Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dom Anity Sokołowskiej zaskakuje. Daleko jej do luksusów i złotych kranów
Martyna Pałka
Martyna Pałka 06.05.2024 15:02

Dom Anity Sokołowskiej zaskakuje. Daleko jej do luksusów i złotych kranów

Anita Sokołowska
fot. Instagram/@anita_sokolowskaa

Anita Sokołowska cieszy się teraz olbrzymią popularnością, a to za sprawą wygrania ostatniej edycji “Tańca z Gwiazdami". W jakich warunkach mieszka zdobywczyni Kryształowej Kuli? Wielu może być zaskoczonych, jak aktorka urządziła swoje gniazdko.

Anita Sokołowska wygrała "Taniec z Gwiazdami"

Nie da się ukryć, że aktorka znana między innymi z roli przebojowej Zuzy z serialu “Przyjaciółki” cieszy się obecnie olbrzymią popularnością. Nic w tym dziwnego — w końcu Anita Sokołowska wygrała ostatnią edycję kultowego “Tańca z Gwiazdami”, gdzie występowała u boku doświadczonego tancerza Jacka Jeschke.

Gwiazda zaskoczyła nas wszystkich swoimi tanecznymi zdolnościami i zaangażowaniem, jakie wkładała w przygotowania do show. Ciężka praca się opłaciła — w niedzielny wieczór aktorka sięgnęła po Kryształową Kulę, pozostawiając w tyle pozostałe pary — Roksanę Węgiel i Michała Kassina oraz Julię “Maffashion” Kuczyńską i Michała Danilczuka.

Para z "Love island" rozstała się. Trudno w to uwierzyć, wszyscy na nich stawiali Adam Kraśko całym sercem wspierał Węgiel. Tak dziś wygląda rolnik

Jak mieszka Anita Sokołowska?

Nic więc dziwnego, że teraz wszyscy fani talentu aktorki chcą wiedzieć, w jakich warunkach mieszka zwyciężczyni “Tańca z Gwiazdami”. Okazało się, że Anita Sokołowska może pochwalić się nie tylko tanecznymi zdolnościami, ale też wie, jak powinno się urządzać wnętrza. Jej gniazdko naprawdę może zachwycać!

Odtwórczyni roli Zuzy z “Przyjaciółek” ceni sobie spokój i harmonię, co już na pierwszy rzut oka widać w jej mieszkaniu. Ściany jej wnętrza utrzymanie są w niezwykle delikatnym odcieniu beżu, a cały dom wypełniony jest nie tylko eleganckimi dodatkami, lampami w nowatorskich kształtach, ale również licznymi roślinami.

ZOBACZ TEŻ: Mąż Anity Sokołowskiej to znana postać. Poznała go, gdy była żoną innego.

Taniec to niejedyna pasja Anity Sokołowskiej! Możecie się zdziwić

Co więcej, gwiazda jest nie tylko wielką miłośniczką tańca, ale również literatury. W jej domu można znaleźć ogromne ilości książek, które są ułożone w idealnym porządku w wielkiej biblioteczce aktorki. Anita Sokołowska bardzo chętnie chwali się swoją pasją do czytania na swoim profilu na Instagramie.

Już na pierwszy rzut oka widać, że zwyciężczyni “Tańca z Gwiazdami” ceni sobie minimalizm i prostotę, dzięki czemu jej gniazdko prezentuje się przytulnie i uroczo. Gwieździe daleko jest to kryształowych żyrandoli, czy złotych kranów, jak chociażby te, które można znaleźć w domu Maryli Rodowicz.