Lifestyle.Lelum.pl > Anita Sokołowska

Anita Sokołowska

Anita Sokołowska
12.05.2024 10:36 Anita Sokołowska poinformowała o wyjeździe. Po TzG zapadła decyzja

Tydzień temu Anita Sokołowska zwyciężyła w programie “Taniec z Gwiazdami”. Po celebracji wygranej czekały ją jeszcze inne zobowiązania zawodowe. Po domknięciu wszystkich spraw podjęła ważną decyzję. Wyjazd może być jej potrzebny.

Anita Sokołowska
09.05.2024 08:34 Mało kto pamięta Sokołowską w roli jurorki. Ledwo była w stanie powstrzymać emocje

Anita Sokołowska zachwyciła miliony osób swoimi umiejętnościami tanecznymi. Aktorka wygrała 14. edycję programu “Taniec z Gwiazdami” wprawiając jurorów w zachwyt. Nie każdy pamięta, że i ona pełniła kiedyś funkcję sędzi w formacie, który dotyczył nieco innej dziedziny.

Anita Sokołowska i Jacek Jeschke
07.05.2024 11:34 Tak Sokołowska po zwycięstwie w TzG zwróciła się do swoich rywalek

Anita Sokołowska i Jacek Jeschke wygrali 14. edycję programu “Taniec z Gwiazdami”. Od ubiegłej niedzieli emocje zdążyły już opaść, co pozwoliło aktorce na podzielenie się refleksjami. W ostatniej publikacji zwróciła się do pozostałych finalistek: Roxie Węgiel i Julii Kuczyńskiej.

Anita Sokołowska
07.05.2024 08:11 Anita Sokołowska: wiek, kariera, wzrost, związki

Anita Sokołowska zwyciężyła 14. edycję “Tańca z Gwiazdami”. Jej taneczne popisy do tego stopnia spodobały się widzom, że to dzięki ich głosom aktorka cieszy się teraz z kryształowej kuli. U boku Jacka Jeschke przełamała swoje słabości i udowodniła sobie, że może wiele. Co o niej wiemy? 

Rafał Maserak, Anita Sokołowska
06.05.2024 21:32 Sokołowska balowała do białego rana. Maserak musiał interweniować

Za nami finał “Tańca z Gwiazdami”. Po kryształową kulę sięgnęła Anita Sokołowska i Jacek Jeschke. Mimo że program skończył się ok godz. 22, dla aktorki noc dopiero się zaczęła. W pewnej chwili tak zatraciła się w tańcu, że Rafał Maserak musiał interweniować.

Anita Sokołowska
06.05.2024 15:02 Dom Anity Sokołowskiej zaskakuje. Daleko jej do luksusów i złotych kranów

Anita Sokołowska cieszy się teraz olbrzymią popularnością, a to za sprawą wygrania ostatniej edycji “Tańca z Gwiazdami". W jakich warunkach mieszka zdobywczyni Kryształowej Kuli? Wielu może być zaskoczonych, jak aktorka urządziła swoje gniazdko.

Anita Sokołowska
06.05.2024 13:25 Partner Anity Sokołowskiej to znana postać. Poznała go, gdy była żoną innego

Anita Sokołowska po wygranej w “Tańcu z Gwiazdami” jest na ustach absolutnie wszystkich! Aktorka bardzo chroni swojego życia prywatnego. Mało kto wie, kim jest jej ukochany mąż. Gwiazda poznała go, gdy była jeszcze żoną innego mężczyzny.

Anita Sokołowska
06.05.2024 10:37 Zapytał Sokołowską, co zrobi z nagrodą. Odpowiedzią pokazała prawdziwą twarz

Anita Sokołowska wygrała 14. edycję “Tańca z Gwiazdami”. Podczas ostatniego wywiadu aktorka podzieliła się emocjami, jakie towarzyszyły jej na parkiecie i wyznała, na co przeznaczy swoją nagrodę. Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał.

Roksana Węgiel, Anita Sokołowska
06.05.2024 09:38 Roksana Węgiel nie wygrała TzG przez "klątwę"? "Nie nastawialiśmy się na wygraną"

Za nami wielki finał czternastej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Po Kryształową Kulę sięgnęli Anita Sokołowska i jej taneczny partner Jacek Jeschke, pomimo faktu, że wiele osób wróżyło ten sukces Roksanie Węgiel. W końcu 19-latka zabrała głos i skomentowała werdykt telewidzów.

Anita Sokołowska, Maffashion
06.05.2024 08:48 Odpadła w finale TzG, po wszystkim zwróciła się do Sokołowskiej w dwóch słowach

Za nami wyczekiwany wielki finał programu “Taniec z Gwiazdami”. Po tygodniach zmagań w końcu poznaliśmy laureatów tej edycji kultowego show Polsatu — Kryształowa Kula trafiła w ręce Anity Sokołowskiej i Jacka Jeschke. Teraz głos zabrała inna uczestniczka show, która znalazła się na ostatnim stopniu podium. Maffashion zwróciła się wprost do zwyciężczyni.

Anita Sokołowska, Jacek Jeschke wygrali Taniec z Gwiazdami
06.05.2024 07:55 Gdzie Sokołowska postawi Kryształową Kulę? Miejsce nie jest przypadkowe

Wszystko jest już jasne. Znamy zwyciężczynię 14. edycji programu “Taniec z Gwiazdami”. Konkurencja była bardzo poważna, jednak to Anita Sokołowska zasłużyła na Kryształową Kulę. Wiemy, gdzie ją postawi. To nieprzypadkowe miejsce.

Anita Sokołowska i Jacek Jeschke
05.05.2024 20:28 Ktoś przerwał Kasprzyk. Z tłumu wyrwało się: "ZAJEBISTA"

Anita Sokołowska to wyjątkowa aktorka, która ma szansę zgarnąć Kryształową Kulę w programie “Taniec z Gwiazdami”. Tym razem jesteśmy w trakcie finału tanecznego show. Na parkiecie gwiazdy prezentują trzy tańce. Sokołowska po raz kolejny rozbiła bank.

Finaliści programu "Taniec z Gwiazdami"
03.05.2024 19:22 To oni skradli serca widzów w "Tańcu z gwiazdami". Są przecieki, że wygrają

Przed nami finał programu “Taniec z Gwiazdami”. Fani nie mogą się doczekać, aż poznają tegorocznego zwycięzcę. Okazuje się, że jedna z par zdobyła dużą sympatię ze strony widzów. Wiadomości SMS przychodzi naprawdę wiele.

Anita Sokołowska
28.04.2024 16:38 Co oni tam wyprawiają?! Tak Sokołowska skończyła na próbie tuż przed półfinałem TzG

Anita Sokołowska jest jedną z faworytek 14. edycji “Tańca z Gwiazdami”. Choć już od pierwszych odcinków tanecznego show aktorka utrzymywała wysoki poziom występów na parkiecie, to w ciągu trwania programu udało jej się rozwinąć skrzydła i pokazać, że ma naprawdę wysokie szanse na zwycięstwo. Aby osiągnąć sukces, Sokołowska nie wahała się spędzać długich godzin na wycieńczających treningach, by opanować choreografię do perfekcji. Teraz sieć obiegło zaskakujące nagranie, które ujawniło kulisy jej prób przed półfinałem “TzG”. 

Krzysztof Ibisz, Anita Sokołowska, Jacek Jeschke
14.04.2024 22:03 TzG: Sokołowska w samej bieliźnie. Ibisz: "Ciężko się było skupić"

To już siódmy raz w tym roku, kiedy możemy zasiąść przed telewizorem i obejrzeć zmagania uczestników w programie “Taniec z Gwiazdami”. Dzisiejszy odcinek jest wyjątkowy, bowiem każda para prezentuje dwa tańce. Anita Sokołowska zaprezentowała się w interesującej kreacji.

Iwona Pavlović, Taniec z Gwiazdami
01.04.2024 09:16 Pavlović aż złapała się za głowę! Coś takiego miało miejsce PIERWSZY raz w tej edycji TzG

Najnowszy odcinek programu “Taniec z Gwiazdami” po raz kolejny dostarczył widzom ogromu wrażeń i emocji. Podczas jednego z występów doszło do sytuacji, której nie mieliśmy jeszcze okazji oglądać w trwającej właśnie edycji tanecznego formatu. Swojego zaskoczenia nie kryła nawet Iwona Pavlović!

Jurorzy "Taniec z Gwiazdami"
31.03.2024 20:42 Taniec z Gwiazdami: co za emocje. Dostali maksymalną ilość punktów

Trwa piąty odcinek 14. edycji programu “Taniec z Gwiazdami”. Na scenie zaprezentowało się już kilka par, a utwory, do których wykonali układ, są wyjątkowe. Sami mogli podjąć wybór w tej kwestii! Padł już pierwszy komplet punktów. Sukces został powtórzony!

Anita Sokołowska Taniec z Gwiazdami
25.03.2024 09:04 Sokołowska ma ogromne wsparcie. Dostała kolejną 10. A na parkiecie? OGIEŃ!

Anita Sokołowska bez wątpienia jest jednym z objawień 14. edycji “Tańca z Gwiazdami”. Utalentowana aktorka nieustannie zaskakuje nas swoimi kolejnymi występami. Ostatni weekend z pewnością mogła zaliczyć do udanych — nie tylko otrzymała wysokie noty, ale też mogła liczyć na wsparcie cudownych gości. Niewiarygodne, kto dał jej dodatkowe 10 punktów!

Sokołowska skradła serca jurorów, ale nie widzów, fot. KAPiF
04.03.2024 08:58 Sokołowska skradła serca jurorów, ale nie widzów

3 marca wystartowała 14. edycja programu „Taniec z gwiazdami” emitowana w stacji Polsat. Fani mogą jednak śledzić popularny program, w którym gwiazdy u boku profesjonalnych tancerzy walczą o główną nagrodę znacznie dłużej – od 2005 roku stacja TVN wyemitowała trzynaście edycji, zanim program został przejęty przez Polsat. Czyżby najnowsza odsłona programu miała już swojego faworyta? 

07.03.2022 20:16 Anita Sokołowska apeluje o pilną pomoc dla Ukraińców. Sprawa jest poważna

Anita Sokołowska zaapelowała o pomoc mieszkańcom Ukrainy. Ich sytuacja w Polsce nie wygląda korzystanie. Uciekający z terenów wojny cywile przebywają w okropnych warunkach na Dworcu Centralnym. Trwająca od czwartku 24 lutego rosyjska agresja na teren Ukrainy zbiera przerażające żniwo w niewinnych ofiarach. Pełni trwogi uciekinierzy opuścili domostwa w poszukiwaniu schronienia. Najliczniejsza grupa uchodźców trafiła do Polski. Wolontariusze z życzliwym sercem pomagają potrzebującym sąsiadom, jednak sytuacja na dworcach nie wygląda korzystnie. Aktorka, Anita Sokołowska, zaapelowała o natychmiastową pomoc.

anita sokołowska
11.09.2020 15:23 Anita Sokołowska z „Przyjaciółek” prosi o pomoc. Bliska jej osoba ma raka

– Potrzebuję dzisiaj waszej pomocy! – zaapelowała w mediach społecznościowych do swoich obserwatorów Anita Sokołowska. Niestety, sytuacja bliskiej osoby aktorki jest dramatyczna. Liczy się każda pomoc.Anita Sokołowska prosi fanów o pomoc. Niestety, gwiazda Przyjaciółek, która słynie ze wspierania akcji charytatywnych, tym razem przeżywa osobisty dramat, a sytuacja jest naprawdę poważna. Jak zwierzyła się w apelu do swoich obserwatorów uwielbiana aktorka, u jej bliskiej osoby zdiagnozowano raka. Tylko dobro i zaangażowanie innych, może ją uratować.