Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > To spotykało Sokołowską na ulicy po udziale w TzG. “Długo dochodziłam do siebie”
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 18.06.2024 14:56

To spotykało Sokołowską na ulicy po udziale w TzG. “Długo dochodziłam do siebie”

Anita Sokołowska
Fot. KAPIF

Anita Sokołowska to artystka, która wygrała ostatnią edycję programu “Taniec z Gwiazdami”. Upłynęło już trochę czasu od ogłoszenia wyników. “Minął miesiąc i bardzo długo dochodziłam do siebie” - mówi w rozmowie z naszym dziennikarzem aktorka. Co zmieniło się i jak teraz wygląda życie Anity Sokołowskiej po spektakularnym zwycięstwie? Sprawdziliśmy to specjalnie dla Was!

Anita Sokołowska wraca z przytupem na plan

Spotkaliśmy Anitę Sokołowską na najnowszym planie zdjęciowym do filmu “Dalej Jazda”, który będzie miał premierę w styczniu 2025 roku. Kobieta wciela się w żonę Andrzeja. Jest rozsądna i praktyczna. Wspiera męża w jego trosce o rodziców i mobilizuje go do działania. Jest matką Justyny i z niecierpliwością czeka na swojego pierwszego wnuka.

Zapytaliśmy, jak czuje się w swojej roli typowej żony:

Jak to w polskich domach bywa, to kobiety decydują o wszystkim, pomimo że mężom wydaje się inaczej, to my jesteśmy szyją rodziny. Mam konflikt z teściem, który nie za bardzo mnie lubi, więc wszystko się zgadza. Typowa polska rodzinka - śmieje się Anita Sokołowska.

KAPIF_1000pix_K1103752F.jpg
Fot. KAPIF, Anita Sokołowska

Przeczytaj także: Mało kto pamięta Sokołowską w roli jurorki. Ledwo była w stanie powstrzymać emocje

Jednak to nie były plotki. Gruchnęły wieści o wielkim powrocie do Polsatu Ogromna wpadka w “Kole fortuny”. Uczestniczka chciała zapaść się pod ziemię

Zwyciężczyni "Tańca z Gwiazdami" ujawnia prawdę o nagrodzie?

Anita Sokołowska, to aktorka, która dała z siebie ponad 200% w trakcie programu “Taniec z Gwiazdami”. Artystka przez całe taneczne show Polsatu stawiała sobie poprzeczkę coraz wyżej. Teraz gdy ktoś pomyśli o TzG, ma przed oczami jej fokstrota, który sprawił ogromne emocje u wszystkich widzów:

Mieliśmy okazję zapytać Sokołowską w żartobliwym tonie, czy otrzymała już “główną nagrodę za Taniec, na konto minus podatek”:

Dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach więc jakby zostawię to dla siebie - powiedziała z uśmiechem Anita Sokołowska.

Jak sama mówi “największą nagrodę” otrzymała dopiero kilka tygodni po tanecznym show.

Anita Sokołowska o tym co spotykało ją na ulicy po "Tańcu z Gwiazdami"

Sokołowska w rozmowie z naszym dziennikarzem Jakubem Adamiakiem zdradziła, co było dla niej najtrudniejsze w samym powrocie do codzienności. Okazuje się, że dla aktorki był to spory wysiłek nie tylko fizyczny:

Minął miesiąc i bardzo długo dochodziłam do siebie. To był duży wysiłek fizyczny i emocjonalny. Teraz mogę powiedzieć szczerze, że biorę taki głęboki oddech i wracam do swojej energii - mówi nam Anita Sokołowska - Stojąc na światłach, ludzie machają do mnie z uśmiechem. Prowadzę sporo rozmów o tańcu, dużo osób do mnie podchodzi i mi mówią miłe rzeczy na temat tego jak tańczyliśmy z Jackiem. To jest moja największa nagroda - uśmiecha się aktorka.

Anita powiedziała nam także, czy jest jakaś wymarzona rola, którą by teraz z chęcią zagrała:

Marzę o fajnych rolach, o tym, że mogę dać ludziom emocje, żeby dać do myślenia i poruszać publiczność - odpowiada nam Sokołowska

Tego życzymy Anicie Sokołowskiej!

KAPIF_1000pix_K1170675F.jpg