Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przepowiednie dla Polski. Jasnowidz wyjawił, co stanie się w 2020. Porażające
Karina Sulich
Karina Sulich 10.09.2020 17:20

Przepowiednie dla Polski. Jasnowidz wyjawił, co stanie się w 2020. Porażające

staruszek
fot. pixabay.com

W Polsce wychowało się całe grono jasnowidzów, którzy przez lata głosili swoje przepowiednie dotyczące przyszłości kraju i świata. Obdarzeni niezwykłym darem ludzie, widzieli nad Polską nie tylko czarne chmury, choć bezsprzecznie, to te katastroficzne wizje spełniały się najczęściej. Wierzyć czy nie wierzyć? Kabalarze, prorocy i wróżbici – czy ich dar jest prawdziwy? Okazuje się, że słowa wypowiedziane przez kłodzkiego Nostradamusa mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Przepowiednie dla Polski są często wyszukiwanym w sieci tematem. Jakiś czas temu słynny jasnowidz, Filip Fediuk zwany kłodzkim Nostradamusem, który przewidział między innymi wielką powódź z 1997, miał wypowiedzieć również ważne słowa dotyczące dziejów Polski w 2020 roku. Jego wizje były porażające. Czy mamy się czego obawiać?

Filip Fediuk: przepowiednie dla Polski

W ostatnim czasie, w internecie pojawiły się przepowiednie Filipa Fediuka. Znany jasnowidz w swoich wizjach zarazę, która dotknie nie tylko nasz kraj, miał ujrzeć już w 1984 roku. Słowa mężczyzny wyszły na jaw, dzięki jego przyjacielowi, który miał je spisywać w Starym Waliszowie, skąd pochodził kłodzki Nostradamus.

W roku dwóch dwudziestek, w czasie zarazy będą chcieli wybory robić, a ich pierwszy sekretarz pomrze przed majem, a Polacy ich od władzy pogonią. Chytry ksiądz odejdzie w niesławie, a kościół znów się z ludem zbrata. Zaraza do lata ustąpi i w trzech się naraz miastach trojaczki urodzą – miała brzmieć wypowiedziana ponad 30 lat temu przepowiednia.

  1. Edzia z ”Królowych życia” przerwała milczenie po stracie dziecka. Opublikowała poruszający wpis
  2. Gwiazda TVN dziś wolałaby zapomnieć o swoim udziale w Kuchennych Rewolucjach. Magda Gessler poniosła porażkę

Przepowiednie jasnowidza

Jak widać Filip Fediuk przewidział czasy, z jakimi właśnie przyszło nam się zmierzyć. Jednak do tej pory nie wszystko się sprawdziło. Pandemia i wybory jednak się zgadzają.

Jasnowidz Filip Fediuk zmarł w 2015 roku. Za jego życia, po poradę do mężczyzny udawali się ludzie ze wszystkich stron Polski. Szanował duchownych, którym chętnie pomagał. Całe życie był kawalerem, a swoje wizje i przepowiednie uznawał za dar od Boga.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

staruszek

Przepowiednie Filipa Fediuka w przeszłości już się sprawdzały.

przepowiednie

Udało mu się przepowiedzieć także pandemię.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nagle Szumowski przerwał wywiad na żywo i zrobił powalającą rzecz. Widzowie nie wierzyli własnym oczom, kto by pomyślał?
  2. Łukasz Szumowski przerwał milczenie. Niewiarygodne słowa, Polacy mogą być wściekli
  3. TVP przekazało wstrząsającą wiadomość. Nie żyje słynna Polka
  4. Andrzej Duda przyłapany. Wydało się, co robi w pałacu prezydenckim gdy nikt nie patrzy
  5. Pierwsze województwo w Polsce z zakazem palenia w kominkach. Popierasz?
  6. Trick rodem z PRL-u. Kotlety schabowe można zrobić z mięsa mielonego, znamy przepis

źródło: se.pl

Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz