznawalnym jasnowidzem. Pomagał przy odnalezieniu ciała Piotra Woźniaka-Staraka – producenta filmowego, który zginął w wyniku tragicznego wypadku. Krzysztof Jackowski dzieli się również wizjami na temat przyszłości. Przewidział trzęsienie ziemi w Japonii oraz kryzys imigracyjny.

Krzysztof Jackowski
21.03.2021 20:13 Duch zmarłego nawiedził Krzysztofa Jackowskiego. Jasnowidz opowiedział, co dokładnie się wydarzyło

Krzysztof Jackowski – popularny w mediach jasnowidz – opowiedział o dawnej sprawie zaginięcia pewnego mężczyzny. Jackowski zdradził, że nawiedził go duch wspomnianego mężczyzny, kiedy był w piwnicy. Krzysztof Jackowski w rozmowie z Januszem Szostakiem opowiedział tajemniczą historię, która wydarzyła się jesienią w 2017 roku. W tamtym czasie, do jasnowidza zgłosiła się pewna rodzina. Chodziło o sprawę zaginięcia Mariana Figla. Jackowskiemu udało się odnaleźć jego zwłoki, jednak na tym sprawa się nie zakończyła.

krzysztof jackowski
24.11.2020 20:04 Krzysztof Jackowski zalał się łzami po przeczytaniu wiadomości od syna. Jego matka odeszła, jasnowidz został sam z dziećmi

Krzysztof Jackowski zdecydował się na bardzo osobiste wyznanie. Podczas rozmowy z Krzysztofem Ibiszem w programie pt. Demakijaż opowiedział o jednym z najtrudniejszych momentów w swoim życiu. Jasnowidz wyznał, że żona go opuściła, a on sam wychowywał dzieci. Kiedyś otrzymał od syna wiadomość, po której zalał się łzami. Najpopularniejszy jasnowidz w Polsce, który od dłuższego czasu dzieli się z ludźmi swoimi wizjami, za pośrednictwem serwisu społecznościowego YouTube przyznał, że był to jeden z najtrudniejszych momentów w jego życiu. Musiało minąć trochę czasu, zanim stanął na nogi od nowa.

staruszek
10.09.2020 17:20 Przepowiednie dla Polski. Jasnowidz wyjawił, co stanie się w 2020. Porażające

W Polsce wychowało się całe grono jasnowidzów, którzy przez lata głosili swoje przepowiednie dotyczące przyszłości kraju i świata. Obdarzeni niezwykłym darem ludzie, widzieli nad Polską nie tylko czarne chmury, choć bezsprzecznie, to te katastroficzne wizje spełniały się najczęściej. Wierzyć czy nie wierzyć? Kabalarze, prorocy i wróżbici – czy ich dar jest prawdziwy? Okazuje się, że słowa wypowiedziane przez kłodzkiego Nostradamusa mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.Przepowiednie dla Polski są często wyszukiwanym w sieci tematem. Jakiś czas temu słynny jasnowidz, Filip Fediuk zwany kłodzkim Nostradamusem, który przewidział między innymi wielką powódź z 1997, miał wypowiedzieć również ważne słowa dotyczące dziejów Polski w 2020 roku. Jego wizje były porażające. Czy mamy się czego obawiać?

krzysztof jackowski
29.08.2020 10:44 Wstrzymanie lotów w Polsce, strach i niepokój. Wizja Jackowskiego zaczyna się sprawdzać, a to dopiero początek

Krzysztof Jackowski przekazał internautom swoją kolejną, niepokojącą wizję, która w wielu obudziła prawdziwy lęk. Co stanie się w Polsce w najbliższych miesiącach? – To może być niebezpieczne dla naszego kraju i dla nas, obywateli – wyjawił słynny jasnowidz z Człuchowa. Przeczucia mężczyzny napawają strachem. Jego zdaniem, sytuacja może być bardzo zła, a wszystko właśnie się zaczęło.Na co powinni przygotować się Polacy? Krzysztof Jackowski właśnie ujawnił swoją ostatnią wizję. Mężczyzna podzielił się swoimi przeczuciami, które jego samego napawają niepokojem i lękiem. Najważniejszy moment ma nastąpić już w listopadzie.

wybuch
07.08.2020 11:48 Polski jasnowidz przewidział wybuch w Bejrucie. Kolejna wizja niepokoi jeszcze bardziej, możemy być w niebezpieczeństwie

Wojciech Glanc zyskał ogromną popularność nie tylko dzięki występom w znanych programach telewizyjnych, jak Big Brother czy Mam talent, ale również dzięki swoim trafnym przepowiedniom. W ostatnim czasie przewidział, nie tylko wygarną Andrzeja Dudy, ale i wybuch w Bejrucie. Teraz ma dla nas kolejne, porażające wieści.Wybuch, który miał miejsce w Bejrucie, spustoszył stolice Libanu i wstrząsnął światem. Niestety, według znanego jasnowidza to nie koniec. Wojciech Glanc, który przepowiedział niewyobrażalną tragedię, do której doszło kilka dni temu, miał bardzo niepokojącą wizję. Jeżeli się sprawdzi, w niebezpieczeństwie będą tysiące osób, w tym również Polacy.

krzysztof jackowski
23.07.2020 19:14 Krzysztof Jackowski miał wizję, która budzi dreszcze. Widział ogromną katastrofę, dalej jest tylko gorzej

Krzysztof Jackowski nieraz przedstawiał fatalistyczne wizje dotyczące przyszłości. Zazwyczaj jednak starał się mówić dość klarownie, wskazując na szykującą się zmianę. Tym razem przedstawił przyszłość w dość przerażający sposób, a jego słowa, choć wieloznaczne, napawają pesymizmem.Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję, która budzi dreszcze. Mężczyzna widział katastrofę, dramatyczne wydarzenia, a także interesujące aspekty epidemii koronawirusa. Jasnowidz przeżył straszną wizję i nagle, mimo wakacji, nagrał filmik, którym podzielił się poprzez serwis YouTube. Jego słowa są wstrząsające.

Krzysztof Jackowski
15.07.2020 23:23 Krzysztof Jackowski ostrzega Andrzeja Dudę. Miał dramatyczną wizję, Prezydent będzie w niebezpieczeństwie

Krzysztof Jackowski twierdzi, że miał kolejną wizję dotyczącą prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Znany jasnowidz twierdzi, że Andrzej Duda jest w ogromnym niebezpieczeństwie, dlatego ostrzegł go w jednym ze swoich nagrań opublikowanych na platformie YouTube. Internauci nie mogą uwierzyć w to, co usłyszeli.Krzysztof Jackowski na niedługo przed ogłoszeniem oficjalnych wyborów prezydenckich stwierdził, że przewidział dokładne wyniki. Wszystko wskazuje na to, że znany jasnowidz niewiele się pomylił, dlatego internauci wierzą w jego niezwykły talent. Czy Andrzej Duda ma powody do obaw? Słowa wizjonera zdradzają wszystko.

Katarzyna
15.07.2020 21:25 Katarzyna kontaktowała się ze zmarłymi i miała stygmaty. Wizja kobiety wstrząsnęła Kościołem, zwróciła uwagę na jedną rzecz

Katarzyna nigdy nie miała łatwego życia. Zaraz po tym, jak zmarł jej tata, macocha wywaliła ją na bruk. Jak twierdziła wizjonerka, przed 40. rokiem życia pojawiły się jej pierwsze rany stygmatyczne i choć nie była wykształcona, twierdziła, że umie mówić po hebrajsku i aramejsku.Katarzyna Szymon urodziła się w 1907 roku. Kobieta pochodząca z okolic Pszczyny była znaną katoliczką, a to wszystko za sprawą tego, że twierdziła, iż ma wizje męki Chrystusa czy dar bilokacji. Co więcej, na jej ciele pojawiały się rany stygmatyczne. Choć w latach 70 i 80. odwiedzały ją tłumy, Kościół twierdzi, że była oszustką. Dlaczego? Ta historia mrozi krew w żyłach.

Krzysztof Jackowski
30.06.2020 16:55 Krzysztof Jackowski twierdzi, że przepowiedział wyniki wyborów. Jasnowidz podał dokładne liczby

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa od początku jest bardzo aktywny, jeżeli chodzi o wybory prezydenckie. Najpierw przepowiedział wyniki w pierwszej turze, które o dziwo, prawie udało mu się zgadnąć. Teraz czeka nas druga tura. Znany wróżbiarz także poinformował, jakie wizje go naszły. Niestety wielu Polakom mogą się one nie spodobać. Krzysztof Jackowski wykorzystuje swoje tajemne moce do tego, żeby przygotować obywateli kraju na to, co będzie ich czekać przez najbliższe pięć lat, po 12 lipca. To właśnie wtedy odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich. Jasnowidz twierdzi, że już wie, kto ją wygra.