Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jackowski miał wizję z zaświatów. Wyjawił, co czeka każdego z nas po śmierci
Martyna Pałka
Martyna Pałka 17.06.2024 20:39

Jackowski miał wizję z zaświatów. Wyjawił, co czeka każdego z nas po śmierci

Krzysztof Jackowski
fot. YouTube/@Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną zaskakującą wizją. Tym razem najpopularniejszy polski jasnowidz zdradził, czego możemy spodziewać się po śmierci. Jego słowa mocno zszokowały wszystkich internautów.

Krzysztof Jackowski zaskakuje swoimi wizjami

Większość z nas jest niezwykle ciekawa tego, co może spotkać nas w najbliższej przyszłości. Nic więc dziwnego, że słowa jasnowidzów cieszą się tak dużą popularnością, a mnóstwo Polaków z utęsknieniem oczekuje kolejnych przepowiedni najpopularniejszych polskich wizjonerów.

Jednym z nich jest Krzysztof Jackowski, który od lat zaskakuje nas swoimi wizjami przyszłych wydarzeń. To właśnie on jest autorem wielu niepokojących przewidywań, które później mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Tym razem gwiazdor jeszcze bardziej zaskoczył swoich fanów i zasugerował im, co takiego może spotkać ich po śmierci.

"Kobiety są straszne". Popek przeszła piekło po zwolnieniu z TVP Lewandowski zrobił dla dzieci coś wyjątkowego. Łzy lały się po policzkach

Krzysztof Jackowski szczerze o życiu po śmierci

Popularny jasnowidz ujawnił w swoim ostatnim nagraniu, że po śmierci zachowujemy swoją tożsamość, którą posiadamy jeszcze za życia, lecz ulega ona delikatnej przemianie. Jego zdaniem dotyczy to zwłaszcza tych z nas, którzy mogą pochwalić się niezwykle silną tożsamością.

Krzysztof Jackowski ujawnił też, że zaraz po śmierci odczujemy zmianę dotyczącą materii, w której będziemy się znajdować. Jego zdaniem nowa rzeczywistość doda nam nie tylko lekkości, ale również chęci do działania. Jednocześnie nie czujemy też wtedy przywiązania do ciała i ze śmiechem patrzymy na to, jak zwracaliśmy na to uwagę za życia.

Lekkość jest zabawna, czujesz w sobie tyle werwy, że chcesz zaraz gdzieś iść. Upływa trochę dłuższego czasu, zanim zrozumiesz, że inaczej trzeba się w tej materii poruszać, ale Ty to wiesz, tylko muszą nawyki ciała z Ciebie zejść.

ZOBACZ TEŻ: Euro 2024: piłkarze po treningu. Zabrakło najważniejszego napastnika.

Krzysztof Jackowski zdradził, co czeka nas po śmierci

Wizjoner odniósł się również do wiary i tego, jak wygląda to po naszym odejściu. Nie chodzi tutaj jedynie o religię. Jego zdaniem ci, którzy wierzą w określone wartości, mają większą kontrolę nad swoim nowym bytem, niż ci, którzy są tej wiary pozbawieni.

Bardzo istotne, abyś miał w głowie założenia, które są Twoim celem. Nie buduj swojej przyszłości, buduj swoje emocje. Emocje pokonują przeszkody. Musisz mieć emocje - powiedział na nagraniu Krzysztof Jackowski.

Podkreślił też, że życie w ciele na ziemi wcale nie jest później odbierane jako kara. Co więcej, podkreślił on, że czasami po śmierci powraca się pamięcią właśnie do tego okresu.