Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jasnowidz Wojciech Glanc powiedział, co się niebawem wydarzy. Miał wizję
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 01.05.2021 13:54

Jasnowidz Wojciech Glanc powiedział, co się niebawem wydarzy. Miał wizję

Jasnowidz Glanc i jego wizja
screen youtube.com/ Jasnowidz – Hipnotyzer – Wojciech Glanc

Jasnowidz Glanc podzielił się swoją najnowszą wizją. Niestety nie ma on dobrych wieści dla Polaków. Według niego już niedługo mają się wydarzyć straszne rzeczy.

Jasnowidz Glanc jest jednym z głównych konkurentów dla Krzysztofa Jackowskiego. Były brzuchomówca podzielił się niedawno swoją najnowszą wizją, która ma się spełnić już jesienią. Niestety nie ma on dobrych wieści dla Polaków.

W pierwszej części swojej przepowiedni jasnowidz Glanc mówi o potwornym skażeniu, które ma się pojawić w Bałtyku. Wygląd wody opisuje jako promieniujące błoto, które będzie świecić w nocy. Jasnowidz wprost mówi, że będzie to bardzo niebezpieczne.

Bardzo, bardzo, wręcz niebezpieczna woda w Bałtyku (…) Takie błoto, które świeci w nocy, jakby to promieniowało czymś (…) Słowa pojawiają się takie jak „tragedia na sopockim molo” – stwierdził jasnowidz Glanc.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jasnowidz Glanc przekazał mroczną wizję

Jednak skażenie Bałyku to dopiero początek ponurej wizji jasnowidza. W dalszej części mówi on o tym, że pojawi się bóg Majów, który będzie czuwał nad składaniem ofiar, których krew ma spływać do Bałtyku.

Niestety jasnowidz nie powiedział, o którego dokładnie boga chodzi, a warto wspomnieć, że w mitologii Majów jest ich całkiem sporo. Nie powiedział też, czy będzie to przed, czy po skażeniu polskiego morza.

To jednak wciąż nie koniec samej wizji. Glanc uważa, że daleko na wschodzie pojawi się grzyb atomowy, który ma być wynikiem stosowania nieznanej dotąd broni.

Te działania dla wielu osób mają zakończyć się śmiercią. Glanc wprost stwierdził, że dla niektórych będzie to ostatnie lato.

Bardziej w kierunku wschodu widzę potężną eksplozję (…) pojawia się coś jak grzyb, gdzieś daleko, daleko, bardziej na wschód. Użyta jakaś nowa broń, albo coś w tym stylu. Dla wielu będzie to ostatnie lato. Pojawia mi się jakieś trzęsienie ziemi (…) jakby zagotowała się woda – dodaje.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: popularne.pl

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego