Lifestyle.Lelum.pl > Festiwal W Opolu

Festiwal W Opolu

Andrzej Piaseczny
09.06.2024 07:11 “Jest niesympatyczny i zarozumiały”. Tak Piaseczny miał się zachować w Opolu

Festiwal w Opolu zakończył się już jakiś czas temu, jego echa jednak nadal nie milkną. Manager Sławy Przybylskiej w ostrych słowach skomentował zachowanie Andrzeja Piasecznego. “Jest zarozumiały i niesympatyczny” - powiedział Kris Rydzelewski. Co na to Piasek? Pokazał klasę. 

Halina Frąckowiak, Festiwal w Opolu
07.06.2024 08:42 Halina Frąckowiak wyjawiła, dlaczego nie było jej w Opolu. Zdziwieni?

Emocje po Festiwalu Opolu wciąż opadają. Jedna z najważniejszych imprez plenerowych w Polsce odbyła się po raz 61. Na scenie zabrakło jednak kilku osób, które przez lata wpisywały się w krajobraz imprezy. Do tego grona należy Halina Frąckowiak, która postanowiła odnieść się do sprawy.

Sława Przybylska
03.06.2024 10:05 Menedżer Sławy Przybylskiej oburzony po Opolu. "Wyrwał jej mikrofon. Skandal"

92-letnia Sława Przybylska wystąpiła na scenie podczas 61. odsłony festiwalu w Opolu. Koncert, który dała artystka, podbił serca publiczności i został oceniony jako jeden z najlepszych tego wieczora. Niestety sposób, w jaki potraktowano legendarną wokalistkę, pozostawia dużo do życzenia. Jej menadżer właśnie wyjawił kulisy sprawy. Nie krył oburzenia. 

Kasia Moś, Natalia Kukulska, Anna Karwan, Piotr Cugowski, Kasia Wilk
03.06.2024 08:21 Widzowie podsumowują festiwal w Opolu. Masa komentarzy

61. KFPP w Opolu dobiegł końca. Po trzech dniach zabawy przyszedł czas na podsumowanie. Na scenie w Amfiteatrze Tysiąclecia wystąpiła plejada najpopularniejszych polskich artystów, jednak publiczność nie raz udowodniła, że potrafi dostrzec każdą wpadkę, która rzutuje na finalny odbiór wydarzenia. Jak ocenili je internauci? W sieci spadł grad komentarzy, zapewne nie takiej reakcji spodziewało się TVP!

Roksana Węgiel
03.06.2024 07:41 Opole 2024: Roxie wydobyła z siebie coś anielskiego. Ludzie długo skandowali jej imię

61. edycję festiwalu w Opolu zwieńczył wyjątkowy koncert. Śmietanka najpopularniejszych polskich artystów wykonała na scenie w Amfiteatrze Tysiąclecia piosenki Janusza Kondratowicza. Gwiazdy takie jak Kayah, Natalia Kukulska, Krzysztof Zalewski, Piotr Cugowski wzbudziły w publiczności ogrom emocji. Żaden występ nie porwał jednak fanów tak, jak ten Roksany Węgiel. Widzowie byli nią wprost oczarowani.

Kayah
02.06.2024 22:18 Opole 2024: Zwycięzca "Mam Talent" wparował na scenę. Przyćmił nawet Kayah

Po wydarzeniach, które miały miejsce w pierwszym i drugim dniu na festiwalu w Opolu, rośnie apetyt widzów na więcej. Zarówno publiczność w Amfiteatrze Tysiąclecia, jak i ta przed telewizorami, nie może się doczekać kolejnych występów. Obecnie trwa koncert poświęcony piosenkom Janusza Kondratowicza. Utwory artystów wykonywała cała plejada polskich gwiazd, jednak nikt nie wzbudził takich emocji wśród publiczności jak zwycięzca programu “Mam Talent”. 

Bovska
02.06.2024 21:20 Opole 2024: Wpadka na scenie. Sukienka gwiazdy ukazała zbyt dużo

Pierwsze dwa dni 61. edycji festiwalu w Opolu wywołały wśród widzów wiele emocji. Na scenie w Amfiteatrze Tysiąclecia wystąpiła plejada największych gwiazd. Publiczność miała okazję zobaczyć zarówno wyjątkowy koncert “Premier", rozbrajający “Kabareton”, jak i występy żywych legend polskiego rocka. Dziś najpopularniejsi artyści upamiętnili swoimi występami piosenki Janusza Kondratowicza. Niespodziewanie doszło do zawstydzającej wpadki!

festiwal w Opolu
02.06.2024 20:07 To najmłodsza uczestniczka festiwalu w Opolu. Da sobie radę wśród największych?

61. edycja KFPP w Opolu powoli dobiega końca. Przed nami ostatni wieczór pełen wrażeń, który na dobre rozpocznie sezon koncertów pod chmurką. Jakie atrakcje zaplanowali na dziś organizatorzy? Okazuje się, że na scenie wystąpią same największe gwiazdy w wyjątkowej aranżacji. Czy najmłodszej wokalistce, która wystąpi dziś w Amfiteatrze Tysiąclecia, uda się zachować równie wysoki poziom występu, co bardziej doświadczonym artystom?

Marcin Daniec
02.06.2024 17:17 Wtopa, za wtopą w Opolu 2024. Tego Marcin Daniec nie zapomni przez lata

Pierwszy dzień 61. odsłony festiwalu w Opolu nie został oceniony przez widzów zbyt pozytywnie. Publiczność stwierdziła, że poziom prezentowany na koncercie “Premiery” był bardzo niski, a prowadzący, czyli Kayah i Piasek, popełnili mnóstwo błędów, które zaważyły na jakości show. I mimo iż kolejny dzień wydarzenia znacznie bardziej przypadł internautom do gustu, nie obyło się bez małej wpadki, którą popełnił Marcin Daniec.

Beata Kozidrak
02.06.2024 10:03 Beata Kozidrak nie chciała oddać mikrofonu. Scena w Opolu musiała być jej

Na opolskiej scenie podczas koncertu “SuperJedynek” wystąpił zespół Bajm. Beata Kozidrak chętnie śpiewała utwory, na które ochoczo reagowali fani. Choć prowadzący chciał zachować dyscyplinę czasową, wokalistka nie dała sobie odebrać mikrofonu. Zamiast tego postanowiła zaapelować do publiczności.

Roxie Węgiel
02.06.2024 08:58 Nadciągają wieści o planach Roksany Węgiel. Prawda wyjdzie na jaw w Opolu

Roxie Węgiel wystąpi podczas dzisiejszego koncertu na Festiwalu w Opolu. Wykona utwór artysty, który znany jest z pięknego mówienia o miłości. Nie wszystko w związku z tym wykonem jest jednak podane na tacy. Wokalistka skrywa tajemnicę, którą ujawni dopiero na scenie.

Marcin Daniec
02.06.2024 07:00 Lawina komentarzy po drugim dniu Opola 2024. Widzowie są jednogłośni

Po fiasku pierwszego dnia festiwalu w Opolu widzowie byli nastawieni do imprezy dość sceptycznie. Wydawało się, że sytuacji nie uratuje nawet “Kabareton”, który w chwale powraca do amfiteatru. Teraz, gdy znaleźliśmy się już w połowie wydarzenia, internauci podzielili się z szerszą publicznością swoimi odczuciami. Wydali już jednogłośny wyrok. Czy TVP się po tym podniesie?

Beata Kozidrak, mąż
01.06.2024 22:20 Po koncercie Bajmu na scenę wparował były mąż Kozidrak

W sobotę 1 czerwca Amfiteatr Tysiąclecia w Opolu wypełnił się po brzegi publicznością, która, głodna wrażeń, z niecierpliwością oczekiwała kolejnej dawki wrażeń na festiwalu. Na scenie wystąpiły dziś gwiazdy, których twórczość wywarła na polską branżę muzyczną ogromny wpływ. Wśród nich nie mogło oczywiście zabraknąć Beaty Kozidrak i zespołu Bajm. Końcówka występu nie potoczyła się jednak zgodnie z planem, wszystko przez nagłe wtargnięcie byłego męża artystki! Publiczność aż wstrzymała oddech.

Big Cyc
01.06.2024 21:37 Opole 2024: Big Cyc wyszli na scenę. W ręku trzymali wielki czarny przedmiot

To drugi dzień Festiwalu w Opolu. Za nami konkursy “Premier” i “Debiutów”, przed nami z kolei rozbrajające skecze. Kabareton powrócił na scenę po kilku dobrych latach. Ale za nim to, publiczność porwały występy artystów, którzy od lat święcą triumfy na polskiej scenie muzycznej. Lady Pank, Oddział Zamknięty czy nawet Wilki nie wywołały jednak takiej reakcji jak Big Cyc. Co się tam działo! Rozległy się krzyki na cały amfiteatr!

festiwal w Opolu
01.06.2024 21:10 Niepokojące wieści z Opola 2024. Zabraknie wielkiej gwiazdy. Był ikoną festiwalu

W sobotę 1 czerwca znaleźliśmy się na półmetku 61. edycji festiwalu w Opolu. Po wczorajszym dniu pełnym wrażeń widzowie już nie mogli doczekać się dalszych występów, a szczególnie legendarnego “Kabaretonu”, który powraca na scenę po przerwie. Niespodziewanie jednak gruchnęły wieści o nieobecności wielkiej gwiazdy — artysta miał mieć ogromny wkład w wydarzenie. Czy jego nieobecność popsuje imprezę?

Gawliński
01.06.2024 20:40 Opole 2024: Gawliński zaprosił ich na scenę. Ludzie aż wstali z miejsc

Po wydarzeniach mających miejsce podczas pierwszego dnia 61. edycji KFPP w Opolu, widzowie z niecierpliwością wyczekują kolejnych występów. Na drugi dzień wydarzenia zostały zaplanowane emocjonujące występy artystów oraz skecze Kabaretonu. Dużo emocji już od pierwszych chwil wywołało pojawienie się na scenie zespołu “Wilki”. Niespodziewanie Robert Gawliński zaprosił na scenę wyjątkowe osoby, a publiczność oszalała z radości!

Czesław Mozil, Michał Zabłocki
01.06.2024 19:20 Zwycięzca z Opola 2024 to syn wielkiej aktorki. Grała m.in. w "Złotopolskich"

Festiwal w Opolu to jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń muzycznych w Polsce. W tym roku impreza trwa od 31 maja do 2 czerwca. Pierwszego dnia na scenie zaprezentowało się mnóstwo wspaniałych artystów, jednak szczególnym zainteresowaniem pośród widzów cieszył się szczególnie konkurs “Premiery”. Jeden z wokalistów, który w nim zwyciężył, jest synem słynnej aktorki! O kim mowa?

Kayah, Dorota Zawadzka
01.06.2024 16:51 Nawet ona skrytykowała Kayah za występ w Opolu 2024. Miała konkretne zarzuty

Festiwal w Opolu 2024 ruszył w piątek 31 maja i potrwa do niedzieli 2 czerwca. Organizatorzy zaplanowali dla swoich fanów niezapomniane widowisko, pełne wyjątkowych, muzycznych doświadczeń. Jednak mimo najszczerszych starań gospodarzy, nie obyło się bez drobnych wpadek. Wprawieni widzowie z pewnością od razu dostrzegli, które sytuacje nie zostały przewidziane w harmonogramie wydarzenia. Wśród osób, które postanowiły skomentować jego przebieg, jest Dorota Zawadzka, znana szerszej publiczności jako Superniania.

Sława Przybylska
01.06.2024 12:11 Nagle na scenie pojawiła się ona. Gdy otworzyła usta, tłum ryknął

Tegoroczny festiwal w Opolu przyniósł nam tradycyjnie moment nagrodzenia statuetkami wykonawców, których twórczość wywarła olbrzymi wpływ na polską scenę muzyczną. Jedną z gwiazd, które odebrały honorową “Karolinkę”, była Sława Przybylska. Gdy wokalistka pojawiła się na scenie, publiczność szalała z radości. Te sceny chwytały za serce.

Andrzej Piaseczny, Kayah
01.06.2024 08:51 Opole 2024: Piaseczny i Kayah już wiedzą, że nie było dobrze. Jest reakcja

Na prowadzących 61. Festiwalu w Opolu wylała się fala krytyki. Wpadkom i przejęzyczeniom nie było końca. Okazuje się, że Andrzej Piaseczny doskonale wie, że wraz z Kayą zawalili sprawę. W sieci pojawił się wyraźny komunikat.

Opole 2024
01.06.2024 07:32 Całą noc spływały komentarze o Opolu. Widzowie TVP wściekli

Trwa 61. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Tegoroczna odsłona imprezy doświadczyła wielu zmian. Artyści, których od lat oglądaliśmy na słynnej scenie, nie dostali szansy na występ tej wiosny. Modyfikacje i nowe twarze spotkały się z mieszanym odbiorem widzów.

Alicja Majewska, Michał Bajor
31.05.2024 22:50 Majewska i Bajor skradli show w Opolu 2024. Ludzie głośno skandowali

Podczas festiwalu w Opolu widzowie mieli okazję zobaczyć nie tylko wyjątkowy konkurs “Premier", na którym zaprezentowało się grono utalentowanych artystów, ale również jubileusz artystyczny Michała Bajora, który świętuje 50-lecie obecności działalności. Piosenkarz wykonał kilka swoich najbardziej popularnych utworów, gdy nagle na scenę wyszła Alicja Majewska. Para oczarowała publiczność, a także Andrzeja Piasecznego. 

Kayah i Andrzej Piaseczny
31.05.2024 21:16 Opole 2024: Ludzie są wściekli. Komentarze mówią same za siebie: "Do bani"

61. KFPP w Opolu rozpoczął się w piątek 31 maja punktualnie o 20:00. Za nami już kilka występów z pierwszej części zaplanowanych koncertów, czyli “Premier”. Impreza jeszcze na dobre się nie rozkręciła, jak internauci poddali ją krytyce. Spora część widzów zdecydowanie nie jest zadowolona z tego, co dzieje się na scenie. Który element zebrał najwięcej negatywnych uwag?

Andrzej Piaseczny, Kayah
31.05.2024 20:20 Opole 2024: Kayah wyśmiała Piaska na wizji. Wyszło niezręcznie

W piątek 31 maja rozpoczął się pierwszy dzień 61. edycji Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Polacy już od dłuższego czasu wyczekiwali jednego z największych i najpopularniejszych wydarzeń muzycznych w roku. Nikt jednak nie spodziewał się tego, co wydarzyło się już w ciągu kilku pierwszych minut od startu imprezy. Doszło do małej wpadki, na którą Kayah zareagowała w zaskakujący sposób!

Kasia Cerekwicka
31.05.2024 16:14 Piosenkarka została upokorzona podczas Opola. Tego nie da się zapomnieć

31 maja rozpocznie się festiwal w Opolu 2024, jedna z największych i najbardziej wyczekiwanych imprez muzycznych w kraju. Fani co roku kibicują swoim ulubionym artystom i spędzają niezapomniane chwile w rytmach ich największych przebojów. To, co dzieje się na wydarzeniu, nie zawsze jednak idzie w parze z oczekiwaniami organizatorów i gwiazd. Kilka lat temu podczas festiwalu doszło do ogromnego skandalu. Słynna piosenkarka została upokorzona na oczach całej Polski.

Górniak, Rodowicz, Opole
27.05.2024 18:38 Opole 2024. TVP wydała oświadczenie ws. Rodowicz, Górniak i innych gwiazd

Fani Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu nie wyobrażają sobie tego wydarzenia bez plejady gwiazd, która co roku pojawia się na scenie. Do tej pory wydawało się, że Maryla Rodowicz jest niepisaną twarzą tej imprezy, ponieważ zawsze dawała na niej spektakularne show. Media donoszą jednak, że tym razem wydarzenie ma się obyć bez jej kultowych przebojów. Jak to możliwe? Władze TVP podjęły szereg zaskakujących decyzji.

Festiwal w Opolu 2024
23.05.2024 22:45 W co oni się ubrali? Modowe wpadki na konferencji festiwalu w Opolu. Skandaliczne kreacje gwiazd

Wielkimi krokami zbliża się kolejna odsłona słynnego Festiwalu w Opolu. Za nami konferencja prasowa przedstawiająca program wydarzenia. Wzięły w niej udział liczne gwiazdy, a ich kreacje wzbudziły skrajne emocje.

Tulia i Halina Mlynkova
23.05.2024 19:26 Tylko u nas. Oświadczenie Tulii i Haliny Mlynkovej w sprawie Festiwalu w Opolu

Festiwal w Opolu się jeszcze nie zaczął, a już mamy skandal na całą Polskę. Organizatorzy postanowili nie zapraszać zeszłorocznych zwyciężczyń, które jak co roku powinny otworzyć koncert. Skontaktowaliśmy się z Tulią i Haliną Mlynkovą i mamy ich wspólne stanowisko.

  • 1
  • 2